Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 АПРИЛ

БНТ
05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Разследването на Мун – тв филм/п/ 06:30 72-те най-сладки животни документална поредица/п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Началото: Пътешествието на човечеството 8-серийна – документална поредица /САЩ, 2017г./ 13:30 Как да правим изумителни снимки? – документална поредица 14:00 Малки истории 15:00 Антарктика документална поредица 15:15 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Музика, музика… музикално-образователно предаване/п/ 17:30 В близък план /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:05 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Госпожо Държавен секретар – тв филм (12) 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Филаделфийски експеримент игрален филм /САЩ, 1984 г./, режисьор Стюарт Рафил, в ролите Майкъл Паре, Нанси Алън, Ерик Крисмас и др. 01:15 Култура.БГ /п/ 02:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:15 Госпожо държавен секретар – тв филм/п/ (12) 04:15 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2 еп.6 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.52 15:00 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.7, 8 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.8, еп.12 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.28 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.64 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.7, 8 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.6 00:30 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.8, еп.12 01:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.91

bTV Action
05:00 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.5 – 8 08:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.8 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.3, еп.2 10:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.12 11:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.15 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.1 13:00 “Трудна мишена” – екшън (САЩ, 1993), режисьор Джон Ву, в ролите Жан-Клод Ван Дам, Янси Бътлър, Ланс Хенриксен, Арнолд Вослу и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.9 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.3, еп.3 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.2 18:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.3, еп.13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Господарят на илюзията” – сериал, еп.13 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Умирай трудно: Денят настъпи” – екшън (САЩ, 2013), режисьор Джон Мур, в ролите Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир, Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др. 00:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.13 01:00 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.7 02:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.13 03:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2 еп.2 03:59 “Библиотекарите” – сериал, с.3, еп.3

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.1, 2 07:00 “Барът на Пепе” /п/ – сериал 08:30 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Артър” – комедия, романтичен (САЩ, 1981), режисьор Стив Гордън, в ролите Дъдли Мур, Лайза Минели, Джон Гилгуд, Джералдин Фицджералд, Джил Айкенбери и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 15:30 “Барът на Пепе” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2, еп.5, 6 19:00 “Барът на Пепе” – сериал, еп.6 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.2, еп.3, 4 22:00 “Кухня” – сериал, с.6 еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4 еп.3, 4 00:00 “Артър” /п/ – комедия, романтичен (САЩ, 1981) 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу

Nova TV
05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “All inclusive” (премиера) – сериен филм 21:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 22:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Барис – Автомобилист, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Мидълзбро – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Сарагоса – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Химки – УНИКС, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Милуол – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Байер Леверкузен – Унион Берлин, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Уникаха – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парчета от реалността” 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:50 “Изкуство по време на пандемия” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Интервю” с Наделина Анева”” 13:00 НОВИНИ 13:25 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Изкуство по време на пандемия” 15:45 Топ Шоп 16:00 НОВИНИ 16:30 “Другото лице” 17:00 НОВИНИ 17:40 “Изкуство по време на пандемия” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:25 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:25 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:25 “Без монтаж” 23:00 НОВИНИ 23:25 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:25 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *