ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ЮНИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:40 Препрочитаме Вазов 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Людмила Гурченко тв филм /16, последен епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой! анимационен филм 15:30 Мън Уа анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Кръгът Блечли: Сан Франциско тв филм /3 сезон, 7 епизод/ (14) 22:55 Препрочитаме Вазов 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Людмила Гурченко тв филм /16, последен епизод/п/

bTV

05:20 “Домашен арест” /п./ – сериал,, еп.6 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.17 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.44 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал,, еп.93 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Седем часа разлика” – сериал,, еп.9 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал,, еп.105 21:00 “Скъпи наследници” – сериал,, еп.2 22:00 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал,, еп.7 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.17, 18 01:00 “Истинска любов” – сериал,, еп.79 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.47

bTV Action

05:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.11 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.2 – 5 08:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.11 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.5 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.10 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.14 12:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.8 13:00 “Опасен съсед” – криминален, трилър (САЩ, 2008), режисьор Нийл Лабют, в ролите: Самюъл Джаксън, Патрик Уилсън, Кери Уошингтън, Рон Глас, Джъстин Чеймбърс, Джей Хернандес и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.12 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.6 17:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.9 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.11 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.21 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Както горе, така и долу” – трилър, хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Ерик Доудъл, в ролите: Пардита Уийкс, Бен Фелдман, Едуин Ходж, Франсоа Сивил, Марион Ламбер, Козми Кастро и др. [16+] 23:45 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.21 00:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.15 01:45 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.11 02:45 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.9 03:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.6 04:45 “Да Знаеш Как” (2021) /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане,, еп.8

bTV Comedy

05:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 06:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2, еп.4, 5 07:00 “Круд” – сериал,, еп.5, 6 08:00 “По средата” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:30 “Анжелика” /п./ – сериал 10:00 “Супертатко” – комедия (Бразилия, 2015), режисьор Педро Аморим, в ролите: Никол Балс, Рафина Бастос, Лукас Бромбини, Дантон Мело и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Анжелика” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.5, 6 19:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.21 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.2 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.4 22:00 “Анжелика” – сериал,, еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.8, 9 00:00 “Супертатко” /п./ – комедия (Бразилия, 2015) 02:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 03:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 2 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3 01:30 “Врагът сред нас” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Ал Файсали – Кувейт Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – /п/ 12:00 Футбол Лига 2, плейофи, финал – /п/ 14:00 Футбол: Ал Ахед – Ал Хид Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – /п/ 16:00 Баскетбол Испанска баскетболна лига – /п/ 18:00 Футбол: Айнтрахт Брауншвайг – Херта Купа на Германия – /п/ 20:00 Футбол Чемпиъншип, плейофи, финал – /п/ 21:55 Новини 22:00 Футбол: Нюрнберг – РБ Лайпциг Купа на Германия – /п/ 00:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 В добра форма 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:15 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 В добра форма 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *