ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 АВГУСТ

БНТ
05:50 Телепазарен прозорец 06:05 Съкровище в двореца – тв филм /18 епизод/п/ 07:05 По следите на Капитан Грант – тв филм /6 серия/ 08:10 Отрядът – тв филм /14 епизод/п/(12) 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:10 Фильо и Макензен – тв филм /2 серия/ 10:15 Семеен бизнес – тв филм /8 епизод/ 10:40 Златният век – тв филм /5 серия/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Пътуващо лятно кино с БНТ 12:40 Спасителен отряд “Калифорния” – тв филм /3 епизод/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/ 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви /п/ 15:00 Сагуа – сиамската котка анимационен филм 15:15 Лошите добри приятели – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /71 епизод/ 17:20 Япония днес 17:30 Бързо, лесно, вкусно: “Новодомци” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Холивудски знаменитости – документална поредица 18:45 Отрядът – тв филм /15 епизод/(12) 19:35 Животни по пижами – анимационен филм 19:50 Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Съкровище в двореца – тв филм /19 и 20 епизод/ 22:50 По света и у нас – информационна емисия 23:10 Мандолината – игрален филм /България, 1973г./, режисьор Иля Велчев, в ролите: Петър Слабаков, Юри Ангелов, Сашка Братанова и др. 00:20 Капри – тв филм /71 епизод/п/ 01:15 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова/най-доброто/ 02:25 Семеен бизнес – тв филм /8 епизод/п/ 02:50 Холивудски знаменитости документална поредица/п/ 03:15 Туристически маршрути /п/ 03:40 Днес и утре /п/ 04:15 Спасителен отряд “Калифорния” – тв филм /3 епизод/п/

bTV
05:30 “Комиците и приятели” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 06:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.10 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Висше общество” – сериал, с.1, еп. 35 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 64 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.1, еп. 63 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, с.12, еп. 15 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Семейни тайни” – сериал, с. 1, еп.10 21:30 “Всичко може да се случи” – сериал, с.2, еп.4 22:30 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.13 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.2, еп.4 01:00 “Шест сестри” /п./- сериал 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 30

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.7 06:00 “Кунг фу панда – легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп. 11 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 7 10:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.13 11:00 “Монк” – сериал, с.3, еп. 2 12:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп. 12 13:00 “Внимавай с бавачката” – трилър (Канада, 2017), режисьор Чад Краучук, актьори Ашли Скот, Мич Раян, Уди Джефрис, Дилън Кингуел, Джет Клайн и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп. 12 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 8 17:00 “Последният кораб” – сериал , с.3, еп. 13 18:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.3 19:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.. 14 20:00 “Кости” – сериал , с.10, еп. 17 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Умирай трудно 2” – екшън, криминален, САЩ, 1990 г. режисьор Рени Харлин актьори Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др. 00:15 “Кости” – сериал , с.10, еп. 17 01:15 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.14 02:15 “Стоте” – сериал, с.4, еп.12 03:15 “Последният кораб”- сериал, с.3, еп. 13 04:15 “Монк” – сериал, с.3, еп.3

bTV Comedy
05:00 “Шегаджии” – сериал 06:00 “Шегаджии” – сериал, с.3 07:00 “Учителката по френски” – сериал 08:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 10:00 “Смъртта й прилича” – фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор Робърт Земекис, актьори Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др. 12:00 “Моите мили съседи” – сериал 14:00 “Страхотни новини” – сериал 15:00 “Двама мъже и половина” – сериал 17:00 “Българи на три морета” – комедийно риалити 18:00 “Моите мили съседи” – сериал 19:30 “Учителката по френски” – сериал, с.1 20:00 “По средата” – сериал, с.8 21:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 22:00 “Страхотни новини” – сериал, с.1 23:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал, с.3 00:00 “Смъртта й прилича” – фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор Робърт Земекис, актьори Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др. 02:00 “Шегаджии” – сериал 03:00 “Кое е това момиче” – сериал 04:00 ” Двама бащи, двама синове” – сериал

Nova TV
05:00 “Специален отряд” – сериен филм /п/ 06:00 “Тайнствени афери” – сериен филм, 5 сезон /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Сезони на любовта ” – сериен филм 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Скорпион” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм 23:30 “Незабравимо” – сериен филм 00:30 “Тайнствени афери” – сериен филм, 5 сезон 01:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Хъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Дартс: Мастърс 2018, Мелбърн, първи ден, директно 16:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 37-и епизод, повторение 16:30 Класика от Висшата лига: Арсенал – Манчестър Сити (2000-01), повторение 17:00 Класика от Висшата лига: Нюкасъл Юнайтед – Тотнъм Хотспър (1996-97), повторение 17:45 Студио “Първа професионална лига”, директно 18:15 Футбол: Етър – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно 20:10 Студио “Първа професионална лига”, директно 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 1-ви епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Дартс: Мастърс 2018, Мелбърн, първи ден, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Епизод” (п) 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Епизод” (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT СПОРТ 22:30 “Историята оживява” (п) 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Епизод” (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всеки следобед”- избрано 08:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 09:00 “Денят на живо”/п/ 10:00 “Спорт в обектива” /п/ 11:00 “Имате думата” с Александър Владимиров 11:45 Топ Шоп 12:00 “Лято с българската музика” 12:45 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:15 “Патарински Live”- избрано 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед”-избрано 17:00 НОВИНИ 17:10 Телемаркет 17:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live”- избрано 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо”-избрано 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:00 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30-07:0 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *