ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 МАРТ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 История.bg 790 години от битката при Клокотница/п/ 13:35 Отворени досиета 2: Зейнел Зафер. Насилствената смяна на имената на мюсюлманите – документална поредица /България, 2017г./, режисьор Димитър Коцев-Шошо 14:05 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:45 Златно сърце – 3-сериен тв филм /България, 1983г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите: Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова, Досьо Досев и др. 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Отблизо с Мира /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:10 Корпорация “Приключения” – тв филм /7 епизод/ 19:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Моят плейлист – музикално-развлекателно предаване 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Младият Върколак 5 – тв филм /13 епизод/ (12) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:20 Корпорация “Приключения” – тв филм /7 епизод/п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Младият Върколак 5 – тв филм /13 епизод/п/ (12) 04:55 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.9 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.29 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.88 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.7, еп.4 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.6 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.41 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.13 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.7, еп.4 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.68

bTV Action

05:15 “Животинско царство” – сериал, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.8 – 11 08:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.7 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.7 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.11 11:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.7 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.17 13:00 “Стъклен ад” – екшън, приключенски (Франция, Белгия, 2017), режисьор Ерик Съмър, в ролите: Клер Форлани, Джейми Бамбър, Райли Джаксън, Атанас Сребрев и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.8 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.8 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.18 18:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2, еп.13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.5, еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Експериментът” – трилър (САЩ, 2010), режисьор Пол Шуринг, в ролите Ейдриън Броуди, Кам Джигандей, Форест Уитакър, Клифтън Колинс мл., Маги Грейс и др. [16+] 00:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.3 01:00 “Животинско царство” – сериал, еп.8 02:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.13 03:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.18 04:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.8

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5, еп.1, 2 07:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “Без граници” – комедия, романтичен (Русия, 2015), режисьори Карен Оганесян, Резо Гигинеишвили и Роман Пригунов, в ролите: Инна Чурикова, Олег Басилашвили, Александр Адабашян, Анна Чиповская, Иван Янковский, Александр Пал, Милош Бикович, Мария Шалаева и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.62 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 Премиера: “На по-добро място” – сериал, с.3, еп.9, 10 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.9 22:00 “Кухня” – сериал, с.4, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.5, 6 00:00 “Без граници” /п/ – комедия, романтичен (Русия, 2015) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “На по-добро място” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Ягодова луна” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Арсенал, мач от шести кръг за Младежката купа на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Баскетбол: Химки – Автодор, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Естудиантес – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Нотингам Форест – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Бристъл Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Локомотив Кубан – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 00:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уигън Атлетик, мач от шести кръг за Младежката купа на Футболната асоциация /п/ 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *