ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ОКТОМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Търсачи на реликви 3 тв филм /17 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Странджа 15:15 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня коментарно предаване 18:45 Спорт ТОТО 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 22:00 Бригада тв филм /9 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 БГ версия /п/ 00:20 Светът и ние /п/ 00:40 100% будни /п/ 02:35 Култура.БГ /п/ 03:30 Бразди /п/ 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Търсачи на реликви 3 тв филм /17 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.15 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.3 еп.6 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.98 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.55 – 57 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.59 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.72 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.16 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.32 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.41

bTV Action
05:15 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.25 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.9 – 12 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.25 09:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.8 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.9 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.7 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.12 13:00 Премиера: “Злата близначка” – трилър (тв филм, Канада, 2018), режисьор Дейвид Ланглоа, в ролите: Линдзи Хартли, Джейсън Сърмак, Кандис Хънтър, Питър Флеминг и др. 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.26 16:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.9 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.13 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.8 19:00 УЕФА Шампионска лига – жребий за груповата фаза 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Кобра” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1986), режисьор Джордж Косматос, в ролите: Силвестър Сталоун, Бригите Нилсен, Рени Сантони, Анрю Робинсън, Вал Ейвъри и др. 23:45 “Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.1 00:45 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.8 01:45 “Стрелата” – сериал, сез.1 (ретроспекция) 02:45 “Стоте” – сериал, с.4 еп.13 03:45 “Готъм” – сериал, с.5 еп.9 04:45 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.4

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.9, 10 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Супер екипаж” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2 еп.17, 18 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.91 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.44 20:30 “Преспав” – сериал, еп.67, 68 22:00 “Супер екипаж” – сериал, с.2 еп.16, 17 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.15, 16 00:00 “Деца на килограм” /п/ – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019)

Nova TV
05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 7 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Салават Юлаев – Автомобилист Континентална хокейна лига повторение 12:00 Футбол Карабао къп повторение 14:00 Футбол Карабао къп повторение 16:00 Футбол Карабао къп повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол Карабао къп повторение 20:00 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) 21:00 Новини 21:30 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) повторение 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE 23:00 Хокей на лед: Спартак – Динамо Москва Континентална хокейна лига повторение 01:00 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) повторение 02:00 Новини повторение 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Програмна пауза

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *