Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ЮНИ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:30 Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/ 06:50 Сребристият жребец 39-сериен анимационен филм/п/ 07:15 Магна Аура, изгубеният град тв филм /7 серия/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова 08:30 По света и у нас информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване 11:00 Туризъм.бг информационно предаване 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Бразди предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура 15:00 След края на света /Стефан Димитров на 70 години/ игрален филм /България, 1999г./, режисьор Иван Ничев, музика Стефан Димитров, в ролите: Катерина Дидаскалу, Стефан Данаилов, Жана Даковска, Златил Давидов и др. 16:55 Възстановка документален филм /България, 2001г./, режисьор Асен Владимиров 17:30 Джинс Родът на Нешка Робева 18:00 Извън играта развлекателно предаване с водеща Люба Пашова 19:00 Островът на сините птици 8-сериен детски тв филм /България, 2019г./, 1 епизод, режисьори: Кристина Грозева и Петър Вълчанов, в ролите: Матей Бърнев, Деян Профиров, Ирина Вълкова, Калоян Христов и др. 19:55 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Тържествен митинг-заря в памет на загиналите за свободата на България и 143 години от подвига на Ботевата чета пряко предаване от Враца 21:35 Ботев – в сянката на паметника документален филм /България, 2015г./, режисьор Жезко Давидов 22:40 По света и у нас информационна емисия 22:55 Студио “Х”: Полицаи и престъпници: Трафик игрален филм /България, 1994г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Иван Иванов, Иван Джамбазов, Христо Шопов, Васил Банов и др.(16) 00:00 Безплатно пътуване игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Шана Бец, в ролите: Анна Пакуин, Кам Джигандет, Лиана Либерато и др.(14) 01:25 Извън играта /п/ 02:10 Туризъм.бг /п/ 03:10 Малки истории 04:15 Дойче веле: Шифт 04:30 Бразди /п/

bTV
05:30 “Аламинут: Добре дошли в България” – скеч шоу 06:00 “Барби: Страната на сънищата” – анимация, сериал, еп.23 – 26 07:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.9, 10 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “Полицейска академия” – комедия (САЩ, 1984), режисьор Хю Уилсън, в ролите: Стив Гутенбърг, Дж.У. Бейли, Ким Катрал, Буба Смит, Донован Скот, Джордж Гейнс, Андрю Рубин и др. 15:00 “Истински истории” – документално риалити 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Пътуване до тайнствения остров” – фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, 2012), режисьор Брад Пейтън, в ролите: Джош Хъчерсън, Дуейн Джонсън, Майкъл Кейн, Луи Гузман, Ванеса Хъдженс, Кристин Дейвис и др. 22:00 Мегахит: “Х-Мен 2” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Хали Бери, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Ана Пакуин, Брайън Кокс, Брус Дейвисън и др. 00:30 “Бандата на Йонсон: Големият обир” – екшън, приключенски, комедия (Швеция, 2015), режисьор Ален Дарборг, в ролите: Симон Бергер, Александер Карим, Торкел Петершон, Сусан Торшон и др. 02:20 “Кое е това момиче” /п./ – сериал, с.6 еп.10 02:40 “Карбовски: Втори план” /п./ 03:30 “Мармалад” /п./

bTV Action
05:15 “Животинско царство” /п./ – сериал, с.2 еп.7 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.13 – 16 08:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.17 – 19 11:00 “На прицел” – екшън, криминален (САЩ, 2016), режисьор Кеони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Флорин Пиърсик мл., Джейд Юън, Джейкъб Гродник и др. 13:00 “Макс Пейн” – екшън, криминален (Канада, САЩ, 2008), режисьор Джон Мур, в ролите: Марк Уолбърг, Мила Кунис, Бо Бриджис, Лудакрис, Олга Куриленко, Крис О`Донъл и др 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.1, 2 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.20 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.8 18:00 “Супер коли” – спортна автомобилна поредица, с.6 еп.21, 22 19:00 “16 пресечки” – екшън, криминален (САЩ, Германия, 2006), режисьор Ричард Донър, в ролите: Брус Уилис, Ясин Бей, Дейвид Морс, Джена Стърн, Кейси Сандър и др. 21:00 Студио “Шампионска лига” 22:00 Пряко, Шампионска лига, ФИНАЛ: Тотнъм – Ливърпул, коментатор Борис Касабов / стадион “Wanda Metropolitano” в Мадрид 00:15 Студио “Шампионска лига” 00:45 “Мъжът с железните юмруци” – екшън (САЩ, Хонконг, 2012), режисьор Робърт Дигс-RZA, в ролите: Луси Лиу, Ръсел Кроу, Джейми Чънг, Пам Гриър, Кунг Ли, Даниел Ву, Байрън Ман, RZA, Дейв Батиста, Илай Рот, Рик Юн и др. [16+] 02:45 “Мъртва точка” /п./ – сериал, с.2 еп.18, 19 04:15 “Разобличен” – фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите: Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, 12 еп.с.4 еп.12, 13 07:00 “Приятели” – сериал 08:00 “Монстър Хай: Гимназия за чудовища” – анимация, сериал, еп.1 – 3 09:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал, еп.1 – 3 10:00 “У дома” – анимация, приключенски (САЩ, 2015 г.), режисьор Тим Джонсън 12:00 “Аз, проклетникът” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2010), режисьори Пиер Кофен и Крис Рено 14:00 “Столичани в повече” – сериал, с.13 еп.13 (последен) 15:00 “Кухня” – сериал 17:00 “Барът на Пепе” – сериал 20:30 “Ние сме баща ти” – комедия, романтичен (САЩ, 1997), режисьор Айвън Райтман, в ролите: Робин Уилямс, Настася Кински, Джулия Луис-Драйфус, Чарли Хофхаймър, Били Кристъл, Брус Грийнууд, Джейсън Райтман, Каролин Райтман, Мел Гибсън и др. 22:30 “Лигата на джентълмените” – сериал, еп.1, 2 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 01:00 “Кухня” – сериал 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Лигата на джентълмените” – сериал 04:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал

Nova TV
07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Смелата Ваяна” – анимационен филм 15:00 “Пеещото кутре” – с уч. на Джед Рийс,Том Евърет Скот,Дейвид Делуис и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Девет живота” (премиера) – с уч. на Кевин Спейси, Дженифър Гарнър, Кристофър Уокън, Черил Хайнс и др. 21:50 “Трансформърс: Отмъщението” – с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Тайрийз Гибсън, Джон Туртуро, Кевин Дън и др. 00:50 “Принцът на приливите” – с уч. на Ник Нолти, Барбра Стрейзанд, Кейт Нелигън, Блайт Данър и др. 04:30 “Смелата Ваяна” – анимационен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Реймс – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: РБ Лайпциг – Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Астън Вила – Дарби Каунти, финален плейоф на Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Ним – Лион, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Съндърланд, финален плейоф на английската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Професионална борба: “Първична сила”, 22-ри епизод /п/ 23:15 Футбол: Рен – Лил, мач от френската Лига 1 /п/ 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата Kanal 3 Kanal 3 06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева 08:30 “Другото лице” /п/ 09:00 “Социална мрежа” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – политическо токшоу -избрано 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:45 “Букмейкър – анализи и коментари” 12:00 Телемаркет 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Холивуд” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Икономика и бизнес” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Патарински LIVE” – избрано 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *