ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 4 – тв филм /11 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните – живот сред скалите 15:20 Влакът на динозаврите 3 – анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт тото 19:00 Студио “УЕФА Лига Европа” 19:55 Футбол: ЦСКА – Рома, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от стадион “Българска Армия” 22:15 По света и у нас 23:00 Спортни новини 23:15 БГ версия /п/ 00:15 Светът и ние /п/ 00:35 100% будни /п/ 02:30 Култура.БГ /п/ 03:30 Бразди /п/ 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Когато сърцето зове 4 – тв филм /11 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.18 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.24 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.22 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.179, 180 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп.1 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.109 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.122 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.6 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.28 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.91

bTV Action

“Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.26, с.2, еп.1 – 3 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.9 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.10 10:00 Лего: Лигата на справедливостта срещу Бизаро 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.21 12:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.7 13:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.16 13:30 Премиера: Лигата на справедливостта срещу Малките титани 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.10 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.11 17:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.8 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.22 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4, еп.12 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза VI кръг: 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза VI кръг: 00:00 Лига Европа, обзор 00:45 “Горещи палки” – екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2007), режисьор Едгар Райт, в ролите Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Бил Най, Робърт Попър, Тимъти Долтън, Джим Бродбент, Оливия Колман, Рейф Спол и др. [14+] 02:45 “Бягство от затвора” – сериал, еп.22 03:45 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.12 04:30 “Чък” – сериал, с.2., еп.11

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.3, 4 07:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Скуби-Ду и Кiss: Мистерията на рокендрола” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2015), режисьори Спайк Бранд и Тони Сървоун 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.20, 21 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.108 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.7 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.19, 20 22:00 “Кухня” – сериал, с.3, еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8, еп.2, 3 00:00 “Скуби-Ду и Кiss: Мистерията на рокендрола” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2015) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Съкровища” – сериал, сезон 1 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 11 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

05:15 Програмна пауза 10:00 Хокей на лед: Трактор – Йокерит Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Бристъл Сити – Блекбрън Роувърс Чемпиъншип – повторение 14:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Жельона гура ВТБ лига – повторение 16:00 Баскетбол: Калев – Цмоки ВТБ лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 18:30 Хокей на лед: Авангард – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – директно 21:00 Новини 21:30 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE 23:00 Хокей на лед: Авангард – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Денят на живо” /п/ 07:35 “Социална мрежа” /п/ 08:30 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *