ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 МАЙ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Евровизия 2021 – клипове 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Людмила Гурченко 16-сериен тв филм /Русия, 2015 г./, 1 епизод, режисьори Сергей Алдонин и Александър Имакин, в ролите Юлия Пересилд, Надежда Михалкова, Николай Добринин и др. 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой! анимационен филм 15:30 Кой знае отговора, детски филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Българската идея за завладяването на Цариград 22:00 Дружината, тв филм /7 епизод/ (14) 22:55 Евровизия 2021 – клипове 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Людмила Гурченко, тв филм /1 епизод/п/

bTV
05:30 “Приятели” /п/ – сериал, с. 6, еп. 13 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 3, еп. 29 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп. 78 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 5, еп. 8 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 90 21:00 Премиера: “Белези” – сериал, еп. 12 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп. 9, 10 01:00 “Островът на Пиетро” – сериал, с. 3, еп. 5 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с. 2, еп. 31

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Турбо” – сериал, еп. 10 – 13 08:00 “Монк” – сериал, с.8 еп. 11 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с. 4, еп. 11 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 5, еп. 9 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 14 12:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 2 13:00 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 8, еп. 12 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с. 4, еп. 12 17:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 3 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 15 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 5, еп. 10 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 19, еп. 5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Шпионски свалки” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Макджи, в ролите Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Том Харди, Тил Швайгер, Абигейл Спенсър, Челси Хандлър, Анджела Басет, Лора Вандервоорт и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 19, еп. 5 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 15 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 5, еп. 10 03:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 3 04:00 “Библиотекарите” – сериал, с. 4, еп. 12

bTV Comedy
05:00 “Фитнес” /п/ – сериал 06:00 “Фитнес” – сериал, еп. 3, 4 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 10:00 “Кралят на Калифорния” – комедия, драма (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Кейхил, в ролите Майкъл Дъглас, Евън Рейчъл Ууд, Уилис Бъркс II, Лора Качъргъс, Пол Либър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 5, еп. 22, 23 19:00 “По средата” – сериал, с. 9, еп. 5 19:30 “Новите съседи” – сериал, с. 9, еп. 5 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 9, еп. 1 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, с. 3, еп. 3, 4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 5, еп. 19, с. 6 еп. 1 00:00 “Скатавки” – комедия, екшън (САЩ, 2010), режисьор Кевин Смит, в ролите Брус Уилис, Трейси Морган, Хуан Карлос Ернандес, Кевин Полак, Адам Броуди, Гийермо Диас, Мишел Трактенбърг, Рашида Джоунс и др. 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Приятели” /п/ – сериал
Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 1 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода All Stars” (нов сезон) – музикално шоу 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 1 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 2 01:30 “Бегълци от бъдещето” – сериал 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Авангард Континентална хокейна лига, финал, мач №1 /п/ 12:00 Баскетбол: Баскония – Ховентут Испанска баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Вердер Бремен – РБ Лайпциг Купа на Германия, полуфинал /п/ 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия Испанска баскетболна лига /п/ 18:00 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) /п/ 18:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 19:00 Таекуондо: Олимпийски квалификации София 2021, ден 3 /п/ 21:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 21:30 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) /п/ 22:00 Новини 22:05 Футбол Чемпиъншип – /п/ 00:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:50 Пулс /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 В добра форма /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Карай направо /п/ 10:40 Темата на NOVA /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на форус/п/ 11:30 Шоубизнес /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Шоубизнес 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA
/п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *