Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 АВГУСТ

БНТ
05:25 България от край до край 6 /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/ 07:15 Сламеното сираче тв филм /4 серия/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки /п/ 08:30 По света и у нас информационна емисия 09:00 Вълшебният таван детски игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Майкъл Лъндън Младши, в ролите: Джейн Сиймор, Том Скерит, Елън Бърнстин и др. 10:30 Културното наследство на България 2 документална поредица 11:00 Туризъм.бг /най-доброто/ 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Бразди /най-доброто/ 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор/п/ 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ предаване за религия и култура 15:00 Господин Селфридж 10-сериен тв филм /Великобритания, 2013г./,1 и 2 епизод, режисьор Джон Джоунс, в ролите: Рон Кук, Джеръми Пивън, Аманда Абингтън и др.(12) 17:00 Срещи на първия ред: Д-р Сотир Иванов с пророчицата Ванга документална поредица 17:30 Джинс Родът на Гуна Иванова/п/ 18:00 Извън играта /п/ 19:00 Кралицата майка документален филм /2, последна част/ 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:20 Волейбол: Пуерто Рико – България, среща от Олимпийския квалификационен турнир/мъже/ пряко предаване от Варна 22:30 По света и у нас информационна емисия 22:45 Студио “Х”: Един наивник на средна възраст игрален филм /2 серия/ 23:30 Произведено в Италия игрален филм /Франция, 2008г./, режисьор Стефано Джусти, в ролите Жилбер Мелки, Амира Казар, Катерина Мурино и др. 01:00 Господин Селфридж 10-сериен тв филм /1 и 2 епизод/п/(12) 03:00 Безплатно пътуване игрален филм /п/(14) 04:30 Бразди /най-доброто/ /п/

bTV
05:30 “НепознатиТЕ” /п./ – документална поредица 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.23, 24 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.3, 4 08:00 “Тази събота и неделя” /най-доброто/ 11:00 “Cool…T” /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица 13:00 “Корабът на мечтите: Островите Кук” – романтичен, комедия, драма (тв филм, Германия, 2016), режисьор Щефан Бартман, в ролите: Хайде Келер, Саша Хен, Ник Вилдер, Харалд Шмид и др. 14:50 “Аламинут: Добре дошли в България” – скеч шоу 15:20 “Легендата за Оз: Завръщането на Дороти” – анимация, музикален, семеен (САЩ, Индия, 2013), режисьори Уил Фин и Даниел Сейнт Пиер 17:10 “След залеза” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Пиърс Броснан, Салма Хайек, Уди Харелсън, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Майкълти Уилямсън и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите /п./ 20:00 “Need for Speed: Жажда за скорост” – екшън, криминален (САЩ, Филипините, Ирландия, Великобритания, 2014), режисьор Скот Уо, в ролите: Ерън Пол, Доминик Купър, Имъджен Путс, Рами Малек, Рамон Родригес, Дакота Джонсън, Майкъл Кийтън и др. 22:30 “Такси 2” – екшън, комедия, криминален (Франция, 2000), режисьор Жерар Кравчик, в ролите: Сами Насери, Фредерик Дифентал, Бернар Фарси, Емма Виклунд и др. 00:20 “Тъмна вълна” – приключенски, трилър, хорър (САЩ, Великоритания, ЮАР и др., 2012), режисьор Джон Стокуел, в ролите: Хали Бери, Оливие Мартинез, Ралф Браун, Сизве Мсуту, Марк Елдеркин и др. 02:20 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 03:20 “След залеза ” /п./ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004)

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.8, 9 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 еп.1, 2 10:00 “K-911” – екшън, комедия (САЩ, 1999 г.), режисьор Чарлз Канганис, в ролите: Джим Белуши, Кристин Тучи, Джеймс Хенди, Уейд Уилямс и др. 12:00 “Простичко желание” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор Майкъл Ричи, в ролите Мартин Шорт, Мара Уилсън, Робърт Пасторели, Франсис Капра, Руби Дий, Катлийн Търнър и др. 14:00 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.10 15:00 “Хотел Елеон” – сериал 17:00 “Дивата Нина” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Бейб в града” – фентъзи, комедия, анимация (Австралия, 1998), режисьор Джордж Милър, в ролите: Мики Руни, Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Ким Стори, Ричард Картър и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.9 еп.1, 2 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 01:30 “Кухня” – сериал 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Червеното джудже” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.20 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.5 – 7 07:30 “Монк” – сериал, еп.7 – 9 10:30 “Опасна зона” – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 1994), режисьор Стивън Сегал, в ролите: Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Джоан Чен, Джон Макгинли, Били Боб Торнтън, Ричард Хамилтън и др. 12:30 “Джурасик парк” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Ричард Атънбъро, Лора Дърн, Сам Нийл, Джеф Голдблъм, Самюъл Джаксън, Джоузеф Мазело и др. 15:00 Код “Меркурий” 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.16 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн /най-доброто, еп.1/ 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.8, 9 19:00 “Мики Синьото око” – криминален, комедия, романтичен (САЩ, Великобритания, 1999), режисьор Кели Мейкин, в ролите: Хю Грант, Джийн Трипълхорн, Джеймс Кан, Бърт Янг, Джоузеф Витерели и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Белязаният” – криминален, драма (САЩ, 1983), режисьор Брайън Де Палма, в ролите: Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Стивън Мауър, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджиа, Ф. Мъри Ейбрахам, Марк Марголис и др. [16+] 01:30 “Открити рани” – екшън, криминален (САЩ, 2001), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Ева Мендес, Стивън Сегал, Бил Дюк, Том Арнолд, Айзея Уошингтън, DMX, Дейвид Вадим, Джил Хенеси и др. 03:30 “Монк” – сериал, еп.7 – 9

Nova TV
07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 10:00 “Инга Линдстрьом: Нежна сила” – с уч. на Зина Ткоч, Леополд Хорнунг, Мари – Терез Релин, Филип Пийтърс и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Последният убиец на дракони” – с уч. на Рики Томлинсън, Полин Колинс, Андрю Бачън, Нина Вадия, Джордж Уебстър, Илайлис Чапъл и др. 15:00 “Развален телефон” – с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Добре дошли в джунглата” – с уч. на Дуейн Джонсън, Шон Уилям Скот, Кристофър Уокън, Росарио Доусън и др. 22:10 “Валериан и градът на хилядите планети” (премиера) – с уч. на Дейн Дехаан, Кара Делевин, Клайв Оуен, Итън Хоук, Риана и др. 01:00 “Развален телефон” – с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин и др. /п/ 04:30 “Инга Линдстрьом: Нежна сила” – с уч. на Зина Ткоч, Леополд Хорнунг, Мари – Терез Релин, Филип Пийтърс и др./п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Юрдинген – Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Портсмут – Бирмингам Сити, мач от първи кръг за Карабао къп /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Лийдс Юнайтед – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 Футбол: Вюрцбургер Кикерс – Хофенхайм, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Футбол: Атлас Делменорст – Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно 23:40 Футбол: Алемания Аахен – Байер Леверкузен, мач от първи кръг за Купата на Германия, запис 01:40 Професионална борба: “Първична сила”, 32-ри епизод /п/ 02:40 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:55 Еротичен телепазар 04:55 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – избрано 08:30 “Другото лице” /п/ 09:00 “Социална мрежа” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 Топ Шоп 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:45 “Букмейкър” 12:00 Телемаркет 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Холивуд”- избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Икономика и бизнес” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 “Патарински LIVE” – избрано 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров-избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *