ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ЯНУАРИ

БНТ

06:00 Приказка за обърканото царство, анимационен филм /България, 2004 г./ 06:30 Байкър, детски тв филм /България, 2020 г./ 06:45 Племенникът чужденец, игрален филм /България, 1989 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите Коста Цонев, Любомир Димитров, Ицхак Финци и др. 08:15 Новогодишна щръклица, новогодишна шоу програма/п/ 10:15 Зоро, игрален филм /Италия, 1975 г./, режисьор Дучо Тесари, в ролите: Ален Делон, Отавия Пиколо, Енцо Черузико и др.(12) 12:15 Новогодишен концерт на Виенската филхармония, пряко предаване от Виена 14:45 Дори ангелите ядат боб, игрален филм /копродукция, 1973 г./, режисьор Енцо Барбони, в ролите Джулиано Джема, Бъд Спенсър, Робърт Мидълтън и др. 16:50 Среща с госпожица Съдба, игрален филм /Канада, 2015 г./, режисьор Джон Л’Екюър, в ролите Раян Кей Скот, Джанет Суса, Вик Сахай и др. 18:30 Празничен новогодишен концерт: Севера и Юга /Музика от двете Америки/ с участието на Софийската филхармония, диригент Емил Табаков, пряко предаване от зала 1 на НДК 20:00 По света и у нас 20:30 Матилда, игрален филм /Русия, 2017 г./, режисьор Алексей Учител, в ролите Михалина Олшанска, Ларс Айдингер, Сергей Гармаш и др. 22:25 Андре Рийо: Ще танцуваме ли? концерт с “Йохан Щраус оркестър”, хор и солисти в град Маастрихт/2019г./ 00:50 Зоро, игрален филм/п/(12) 03:00 Музика, музика /п/ 03:30 Извън играта /п/ 04:00 Дори ангелите ядат боб, игрален филм/п/

bTV

06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.14 06:30 “Дийп” – анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Хулио Сото Гурпиде 08:30 “12 кучета до Коледа” – семеен (САЩ, 2014), режисьор Чарли Вон, в ролите Реджиналд ВелДжонсън, Винсънт Джованоли, Лекси Джованоли, Граня Макдърмът и др. 10:10 “Перфектната ваканция” – фентъзи, комедия, семеен (САЩ, 2007), режисьор Ланс Ривера, в ролите Габриел Юниън, Морис Честнът, Куин Латифа, Фейзон Лав и др. 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Плаващ концерт на Орлин Павлов 14:30 “Нотинг Хил” – романтичен, комедия (Великобритания, САЩ, 1999), режисьор Роджър Мичъл, в ролите Хю Грант, Джулия Робъртс, Ричард Маккейб, Рис Ифънс, Хю Бонвил, Емили Мортимър, Алек Болдуин и др. 16:50 “Пан” – фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “България търси талант” – телевизионно шоу /най-доброто/ 21:00 “Завръщане” – комедия, романтичен (България, 2019), режисьор Ники Илиев, в ролите Ники Илиев, Орлин Павлов, Александър Кадиев, Бойко Кръстанов, Башар Рахал, Диляна Попова, Евелин Костова, Райна Караянева, Искра Донова, Любомир Ковачев, Даниел Ангелов, Стефан Данаилов и др. 23:10 “Семейство Джоунс” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Грег Мотола, в ролите Гал Гадот, Айла Фишър, Джон Хем, Зак Галифанакис, Мерибет Монро, Дзяо Мин, Ари Шафир и др. 01:20 “Нотинг Хил” /п/ – романтичен, комедия (Великобритания, САЩ, 1999) 03:40 “Пан” /п/ – фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015)

bTV Action

05:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.5 – 8 08:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.10 09:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.4 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.5 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.15 12:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.25 12:30 “Бързи и яростни 7” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Джеймс Уан, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакис, Елса Патаки, Джейсън Стейтъм, Джаймън Хаунсу и др. 15:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.11 16:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.5 17:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.8 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5, еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.8 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Черна служба” – криминален, биографичен (САЩ, 2015), режисьор Скот Купър, в ролите Джони Деп, Бенедикт Къмбърбач, Дакота Джонсън, Джоуел Еджъртън, Кевин Бейкън, Питър Сарсгаард, Джеси Племънс, Рори Кокрън, Кори Стол, Джулиан Никълсън и др. [16+] 00:15 “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.8 01:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.16 02:15 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.6 03:15 “Монк” – сериал, с.7, еп.8 04:15 “Чък” – сериал, с.3, еп.5

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.4, 5 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Кухня в Париж” – комедия (Русия, 2014), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите: Дмитрий Назаров, Марк Богатирьов, Елена Подкаминская, Дмитрий Нагиев, Олег Табаков, Венсан Перес, Михаил Тарабукин и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” – сериал, eп.1 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.3, 4 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.124 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.23 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.15 22:00 “Кухня” – сериал, с.4 еп.19, 20 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.18, 19 00:00 “Кухня в Париж” /п/ – комедия (Русия, 2014) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV

05:00 “Кралска Нова Година” – с уч. на Джеси Шрам, Сам Пейдж, Кристъл Балинт, Хейли Сейлс и др. /п/ 06:30 “UglyDolls” (премиера) – анимационен филм 08:00 “Ралф разбива интернета” (премиера) – анимационен филм 10:00 “Мистерията на къщата с часовника” – с уч. на Джак Блек, Кейт Бланшет, Оуен Вакаро, Кайл Маклоклан, Рене Елис Голдсбери и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Звездите на България – Най-големите хитове” – концерт 14:30 “Приказка наяве” – с уч. на Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли и др. 16:00 “Белият зъб: Митът за белия вълк” – с уч. на Скот Беърстоу, Шармейн Крейг, Ал Харингтън, Антъни Руивайвър, Виктория Расимо, Алфред Молина и др. 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Снежни кучета ” – с уч. на Куба Гудинг Джуниър, Джеймс Кобърн, Джоана Бакалсо, Нишел Никълс, Греъм Грийн, М. Емет Уолш и др. 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 01:30 “Кондор” – сериал, сезон 1 02:00 “Зимата на любовта” – с уч. на Леа Рени, Лиса Велхел, Нейл Метър, Майкъл Тайген и др. /п/ 04:00 “Приказка наяве” – с уч. на Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли и др. /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Суонси Сити – Рединг Чемпиъншип – повторение 12:00 Баскетбол: УНИКС – ЦСКА Москва ВТБ лига – повторение 14:00 Футбол: Стоук Сити – Нотингам Форест Чемпиъншип – повторение 16:00 Хокей на лед: Йокерит – СКА Континентална хокейна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 18:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 19:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 19:30 Футбол: Шефилд Уенздей – Дарби Каунти Чемпиъншип – директно 21:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 22:00 Новини 22:15 Хокей на лед: Салават Юлаев – Металург Континентална хокейна лига – повторение 00:15 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 00:45 Новини – повторение 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live” – избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live” – избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Стъпките към успеха” 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 23:15 “Стъпките към успеха” 00:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *