ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 МАЙ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване /п/ 11:15 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /6 епизод/ /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра /п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Обзор “Лига Европа” 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера – документален филм /7 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно “Новодомци” – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на “Кoka Mass Jazz” – Празници на изкуствата – Аполония 2018 /п/ 00:30 На границата на лошото – игрален филм /ЮАР, 2014 г./, режисьор: Джак Мълдър, в ролите: Том Сайзмор, Оз Зехави, Бернард Къри и др. (16) 02:00 Култура.БГ /п/ 03:00 100% будни /п/ 04:20 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с. 2 еп. 10 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп. 4 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 5, еп. 30 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, еп. 6 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с. 13, еп. 4 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп. 73 21:00 Премиера: “Столичани в повече” – сериал, с. 13 еп. 11 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с. 13 еп. 33 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Библиотекарите” – сериал, с. 4, еп. 10 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп. 137, 138 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Аламинут: Добре дошли в България” – скеч шоу

bTV Action
05:15 “Животинско царство” – сериал, еп. 1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” /п/ – сериал, с. 2 еп. 8, 9 07:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, с. 2 еп. 10, 11 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с. 5 еп. 8 09:00 “Платина” /п/ – сериал, с. 3 еп. 1 10:00 “Супергърл” /п/ – сериал, с. 3 еп. 23 11:00 “Библиотекарите” /п/ – сериал, с. 3 еп. 7 12:00 “Луцифер” /п/ – сериал, с. 2 еп. 6 13:00 “Под прикритие” – криминален, мистъри, драма (тв филм, Канада, 2007), режисьор: Джордж Менделюк, в ролите: Шоуни Смит, Майкъл Уудс, Гордън Майкъл Улвет и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 5 еп. 9 16:00 “Платина” – сериал, с. 3 еп. 2 17:00 “Луцифер” – сериал, с. 2 еп. 7 18:00 “Библиотекарите” – сериал, с. 3 еп. 8 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Твърде лично” – сериал, с. 2 еп. 5 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Матрицата: Революции” – фантастика, екшън, трилър (Австралия, САЩ, 2003), режисьори: Анди Уашовски и Лари Уашовски, в ролите: Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Кари-Ан Мос, Хюго Уивинг, Моника Белучи, Джейда Пинкет Смит, Нона Гей и др. 00:30 “Твърде лично” /п/ – сериал 01:30 “Легендите на утрешния ден” /п/ – сериал 02:30 “Монк” /п/ – сериал 03:30 “Луцифер” /п/ – сериал 04:30 “Библиотекарите” /п/ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с. 5 еп. 3, 4 07:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 08:00 Анимация в 8: “Барби: Страната на сънищата” – сериал, еп. 13 – 15 09:00 “Шоуто на Слави” (2017) 10:00 “Робо-куче” – фантастика, семеен (САЩ, 2015), режисьор: Джейсън Мърфи, в ролите: Майкъл Кемпиън, Патрик Мълдуун, Оливия д`Або, Уолас Шон и др. 12:00 “Проби и грешки” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Без пукната пара” – сериал 15:30 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 13 еп. 10 18:00 “Проби и грешки” – сериал, с. 2 еп. 1, 2 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с. 12 еп. 7, 8 20:00 Премиера: “Барът на Пепе” – сериал, еп. 1 22:00 “Без пукната пара” – сериал, с. 6 еп. 19, 20 23:00 “Кухня” – сериал, еп. 5, 6 00:00 “Робо-куче” /п/ 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Барби: Страната на сънищата” /п/ – сериал 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35” – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Господин Х и морето” (премиера) – сериен филм 21:00 “Кошмари в кухнята” (нов сезон) – риалити 22:00 “Съдби на кръстопът” (премиера) – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 20 сезон 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, 13 сезон 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Барселона – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Страсбург – Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2 /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Реймс – Ним, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 33-ти епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Преди кръга във френската Лига 1” (2018-19), 36-и епизод /п/ 21:45 Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2, директно 23:45 Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 5-и епизод /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:10 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *