ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ОКТОМВРИ

БНТ
05:25 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Принцесата и дракона детски анимационен филм /Русия, 2018 г./ 07:25 Александра се бори със страховете си детски тв филм /Испания, 2019г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс Родът на братята Априлови /Владимир и Николай/ 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 “Рапсодия в бяло 15:30 Книга на книгите 2 сериен анимационен филм /5 епизод/ 16:00 Вяра и общество 17:00 Вечната музика 17:30 Отец Дилейни – мълчаливият свидетел документален филм /Ирландия, 2019 г./ 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Христо игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьори Григор Лефтеров и Тодор Мацанов, в ролите: Димитър Николов, Димитър Крумов, Юлиан Вергов, Стефан Мавродиев, Димитър Рачков, Любомир Нейков и др. (16) /премиера/ 00:55 Отец Дилейни – мълчаливият свидетел документален филм /Ирландия, 2019 г./ /п/ 01:45 БНТ на 60 /п/ 02:50 Знаете ли, че … 03:05 Пътеки /п/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV
05:30 “Ловци на храна” /п/ – предаване за кулинарен туризъм 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3, еп.4 06:30 “Евърглейдс: Обитателите на Кристалната река” – документален 07:30 “Приятели” – сериал, с.3, еп.25 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ: Децата на другата България” – документална поредица, еп.3 13:00 Премиера: “October Kiss” – семеен, комедия (тв филм, САЩ, Канада, 2015), режисьор Лин Стопкевич, в ролите Ашли Уилямс, Сам Джегър, Лора Мичъл, Хана Шерами и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “В голямата игра” – драма, комедия, военен (САЩ, 2016), режисьор Тод Филипс, в ролите: Майлс Телър, Джона Хил, Ана де Армас, Шон Туб, Бари Ливингстън, Бренда Ку, Саид Фараж, Хасан Саид и др. 00:20 “Ескорт до затвора” – уестърн, приключенски, екшън (САЩ, 2007), режисьор Джеймс Манголд, в ролите: Ръсел Кроу, Крисчън Бейл, Бен Фостър, Логан Лърман, Питър Фонда, Винеса Шоу, Алън Тюдик, Гречен Мол и др. 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.2 – 4 07:30 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.17 – 19 10:30 “Завръщане в бъдещето” – фантастика, приключенски (САЩ, 1985), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Криспин Главър, Кейси Семашко, Били Зейн и др. 12:45 “Подводница U-571” – екшън, военен (САЩ, Франция, 2000), режисьор Джонатан Мостоу, в ролите: Матю Макконъхи, Бил Пакстън, Харви Кайтел, Джон Бон Джоуви, Томас Кречман и др. 15:00 “Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.5, 6 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.28 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.14 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.8 18:45 “Престъпна война 2: Ловът” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “К-911” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1999), режисьор Чарлз Канганис, в ролите: Джим Белуши, Джеймс Ханди, Уейд Уилямс, Кристин Тучи и др. 23:45 “Нинджа убиец” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Рейн, Рик Юн, Наоми Харис, Бен Майлс, Шьо Косуги, Кайли Голдстайн и др. [16+] 01:45 “Опасна мишена” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Кевин Карауей, вролите: Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Иън Шорт и др. [16+] 03:30 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.17 – 19

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.6, 7 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.2, 3 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 Премиера: “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.14, еп.5, 6 10:00 “Диагноза: Секси!” – комедия (Китай, САЩ, 2018), режисьори Аби Коон и Марк Силвърстайн, в ролите: Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Емили Ратайковски, Бизи Филипс, Том Хопър, Лорън Хътън, Наоми Кембъл, Ейдриън Мартинес и др. 12:00 “Деца на килограм 2” – комедия, семеен (САЩ, Канада, 2005), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Кармен Електра, Тейлър Лаутнър, Юджийн Леви и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.2, 3 20:30 “Малката голф лига” – комедия, спортен, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джим Валдес, в ролите: Бойд Кестнър, Натали Имбрулия, Роб Мороу, Джей Фъргюсън и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 23:30 “Ваше височество” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Грийн, в ролите: Дани Макбрайд, Натали Портман, Джеймс Франко, Размъс Хардайкър, Тоби Джоунс, Джъстин Дероу, Зоуи Дешанел, Чарлз Данс, Деймиън Луис и др. [14+] 01:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV
06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Астерикс и Обеликс: Бог да пази Британия” – с уч. на Жерар Депардийо, Едуард Баер, Катрин Деньов, Фабрис Лучини, Валери Лемерсие и др. 15:10 “Хиляда думи” – с уч. на Еди Мърфи, Кери Уошингтън, Клиф Къртис, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Армагедон” – с уч. на Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Бен Афлек, Уил Патън, Лив Тайлър, Стив Бушеми, Оуен Уилсън, Майкъл Кларк Дънкън, Питър Стормеър и др. 02:00 “За всичко е виновен енотът” – с уч. на Брайън Кранстън, Дженифър Гарнър, Виктория Бруно, Елъри Спрейбери, Моника Лоусън и др. 04:30 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Челси Карабао къп – повторение 12:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) повторение 12:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) повторение 13:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Автодор ВТБ лига – директно 15:00 Новини 15:05 Баскетбол: УНИКС – Цмоки – повторение 17:00 Хокей на лед: Авангард – Сибир Континентална хокейна лига – директно 19:30 Футбол: Флийтууд Таун – Хъл Сити Лига 1 – повторение 21:30 Новини 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 23:00 Хокей на лед: Авангард – Сибир Континентална хокейна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:10 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” – /п/ 10:10 “Денят на живо” – /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *