ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /4077 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Сафарито на Скаут тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /4078 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Джайв ейсес /Великобритания/ Международен джаз фестивал “Банско 2018” 00:20 Мари и Брус – игрален филм /САЩ, 2004 г./, режисьор Том Кеърнс, в ролите Джулиан Мур, Матю Бродерик и др.(12) 01:50 Култура.БГ /п/ 02:50 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:55 Днес и утре /п/ 04:20 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:40 “Лице в лице” /л./ – публицистично предаване 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп. 20 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.4, еп. 37 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.3, еп.21 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 62 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Майка” – сериал, еп.3 21:30 Премиера: “Горчива любов” – сериал, еп.23 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.11, еп.8 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.3,4 01:50 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Папараци” /п./- телевизионен таблоид 04:50 “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 38

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, еп. 11 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:30 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.12 09:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 11 10:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.18 11:00 “Хуберт и Щалер” – с.2, еп. 13 12:00 “Психиатрията Стоунхърст” – трилър (САЩ, 2014), режисьор Брад Андресън, актьори Майкъл Кейн, Джим Стърджис, Бен Кингсли, Кейт Бекинсейл и др. 14:30 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.13 16:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 12 17:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.10 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5, еп.19 20:00 Екшъв в 8: “Неизвестният” (премиера) – сериал, еп.19 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Аз съм гняв” – драма, екшън, криминален (I Am Wrath, САЩ, 2016), режисьор Чък Ръсел, актьори Джон Траволта, Кристофър Мелони, Аманда Шул, Сам Трамел, Патрик Ст. Есприт, Ребека де Морни, Луис Да Силва-младши и др. 23:45 “Неизвестният” – сериал, еп.19 00:45 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.19 01:45 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.13 03:15 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.10 04:15 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.14

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал 07:00 “Кое е това момиче” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 10:00 “Фантастичното пътешествие до Оз” – анимация, приключенски (Русия, 2016), режисьори Владимир Торопчин, Федор Дмитриев, Дарина Шмидт 12:00 “Страхотни новини” – сериал 13:00 “Приятели” – сериал 14:00 “Ало, ало” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Страхотни новини” – сериал 19:00 “Кое е това момиче” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Ало, ало” – сериал, с.5 23:00 “Приятели” – сериал, с. 9 00:00 “Тотал щета” – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Джъд Апатоу, актьори Колин Куин, Ейми Шумър, Бил Хейдър, Бри Ларсън, Даниел Радклиф, Ванеса Байер, Метод Мен, Джон Сина, Тилда Суинтън, Рандал Парк и др. 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Модерно семейство” – сериал 04:00 “Приятели” – сериал

Nova TV
05:20 “Нощна смяна” – сериен филм, 3 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – тв шоу, нов сезон 23:00 “Теория за големия взрив” – сериен филм, 10 сезон 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 16 сезон 01:00 “Нощна смяна” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Страсбург – Бордо, полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Портсмут – Куинс Парк Рейнджърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бъри – Линкълн Сити, мач от английската Лига 2, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Уотфорд, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 20-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Преди кръга във френската Лига 1” (2018-19), 23-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Лил – Ница, мач от френската Лига 1, директно 23:40 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 4-и епизод, повторение 00:40 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:55 Еротичен телепазар 02:55 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Епизод” (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Историята оживява” (п) 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Епизод” (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *