ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ОКТОМВРИ

 БНТ

05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 България от край до край 9 /п/ 13:30 Културното наследство на България документален филм /4 част/ 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 14:45 Капри тв филм /76, последен епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Местни избори 2019: Диспут пряко предаване 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Потомци на слънцето тв филм /15 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Някъде игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор София Копола, в ролите: Стивън Дорф, Ел Фанинг, Крис Понтиъс, Лаура Чиати и др. 22:40 Национални съкровища на Чехия: Тршебон документален филм 23:00 По света и у нас 23:25 Законът на Дойл 3 тв филм /12 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Потомци на слънцето тв филм /15 епизод/п/ 03:20 Днес и утре 03:45 Капри тв филм /76, последен епизод/п/ 04:40 Законът на Дойл 3 тв филм /12 епизод/п/(12)

 bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.19 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.30 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6 еп.60 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, с.2 еп.6 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.109 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.104 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Истински истории” – документално риалити 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.9 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.19 01:30 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.6 еп.9 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action

05:15 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.22 – 25 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.4 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.9 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.23 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.13 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.12 13:00 “Доносник” – екшън, драма, трилър (САЩ, ОАЕ, Великобритания, 2013), режисьор Рик Роман Уо, в ролите: Дуейн Джонсън, Сюзан Сарандън, Джон Бърнтол, Бари Пепър, Майкъл Кенет Уилямс и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.5 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.10 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.13 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.24 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Нинджа убиец” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Рейн, Рик Юн, Наоми Харис, Бен Майлс, Шьо Косуги, Кайли Голдстайн и др. [16+] 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.6 01:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.24 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.5 03:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.13 04:00 “Неизвестният” – сериал, еп.14

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.15, 16 07:00 “Томас и приятели” – сериал, еп.5 – 8 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 – есен), еп.5, 6 10:00 “Приключенията на Джуди Муди” – комедия, семеен (САЩ, 2011), режисьор Джон Шулц, в ролите: Джордана Бийти, Хедър Греъм, Парис Мостелър, Гарет Райън, Джанет Варни и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Гранд” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.65 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.78 17:00 “Бездомното шоу на Башар Рахал” – токшоу (2015), еп.11 18:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.3, 4 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9 еп.3 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.29 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.12, 13 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, с.2 еп.19, 20 00:00 “Приключенията на Джуди Муди” /п./ – комедия, семеен (САЩ, 2011) 02:00 “Без пукната пара” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Енерги Котбус – Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 14:00 Футбол: Арсенал – Нотингам Форест, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Фулъм – Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Престън Норт Енд – Манчестър Сити, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 20:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Професионална борба: “Първична сила”, 41-ви епизод 23:15 Баскетбол: Баскония – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3 

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *