ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ФЕВРУАРИ

БНТ
00:10 – Нежна кожа 02:05 – БНТ на 60 03:10 – Музика, музика 03:40 – Отблизо 04:40 – Религията днес 05:40 – Телепазарен прозорец 06:00 – Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 – По света и у нас 09:05 – 100% будни 11:00 – Култура.БГ 12:00 – По света и у нас 12:35 – Новини на турски език 12:45 – Телепазарен прозорец 13:00 – Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 – Законът на Дойл тв филм /2 сезон, 7 епизод/ (12) 14:45 – Телепазарен прозорец 15:00 – Леон и Ян – малките фермери детски тв филм /Словения, 2015 г./ 15:15 – Мън Уа анимационен филм /10 и 11 епизод/ 15:45 – Телепазарен прозорец 16:00 – Бързо, лесно, вкусно 16:30 – Малки истории 16:40 – Светът и ние 17:00 – България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 – По света и у нас 18:30 – Още от деня коментарно предаване 19:00 – Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 – По света и у нас 20:45 – Спортни новини 21:00 – История.bg Обществото на народите и България 22:00 – Нощният управител тв филм /7 епизод/ (14) 23:00 – По света и у нас 23:30 – Библиотеката

bTV
01:30 – “Зона на замръзване” 03:20 – “Приятели” /п/ 03:40 – “120 минути” /п/ 05:40 – “Фитнес” /п/ – сериал, еп.20 06:00 – “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.10 06:30 – “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 – “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 – “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 – bTV Новините – обедна емисия 12:30 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 – “Навсякъде ти” – сериал, еп.11 15:00 – Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.27 16:00 – Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6 еп.18 17:00 – bTV Новините 17:30 – “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 – Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.15 19:00 – bTV Новините – централна емисия 20:00 – Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.21 21:00 – Премиера: “Влад” – сериал, с.2, еп.4 22:30 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 – bTV Новините – късна емисия

bTV comedi
00:30 – “Гранд” /п/ 02:00 – “Модерно семейство” /п/ 03:00 – “Столичани в повече” /п/ 04:00 – “Супермаркет” /п/ 05:00 – “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 – “Модерно семейство” – сериал, с.10, еп.20, 21 07:00 – “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 – “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 09:00 – “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:30 – “Шофьорски курс” – комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др. 12:00 – “Приятели” /п/ – сериал 13:00 – “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 – “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 14:30 – “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 – “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 – “Приятели” – сериал, с.9, еп.21, 22 19:00 – “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.6 19:30 – “Новите съседи” – сериал, eп.44 21:00 – “Столичани в повече” – сериал, с.3, еп.13 22:00 – Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, еп.1, 2 23:00 – “Двама мъже и половина” – сериал, с.11, еп.13, 14

bTV action
00:00 – “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Бук… 02:00 – “Натрапник” – трилър (Канада, 2018), режисьор Дани Дж. Бойл, в ролите Кели Съливан, Ана Ван Хуфт, Дан Пейн, Алиша Нютън и др. 03:45 – “Стрелата” – сериал, с.7, еп.1 – 3 06:00 – Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.15 – 18 08:00 – “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.5 09:00 – “Чък” – сериал, с.4 еп.6 10:00 – “Готъм” – сериал, с.4 еп.7 11:00 – “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.1 12:00 – “Монк” – сериал, с.8 еп.12 13:00 – “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Бук… 15:00 – “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.6 16:00 – “Чък” – сериал, с.4, еп.7 17:00 – “Монк” – сериал, с.8, еп.13 18:00 – “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.2 19:00 – Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4, еп.8 20:00 – Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.1 21:00 – bTV Новините 22:00 – Бандата на екшън: “В мъглата” – фантастика, драма (Франция, Канада, 2018), режисьор Даниел Роби, в ролите Ромен Дюри, Олга Куриленко, Фантин Ардюен, Мишел Робен, Алексис Маненти и др. [14+] 23:45 – “Спенсър” – сериал, еп.1

NOVA
01:00 – Момичето от влака 02:50 – Нашата история /п/ 04:10 – Моята мечтана роля /п/ 05:30 – Военни престъпления /п/ 06:30 – Здравей, България 09:30 – На кафе 12:00 – Новините на NOVA 12:30 – Мерием (премиера) 13:30 – Остани с мен (премиера) 15:00 – Черна роза (премиера) 16:00 – Новините на NOVA 16:10 – Пресечна точка 17:00 – Намери ме (премиера) 18:00 – Семейни войни (премиера) 19:00 – Новините на NOVA 20:00 – Черешката на тортата (нов сезон) 21:00 – Под прикритие 22:00 – Хавай 5-0 23:00 – Новините на NOVA 23:30 – Военни престъпления

NOVA sport
00:00 – Хокей на лед: Авангард – Локомотив Континентална хокейна лига /п/ 02:00 – Еротичен телепазар 10:00 – Хокей на лед: Авангард – Локомотив Континентална хокейна лига /п/ 12:00 – Баскетбол: Уникаха – Валенсияq Испанска баскетболна лига /п/ 14:00 – Футбол: Шефилд Уенздей – Престън Норт Енд Чемпиъншип /п/ 16:00 – Баскетбол: Парма – Химки ВТБ лига – директно 18:00 – Баскетбол: Зенит – Локомотив Кубан ВТБ лига /п/ 20:00 – Баскетбол: Жельона гура – ЦСКА Москва ВТБ лига – директно 21:55 – Новини 22:00 – Баскетбол: Астана – Автодор ВТБ лига /п/

NOVA NEWS
00:30 – Темата на NOVA/п/ 00:50 – Парчета от реалността/п/ 01:00 – Патарински LIVE/п/ 01:30 – Другото лице/п/ 01:55 – Ничия земя/п/ 02:40 – Събуди се/п/ 05:15 – Темата на Нова/п/ 05:35 – Парчета от реалността 05:45 – Пулс/п/ 06:30 – Здравей, България 09:30 – В добра форма/п/ 10:00 – Новините на NOVA NEWS 10:15 – Карай направо/п/ 10:40 – Темата на NOVA/п/ 11:00 – Новините на NOVA NEWS 11:15 – Парламентът на форус/п/ 11:30 – Шоубизнес 12:00 – Новините на NOVA 12:30 – Денят на живо/п/ 13:00 – Новините на NOVA NEWS 13:30 – Патарински LIVE/п/ 14:00 – Новините на NOVA NEWS 14:30 – Истории от света 15:00 – Новините на NOVA NEWS 15:20 – Шоубизнес 15:30 – Социална мрежа 16:00 – Новините на NOVA 16:10 – Социална мрежа 17:00 – Новините на NOVA NEWS 17:15 – Пресечна точка 18:00 – Новините на NOVA NEWS 18:30 – Патарински LIVE 19:00 – Новините на NOVA 20:00 – Новините на NOVA NEWS 20:30 – Денят на живо 21:00 – Новините на NOVA NEWS 21:45 – Бизнесът 21:50 – Шоубизнес 22:00 – Новините на NOVA NEWS 22:15 – Пресечна точка 23:00 – Новините на NOVA 23:30 – Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *