HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ЮНИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо /най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3945 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Международен конкурс за пианисти и цигулари “Проф. Панчо Владигеров” / 1част/ 13:55 В кадър: Сделката за свободата /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /26 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Жо – тв филм /8, последен епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – публицистично предаване 19:15 Спорт ТОТО 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Тържествен митинг-заря в памет на загиналите за свободата на България и 141 години от подвига на Ботевата чета пряко предаване от Враца 21:50 SS Британия – тв филм
/6, последен епизод/ 22:45 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /26 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Жо – тв филм /8, последен епизод/п/ 02:35 Фалшива принцеса – тв филм /26 епизод/п/ 03:30 Днес и утре 03:55 Глухаря – тв филм /26 епизод/п/(12) 04:45 Дързост и красота – тв филм /3945 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 54 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.38 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.52 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 735 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с. 3, еп.52 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 2, еп.13 01:00 “Клиника край езерото” /п./ – сериал 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Аламинут: Добре дошли в България” 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 615

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.6, еп.18 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 1, еп.3 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.7 10:00 “Час пик” – сериал, еп.2 11:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.4 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Прометей” – драма, екшън, ужаси, фантастика (САЩ, 2012), режисьор – Ридли Скот, актьори – Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршъл-Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др. 15:00 “Революция” – сериал, еп.13 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.8 17:00 “Ренегат” – сериал, с.5, еп. 2 18:00 “Кости” – сериал, с.8, еп.5 19:00 “Час пик” – сериал, еп.3 20:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.4 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Белязан да умре” – екшън, драма (САЩ, 1990), режисьор – Дуайт Литъл, актьори: Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.4 01:00 “Час пик” – сериал, еп.3 02:00 “Последователите” – сериал, еп.11 03:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 8 04:00 “Кости” – сериал, с.8, еп.5

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 06:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал, с.2 07:00 “Смърфовете” – анимация 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Поли” – комедия (САЩ,1998), режисьор – Джон Робъртс, актьори – Джина Роуландс, Тони Шалуб, Чийч Марин, Джей Мор, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Барът” – сериал 14:30 “Хотел Елеон” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи ”
/п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “Барът” – сериал, с.3 19:00 “Смърфовете” – анимация 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.7 00:00 “Поли” – комедия (САЩ,1998), режисьор – Джон Робъртс, актьори – Джина Роуландс, Тони Шалуб, Чийч Марин, Джей Мор, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др. 02:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” /п./ – сериал 03:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 04:00 “Барът” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 00:30 “Д-р Хаус” – сериен филм, 7 сезон 01:30 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:15 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Дартс: Световни серии 2017, Дубай, втори ден, повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Футбол: Блекпул – Екзитър Сити, финален мач от плейофите на английската Лига 2, повторение 17:00 Футбол: Рединг – Фулъм, първи полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световна купа 2017, първи ден, директно 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 “Стълбата към небето”, док. филм на Би Ай Ти, автор Петя Кертикова 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова (п) 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:25 Информационна рубрика на МЗХ 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *