ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 НОЕМВРИ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:25 Магна аура, изгубеният град – тв филм 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата 13:00 Библиотеката 14:00 Симон срещу страха – документален филм /България, 2019 г./ 15:25 Господин Селфридж 3 – тв филм /6 и 7 епизод/п/ (12) 17:00 Отворени досиета 3: Иван Сираков. Да оцелееш като син на “бивши” хора – документална поредица /България, 2019 г./, режисьор Николай Василев 17:30 Арена Спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 В кадър Тайните доклади на Сол Полански 21:00 Топло – игрален филм /България, 1978 г./, режисьор Владимир Янчев, в ролите Григор Вачков, Стефан Данаилов, Тодор Колев, Наум Шопов, Георги Черкелов, Константин Коцев, Татяна Лолова и др. 22:35 По света и у нас 22:50 Ловът – игрален филм /копродукция, 2012 г./, режисьор Томас Винтерберг, в ролите: Мадс Микелсен, Томас Бо Ларсен, Аника Ведеркоп и др. (14) 00:45 Студио “Х”: Ченгета тв филм/2 епизод/п/(14) 01:40 Поклонникът на Фред Астер – игрален филм /п/ (14) 03:25 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера – документален филм/п/ 03:50 След милион години – документален филм /6, последен епизод/п/ 04:40 Отблизо с Мира /п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п./ 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.23, 24 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.3, 4 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Събин Ранков 13:00 “Прясно изцеден” – романтичен, комедия (Германия, 2012), режисьор Кристине Хартман, в ролите Диана Амфт, Том Влашиха Александер Байер, Силвестер Грот и др. 15:00 “Семейна ваканция” – комедия, приключенски, семеен (САЩ, 2006), режисьор Бари Соненфелд, в ролите Робин Уилямс, Шерил Хайнс, Кристин Ченоует, Джош Хъчерсън, Джеф Даниълс, Уил Арнет и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “България търси талант” – телевизионно шоу, с.6 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 22:30 “Ченге за един ден” – комедия, екшън (САЩ, 2014), режисьор Тим Стори, в ролите Айс Кюб, Кевин Харт, Джон Легуизамо, Брус Макгил, Тика Съмптър, Лорънс Фишбърн и др. 00:30 “Езерото на акулите” – екшън, приключенски, криминален (САЩ, 2015), режисьор Джери Дугън, в ролите Долф Лундгрен, Сара Лейн, Лили О`Брайънт, Майкъл Милиган, Ланс Никълс и др. 02:20 “Домашен арест” /п./ – сериал 02:50 “Търси се” /п./ 03:40 “120 минути” /п./

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.19-22 08:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.9 – 11 11:00 “Снайперисти 3: Обсадата” – екшън, драма, военен (САЩ, 2016), режисьор Уилям Кауфман, в ролите Чарли Уебър, Скот Адкинс, Том Ейнсли, Ерик Валдес, Данте Баско и др. 13:00 “Нитро” – екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор Ален Дерошес, в ролите: Гийом Льоме-Тивиерж, Люси Лорие, Мартен Мат, Реймон Бушар, Антоан Дерошес и др. 15:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.1, 2 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.33 17:30 “Да Знаеш Как” – предаване за домашния майстор, еп.8 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.26, с.4 еп.1 19:00 “Бързи и яростни: Tokyo Drift” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006), режисьор Джъстин Лин, в ролите Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайън Тий, Сунг Канг и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Димящи аса” – екшън, криминален (Великобритания, Франция, САЩ, 2006), режисьор Джо Карнахен, в ролите Джереми Пивън, Райън Рейнолдс, Рей Лиота, Бен Афлек, Питър Бърг, Комън, Анди Гарсия, Джейсън Бейтман и др. [16+] 00:00 “Спасение” – драма (Дания, Великобритания, Южна Африка, Швеция, Белгия, 2014), режисьор Кристиан Левринг, в ролите Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Джонатан Прайс и др. [14+] 01:45 “Монк” /п./ – сериал, с.6, еп.10, 11 03:45 “4×4” /п./ – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.25 04:15 “От другата страна на вратата” – хорър (Великобритания, САЩ, Индия), режисьор Йоханес Робъртс, в ролите: Сара Уейн Калис, Джереми Систо, София Росински, Сучитра Пилай и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 05:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 еп.2, 3 07:00 “Без пукната пара” – сериал 08:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4, еп.7, 8 09:00 “Любимци” – сериал, еп.7, 8 10:00 “Ледена епоха 2: Разтопяването” – анимация, комедия (САЩ, 2006), режисьор Карлос Салдана 12:00 “Сами вкъщи” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьори Крис Рено и Яроу Чейни 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.3, еп.2 15:00 “Мис Сладкиш” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “27 сватби” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролите: Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др. 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, с.3 еп.2 23:30 “Преспав” – сериал 01:30 “Супер екипаж” – сериал 02:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “Любимци” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Под есенната луна” (премиера) – с уч. на Линди Буут, Уес Браун, Натали Лисинска, Дийн Редман и др. 14:15 “Перфектната игра” (премиера) – с уч. на Ники Дилоуч, Андрю Уокър, Винсънт Дейнджърфийлд, Лиза Дюръпт и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Карибски пирати: Отмъщението на Салазар” (премиера) – с уч. на Джони Деп, Хавиер Бардем, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Брентън Туейтс, Пол Маккартни и др. 22:45 “Легенда” (премиера) – с уч. на Том Харди, Емили Браунинг, Кристофър Екелстън и др. 01:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 02:00 “Под есенната луна” – с уч. на Линди Буут, Уес Браун, Натали Лисинска, Дийн Редман и др.

Nova Sport
09:45 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 11:45 Футбол: Престън Норт Енд – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 13:40 Баскетбол: Обрадойро – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:30 Класика от Висшата лига: Уест Бромич Албиън – Тотнъм Хотспър (2002-03) /п/ 16:00 Баскетбол: УНИКС – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига, директно 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Манчестър Сити (2002-03) /п/ 18:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 2-ри епизод /п/ 19:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 4-и епизод /п/ 19:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 13-и епизод 21:45 Баскетбол: Обрадойро – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 23:30 Футбол: Кардиф Сити – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:00 “Холивуд” /п/ 09:30 “Резултатът” 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Икономика и бизнес” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Денят на живо” с Наделина Анева – /п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 “Скелетът на демокрацията” 2 част – док. филм на Канал 3 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *