Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 100% будни – предаване за здраве и стил на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 09:45 Култура.BG – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 10:45 Бързо, лесно, вкусно: “Новодомци” /п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /3972 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Една калория нежност – 2-сериен тв филм /България, 2003 г./, 1 серия, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Цветана Манева, Мария Каварджикова, Пламена Гетова и др. 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” – кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров 14:00 Малки истории – документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката – анимационен филм 14:50 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – 42-сериен тв филм /Канада, 2002 г./ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Раят на дамите – 20-сериен тв филм /Италия, 2015 г./, 1 епизод, режисьор Моника Вуло, в ролите Джузепе Дзено, Джуди Бошеми, Алесандър Терсини и др. 17:25 Зелена светлина 17:30 Открий България 6-серийна – документална поредица /САЩ, 2014 г./ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра с водещ Михаил Билалов 19:50 Лека нощ, деца! Лъвчо 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Междусъюзническа война 22:00 Денят, който промени живота на мис Петигрю – 2-сериен игрален филм /копродукция, 2008 г./, 1 част, режисьор Барат Налури, в ролите Франсис Макдорманд, Ейми Адамас, Клеър Клифърд и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Средно положение няма – 4-сериен тв филм /копродукция, 2009 г./, 1 епизод, режисьор Сергей Сотниченко, в ролите Игор Скляр, Александър Ликов, Алексей Логин и др.(14) 00:20 Култура.BG /п/ 01:20 100% будни /п/ 02:20 Раят на дамите – тв филм /1 епизод/п/ 03:15 Открий България – документална поредица/п/ 03:55 Средно положение няма – тв филм /1 епизод/п/(14) 04:40 Дързост и красота – тв филм /3972 епизод/п/

bTV
05:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов на инат” – сериал, с.1, еп. 9 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 11 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 3 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, с.12, еп. 35 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 4 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Приятели”- сериал, с.5, еп.17,18 01:00 “Друговремец” – сериал, с.2, еп.5 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 51

bTV Action
06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Готъм” – сериал, еп.19 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 6 10:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.15 11:00 “Монк” – сериал, с.4, еп. 7 12:00 “4х4” – автомобилно предаване 12:30 “Матрицата” – екшън, фантастика, трилър (САЩ, 1999), режисьори Лили Уашовски, Лана Уашовски, актьори Киану Рийвс, Кари-Ан Мос, Хюго Уийвинг, Джо Пантолиано, Лорънс Фишбърн, Глория Фостър и др. 15:00 “Готъм” – сериал, еп.20 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 7 17:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.11 18:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.8 19:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.16 20:00 “Кости” – сериал , с.11, еп. 16 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Вън от пещта” – драма, криминален, трилър (САЩ, 2013), режисьор Скот Купър, актьори Форест Уитакър, Уди Харелсън, Сам Шепърд, Дендри Тейлър, Кейси Афлек, Зоуи Салдана, Крисчън Бейл, Том Боуер, Уилям Дефо 00:15 “Кости” – сериал , с.11, еп. 16 01:15 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.16 02:15 “Стилето” – драма, eкшън, криминален (САЩ, 2008), режисьор Ник Валелонга, актьори Том Беринджър, Майкъл Бейн,Стана Катич, Пол Слоън, Уилям Форсайт и др. 04:15 “Монк” – сериал, с.4, еп.8 04:45 “4х4” – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.3 07:00 “Шегаджии” – сериал, с.3 08:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Бездомното шоу на Башар Рахал” 10:00 “С жени на море” – комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор Питър Билингсли, актьори Винс Вон, Джейсън Бейтман, Кристен Бел, Фейзан Лъв, Кристин Дейвис, Кали Хоук, Жан Рено и др. 12:00 “Моите мили съседи” – сериал 14:00 “Бруклин 99” – сериал 15:00 “Двама мъже и половина” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 17:30 “Домашен арест” – сериал, с.1 18:00 “Моите мили съседи” – сериал 20:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5 22:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.1 23:00 “Кухня” – сериал 00:00 “С жени на море” – комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор Питър Билингсли, актьори Винс Вон, Джейсън Бейтман, Кристен Бел, Фейзан Лъв, Кристин Дейвис, Кали Хоук, Жан Рено и др. 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 04:00 “Кухня” – сериал

Nova TV
05:20 “Касъл” – сериен филм, 8 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Подли камериерки” – сериен филм, 4 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 VIP BROTHER 2018 (премиера) – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 2 01:00 “Касъл” – сериен филм, 8 сезон 02:00 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Подли камериерки” – сериен филм, 4 сезон /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Оксфърд Юнайтед – Ковънтри Сити, мач от английската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Тенерифе – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Ним – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Сент Етиен – Амиен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Рен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Блекпул – Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Историята оживява” (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 21:30 Документален филм 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Офанзива” – избрано 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Интервю” с Наделина Анева – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *