ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ЮЛИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 11:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Латинка Петрова/п/ 13:40 Небесно око документална поредица 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Точица анимационен филм 14:35 Мили Бате… Писма на един дакел детски тв филм 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно 16:45 Дойче веле: Шифт 17:00 Тайните на войната документална поредица 17:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Раят на дамите тв филм/3 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър /п/ 22:00 Династията на Борджиите тв филм /2 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Най-големите удари на мафията документален филм /7 епизод/ (12) 00:20 Лято с БНТ /п/ 02:20 Раят на дамите тв филм/3 епизод/п/ 03:20 Тайните на войната документална поредица/п/ 04:15 Най-големите удари на мафията документален филм /7 епизод/п/(12)

bTV

05:40 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.7 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.34 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.64 – 66 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.78 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.9 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.3 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Новите съседи” – сериал, с.11 еп.9 01:50 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.13 02:20 bTV Новините /п./ 02:50 “Преди обед” /п./ 04:50 “Завинаги” – сериал, еп.26

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.22 (последен) 06:30 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.1 07:00 “Дивата Нина” – сериал 08:00 “По средата” /п./ – сериал 08:30 “Гранд” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Мисия Лондон” – комедия (България, Великобритания, Унгария, Македония, Швеция, 2010), режисьор Димитър Митовски, в ролите: Юлиан Вергов, Ернестина Шинова, Любомир Нейков, Алън Форд, Томас Арана, Ана Пападопулу, Орлин Горанов, Георги Стайков и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Гранд” /п./ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6 еп.24, 25 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.25 20:00 “По средата” – сериал, с.9 еп.1 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.7, 8 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, еп.4 22:00 “Гранд” – сериал, еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9 еп.14, 15 00:00 “Майк и Дейв си търсят гаджета” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Джейк Зимански, в ролите: Зак Ефрон, Адам Дивайн, Ана Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, Уенди Уилямс, Стефани Фараси, Сам Ричардсън, Кумейл Нанджиани и др. [14+] 02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно шоу 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.14 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.20 – 23 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.14 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.2 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.1 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.9 12:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.22 12:30 “Лабиринтът: В обгорените земи” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Уес Бол, в ролите: Дилън О`Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Ки Хонг Лий, Роза Салазар, Джанкарло Еспозито, Патриша Кларксън, Ейдън Гилън и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.15 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.3 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.6 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.10 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6 еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.6 еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Нощни ястреби” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1981), режисьор Брус Малмът, в ролите: Силвестър Сталоун, Рутгер Хауер, Били Дий Уилямс, Линдзи Уагнър, Пърсис Камбата, Найджъл Дейвънпорт и др. 00:00 “Стоте” – сериал, с.6 еп.4 01:00 “Неизвестният” – сериал, еп.10 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.2 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.6 04:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.3

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 17 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Финал на испанската баскетболна лига /п/ 12:00 Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/ 14:00 Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Милуол – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 31-ви епизод /п/ 18:30 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Астън Вила (2007-08) /п/ 19:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод 19:30 Студио “Висша лига”, директно 20:00 Футбол: Евертън – Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно 21:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:10 Професионална борба: “Първична сила”, 27-и епизод 23:10 Футбол: Престън Норт Енд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, запис 01:10 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:25 Еротичен телепазар 03:25 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *