HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 МАРТ

БНТ
05:00 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:45 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки Детско предаване 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди Предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Зелена приказка игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Ник Агиашвили, в ролите: Ед О’Рос, Шанън Елизабет, Били Зейн, Анабела Скиора и др. 16:35 Бай Ганьо у Иречека /155 години от рождението на Алеко Константинов/ тв филм /България, 1991г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Георги Калоянчев, Пламен Сираков, Леда Тасева и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Умно село Александър Шурбанов: Живот в документите 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала Развлекателно предаване 21:45 Градът – крайна цел игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Джеймс Айвъри, в ролите: Антъни Хопкинс, Шарлот Генсбург, Лора Лини и др. 23:45 По света и у нас Информационна емисия 00:00 Крайна сила игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Марк Бърсън, в ролите: Мирко Кро-Коп Филипович, Ружа Маджаревич, Игор Гало и др.(12) 01:35 Колекцията тв филм /4 епизод/п/ (14) 02:30 Меден месец във Вегас игрален филм /п/ 04:15 Малки истории /п/

bTV
05:30 “Аватар – легендата за Анк” /п./ – анимация 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 07:00 “Теория на глупостта” – развлекателна поредица, с.1, еп. 10 07:30 “Кое е това момиче” – сериал, с.4, еп.1 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “Майчинство” – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Катрин Дикман, актьори – Ума Търман, Антъни Едуардс, Мини Драйвър и др. 15:00 “Истински истории” 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Семейство Милър” – комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор: Роусън Маршал Търбър, актьори – Дженифър Анистън, Томас Ленън, Лаура-лей, Уил Поутрол, Моли С. Куин, Ема Робъртс и др. 22:00 Умирай трудно” – екшън (САЩ, 1988), режисьор – Джон Мактирнън, актьори – Брус Уилис, Бони Беделя, Реджинал Велджонсън, Пол Глийсън, Деворо Уайт, Уилям Атертън, Алън Рикман, Александър Годунов и др. 00:30 “Дневниците на вампира” – сериал, с.6, еп.9 01:30 “Космос” – научно-популярна поредица 02:30 “Майчинство” – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Катрин Дикман, актьори – Ума Търман, Антъни Едуардс, Мини Драйвър и др. 04:00 “Cool…T” /п./ – токшоу

bTV Comedy

05:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.9 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 08:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.4 09:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 10:00 “Сам вкъщи 3” – комедия, семеен (САЩ, 1997), режисьор – Раджа Госнел, актьори – Алекс Линц, Олек Крупа, Риа Килстед, Лени фон Долен, Мариан Зелдес, Скарлет Йохансон и др. 12:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12 13:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 14:00 “Приятели” – сериал 15:00 “Столичани в повече” – с.9 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал 19:30 “По средата” – сериал 20:30 “Сексът и градът” – романтичен, комедия, (САЩ, 2008), режисьор – Майкъл Патрик Кинг, актьори – Джоана Глийсън, Евън Хендлер, Ан Миъра, Кандис Берген, Дейвид Ейгенберг, Джейсън Леуис, Марио Кантоне и др. 22:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.3 23:30 “Столичани в повече” – сериал 02:30 “Мутра по заместване” – сериал 03:00 “Да отгледаш Хоуп” /п./- сериал 04:00 “Клуб “Веселие” – сериал

bTV Action
05:15 “Последователите” – сериал, с.2, еп.12 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.11,12,13 11:00 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” – екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор – Исак Флорентин, актьори – Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 12:45 “Секретна квартира” – екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор – Даниел Еспиноза, актьори – Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик, Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др. 15:00 “Агент Х” – сериал, еп.6,7 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове, еп. 9 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване с.4, еп.6,7 19:00 “Шпионски свалки” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор – МакДжи, актьори – Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Анжела Басет, Том Харди, Тил Швайгер,Саймън Кинберг, Абигейл Спенсър и др . 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Наследството на Борн” – – екшън, криминален, трилър ( САЩ, Япония, 2012), режисьор – Тони Гилрой, актьори – Джеръми Ренър, Скот Глен, Едуард Нортън, Дона Мърфи, Рейчъл Уайз и др. 00:30 “Мъжът с железните юмруци” – екшън (САЩ, Хонк Конг, 2012), режисьор – РЗА, актьори – РЗА, Ръсел Кроу, Луси Лиу, РЗА, Дейв Баутиста, Байрън Ман, Пам Гриър, Джейми Чънг, Кунг Ле, Даниъл Ву и др. 02:30 “Кости” – сериал, с.9, еп.11,12 03:45 “Пета предавка” – автомобилно предаване 04:15 “Злодеите на DC Comics” – документален филм

Nova TV
06:00 “Войната на розите”- сериен филм /п/ 07:00 “Непорочната Джейн” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Звезден сблъсък” – с уч. на Стърлинг Найт, Даниел Кембъл, Маги Касъл, Брандън Смит, Мат Уинстън, Тони Тръкс, Дан О’Конър и др. 14:30 “Мултиплициране” – с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Бързи и яростни” – с уч. на Мишел Родригес, Пол Уокър, Вин Дизел, Чад Линдбърг, Джордана Брустър, Рик Юне и др. 22:15 “Игрите на глада: Възпламеняване”- с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Филип Хофман, Джена Малоун, Елизабет Банкс, Уди Харелсън и др. 01:15 “Клубът на купувачите от Далас” – с уч. на Матю Макконахи, Джеймс Гарнър, Джаред Лето, Стив Зан и др. 03:40 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/ 04:45 “Звезден сблъсък” – с уч. на Стърлинг Найт, Даниел Кембъл, Маги Касъл, Брандън Смит, Мат Уинстън, Тони Тръкс, Дан О’Конър и др. /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Висша лига 2018, Лийдс, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Ливърпул (1992-93), повторение 12:30 Студио “Първа професионална лига”, директно 13:00 Футбол: Верея – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Футбол: Страсбург – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 17:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-и епизод, повторение 17:30 Класика от Висшата лига – Астън Вила – Евертън (2002-03), повторение 18:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Метц, мач от френската Лига 1, директно 20:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:15 Класика от Висшата лига – Челси – Уулвърхямптън Уондърърс (2003-04), повторение 21:00 Футбол: Нант – Троа, мач от френската Лига 1, директно 23:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Метц, мач от френската Лига 1, повторение 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 08:30 Документален филм 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 10:00 “Историята оживява”, (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 14:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 15:15 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 16:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 17:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ 18:35 Документален филм 19:00 “Майсторски клас”, (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 03:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Холивуд” с Ивелина Кунчева /п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни”/п/ 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”, избрано от седмицата 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 16:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 “Интервю” с Наделина Анева 20:00 “Патарински Live”/п/ 20:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *