ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ЯНУАРИ

БНТ

05:00Винету 3-сериен игрален филм /1 епизод/п/ 07:00 Сид – дете на науката: Филмът анимационен филм /САЩ, 2013г./, режисьор Кърк Тачър 08:15 13-та годеница на принца игрален филм /България, 1986г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Георги Парцалев, Вълчо Камарашев, Георги Мамалев, Боряна Пунчева, Татяна Лолова, Велко Кънев и др. 09:45 Суматоха в 7/8 /п/ 10:45 Операция “Арктика” детски игрален филм /Норвегия, 2014г./, режисьор Грете Бьое-Ваал, в ролите: Кайса Гунерин Антонсен, Ида Леонора Валестранд Ейке и др.  12:15 Новогодишен концерт на Виенската филхармония пряко предаване от Виена 14:45 Лисицата и детето детски игрален филм /Франция, 2007г./, режисьор Люк Жаке, в ролите: Бертий Ноел-Брюно, Изабел Каре, Тома Лалиберте, Кейт Уинслет и др. 16:25 Цирков фестивал в Монте Карло 18:30 Магията на танца – празничен новогодишен концерт на Фестивалния симфоничен оркестър с диригент Емил Табаков и солист Патрик Галоа /флейта/ пряко от Зала 1 на НДК 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Дива мишена игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор Джонатан Лин, в ролите: Бил Наи, Рупърт Гринт, Айлин Аткис и др.(12) 22:10 “Рейнбоу” на Ричи Блекмор концерт 23:10 Не искам да си отидеш игрален филм /Франция, 2007г./, режисьор Бернар Жанжан, в ролите: Ришар Бери, Жюдит Годреш, Жюлиен Боаселие и др. 00:40 Любовен еликсир №9 игрален филм/п/ 02:15 Главната улица игрален филм /п/ 03:55 Дойче Веле: Шифт /п/ 04:10 Дива мишена игрален филм /п/(12)

bTV

06:00 “В света на динозаврите” – приключенски, анимация (САЩ, 2013), режисьор –  Бари Кук, Нийл Найтингейл, актьори – Ангори Райс, Чарли Роу, Карл Ърбън и др. 07:40 “Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата” – фентъзи,  приключенски, семеен (САЩ,2013), режисьор – Тор Фройдентал, актьори – Логан Лърман, Александра Дадарио, Дъглас Смит, Левин Рамбин, Брандън Т. Джаксън, Джейк Ейбъл, Антъни Хед, Стенли Ту 09:40 “Елизабеттаун” – комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор – Камерън Кроу, актьори – Орландо Блум, Кирстен Дънст, Сюзан Сарандън, Джесика Бийл, Алек Болдуин, Джед Рийс, Брус Макгил, Джуди Гриър и др. 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Бяла Коледа” – концерт, посветен на 50 години от създаването на “Тоника” 14:30 “Зимна приказка в Ню Йорк” – фентъзи, драма, романтичен, мистери (САЩ, 2014), режисьор – Акива Голдсман, актьори – Колин Фарел, Мат Боумър, Луси Грифитс, Майкъл Крейн, Кевин Кориган, Уилям Хърт, Джесика Браун Финдли, Дженифър Конъли,  Ръсел Кроу, Уил Смит 16:50 “Определено, може би” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор – Адам Брукс, актьори – Райън Рейнолдс, Айла Фишер, Елизабет Банкс,  Абигейл Бреслин, Рейчъл Уайз, Ан Нгуен, Матю мейсън и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Празничен мегахит: “Великият Гетсби” – драма, романтичен (САЩ, Австралия, 2013), режисьор – Баз Лурман, актьори – Леонардо Ди Каприо, Амитаб Баччан, Стив Бисли, Ричард Картър, Джейсън Кларк, Аделаиде Клемънс, Винс Колосимо, Макс Калън, Кери Мълиган, Джоел 22:40 “Още малко” – концерт на Орлин Павлов в зала 1 на НДК 00:30 “Елизабеттаун” – комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор – Камерън Кроу, актьори – Орландо Блум, Кирстен Дънст, Сюзан Сарандън, Джесика Бийл, Алек Болдуин, Джед Рийс, Брус Макгил, Джуди Гриър и др. 02:40 “Зимна приказка в Ню Йорк” – фентъзи, драма, романтичен, мистери (САЩ, 2014), режисьор – Акива Голдсман, актьори – Колин Фарел, Мат Боумър, Луси Грифитс, Майкъл Крейн, Кевин Кориган, Уилям Хърт, Джесика Браун Финдли, Дженифър Конъли,  Ръсел Кроу, Уил Смит 04:50 “В света на динозаврите” – приключенски, анимация (САЩ, 2013), режисьор –  Бари Кук, Нийл Найтингейл, актьори – Ангори Райс, Чарли Роу, Карл Ърбън и др.

bTV Action

05:15 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 10 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Час пик” – сериал, еп.12 09:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 10 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.18 11:00 “Хуберт и Щалер” – еп. 6 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.3 13:00 “Мордекай” – екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор – Дейвид Коп, актьори – Оливия Мън, Майкъл Бирни, Оливър Плат, Джеф Голдблум, Пол Бетани, Гуинет Полтроу, Обри Плаза, Юън Макгрегър, Джони Деп, Джейми Бърнадети др. 15:00 “Час пик” – сериал, еп.13 16:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 11 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.4 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 7 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4, еп.19 20:00 Екшъв в 8: “Кости” (премиера) – сериал, с.12, еп.8 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Срещу стихиите” –  фантастика, екшън (Канада 2017), Режисьор – Даниел Джлибой, а ктьори – Майкъл Паре, Керълайн Бузанко, Марин Алмаси, Дъф Зайънс, Лиан Кол Йънг и др. 23:45 “Животинско царство” – сериал, еп.8 00:45 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.19 01:45 “Час пик” – сериал, еп.13 02:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.4 03:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 7 04:45 “4х4” – автомобилно предаване

bTV Comedy

05:00″Клуб Веселие” – сериал06:00″Клуб Веселие” – сериал07:00″Стъпка по стъпка” – сериал08:00″Барби: Страната на сънищата” – сериал09:00″Домашен арест” – сериал10:00″Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама” – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори – Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори –  Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Р12:00″Мутра по заместване” – сериал13:00″Приятели” – сериал14:00″Ало, ало” – сериал15:00″Новите съседи” – сериал17:00″Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу18:00″Мутра по заместване” – сериал19:00″Стъпка по стъпка” – сериал20:00″Новите съседи” -сериал22:00″Ало, ало” – сериал, с.223:00″Приятели” – сериал, с. 700:00″Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама” – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори – Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори –  Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Р02:00″Клуб Веселие” – сериал03:00″Барби: Страната на сънищата” – сериал04:00″Приятели” – сериал

Nova TV

05:10″Наполеон” – семеен филм /п/06:30″Сън наяве” – Джени Гарт, Камерън Матисън, Мери Кей Плейс, Кристин Бут, Мария дел Мар и др. /п/08:00″Добрият динозавър” – анимационен филм09:45″Любов във Венеция” – концерт на Андре Рийо12:00Новините на NOVA12:30″Капан за родители” – с уч. на Денис Куейд, Наташа Ричардсън, Линдзи Лоън, Елейн Хендрикс, Лиса Ан Уолтър и др.14:50″Господари на ефира” – новогодишно предаване /п/17:00″Любовно кроше” – с уч. на Ема Томпсън, Пиърс Броснан, Селия Имри, Тимъти Спол и др.19:00Новините на NOVA – централна емисия20:00″Падингтън 2″ (премиера) – с уч. на Хю Грант, Брендън Глийсън, Сали Хокинс и др.22:00″Черният списък: Изкуплението” (премиера) – сериен филм23:00″Вечер с Майкъл Бубле” – концерт00:00″ Зеленият стършел” – с уч. на Сет Роугън, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Джей Чоу и др.02:00″Джери Магуайър” – с уч. на Том Круз, Рене Зелуегър, Куба Гудинг мл., Кели Престън, Бони Хънт, Джери О’Конъл и др. /п/04:40″Любовно кроше” – с уч. на Ема Томпсън, Пиърс Броснан, Селия Имри, Тимъти Спол и др. /п/

Nova Sport

10:00Футбол: Бристъл Сити – Родъръм Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение12:00″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи12:05Баскетбол: Ховентут – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение14:00Футбол: Монпелие – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи16:00Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 20-и епизод, повторение16:25Студио “Чемпиъншип”, директно17:00Футбол: Дарби Каунти – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, директно18:55Студио “Чемпиъншип”, директно19:30Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение21:30″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи22:00Дартс: Световно първенство, шестнайсети ден, директно01:00″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи01:15Еротичен телепазар03:15Край на програмата

BiT

05:00″Аз уча английски” с Николая, (п)06:00″Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)07:00″О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)08:00″Аз уча английски” с Николая, (п)09:00
“Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)10:00″Историята оживява”, (п)10:30″Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)11:00″Епизод”, (п).12:00″Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)13:00
“О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)14:00″Аз уча английски” с Николая, (п)15:00″Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)16:30″Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)17:30″Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)18:00″Историята оживява”, (п)18:30″Епизод”, (п)19:30″Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)20:30″Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)21:30″Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)22:30″Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)23:30
“Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)00:00Документален филм00:30″Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)02:00″Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)03:00″Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)04:00″Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Kanal 3

06:00″Холивуд” – светски обзор на 2018 /п/07:00″Спорт в обектива” – /п/07:45″Интервю” с Наделина Анева – избрано09:00″Социална мрежа” – /п/10:15″Патарински Live” – репортерско риалити /п/11:00″Холивуд” – светски обзор на 2018 /п/12:00НОВИНИ12:15Топ Шоп12:30″Парламентът на фокус” – /п/13:00НОВИНИ13:15″Интервю” с Наделина Анева – /п/14:00НОВИНИ14:30Топ Шоп14:45″Парчета от реалността”15:00НОВИНИ15:30″Народно веселие” – празнична програма16:00НОВИНИ16:05″Народно веселие” – празнична програма17:00НОВИНИ17:15″Патарински Live” – репортерско риалити18:00НОВИНИ Централна емисия20:00″Обзор на бизнес новините на Канал 3″ – годишен обзор21:00НОВИНИ21:15″Спорт в обектива” – обзор22:00НОВИНИ22:15″Патарински Live”- репортерско риалити /п/23:00НОВИНИ23:15″Холивуд” – светски обзор на 2018 /п/00:15″Спорт в обектива”/п/01:0006:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *