HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:20 Бразди /най-доброто/ /п/ 06:00 Иде нашенската музика /п/ 06:55 Телепазарен прозорец 07:10 Зелената линейка /п/ 08:00 По света и у нас Информационна емисия 08:30 Пътеки летни идеи за хармоничен живот 09:00 Космически кораб “Догстар”2 анимационен филм /8 епизод/ 09:25 Сагуа – сиамската котка анимационен филм /45 епизод/ 09:40 Магна Аура, изгубеният град детски тв филм /11, 12 и 13 последна серия/ 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 България от край до край 4 /7 епизод/ 13:00 Музикална сцена БНТ1 Кармен опера от Жорж Бизе, постановка на Лионската опера 15:40 Национален турнир за дакели детски игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Кевън Питърсън, в ролите: Джейсън Лъндън, Алиша Уит, Морган Феърчайлд, Браян Бат и др. 17:00 Непозната земя /п/ 17:30 Спортна треска Обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 11 септември – истини, лъжи и конспирации документален филм /Великобритания, 2016г./, режисьор Ник Лондон 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шотландски боец 2 игрален филм /копродукция, 1991г./, режисьор Ръсел Мълкахи, в ролите: Кристоф Ламбърт, Шон Конъри, Вирджиния Мадсън, Алън Рич и др. 22:35 По света и у нас Информационна емисия 22:50 Нощни птици /п/ 23:55 Шамар на непознат игрален филм /Канада, 2013г./, режисьор Кристос Саурлигас, в ролите: Джеси Камачо, Алекс Харауч, Лорин Падолина и др.(16) 01:10 11 септември – истини, лъжи и конспирации документален филм/п/ 02:00 Елена игрален филм /п/ 03:55 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:00 “Д-р Зоуи Харт” – сериал, с.4, еп.6 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп. 20 13:00 “Изклуството да се скатаваш” – драма, САЩ, 2011 г., режисьор: Гавин Уисен, актьори -Алисия Силвърстоун,Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс,Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др. 15:00 bTV Ваканция: “Мечето Йоги” – анимация, комедия, семеен (САЩ, Нова Зеландия, 2010), сценаристи – Брад Копланд, Джошуа Стернин, Джефри Вентимиля, режисьор – Ерик Бревиг, актьори – Нейтън Кордри, Ана Фарис, Андрю Дали, Том Кавана, Дийн Ноусли,Ти Джей Милър, Андрю Дейли и др. 16:30 “Аламинут” 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Лошият лейтенант: Пристанище на служба – Ню Орлиънс” – драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор – Вернер Херцог, актьори – Никълъс Кейдж, Вал Килмър, Ева Мендес, Вонди Къртис-Хол, Фейруза Болк, Дженифър Кулидж и др. 01:00 “Нова Зеландия – забравеният рай” – документален филм (Германия, 2013) 02:30 “Изклуството да се скатаваш” – драма, САЩ, 2011 г., режисьор: Гавин Уисен, актьори -Алисия Силвърстоун,Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс,Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др. 04:30 “Д-р Зоуи Харт” /п./ – сериал

bTV Action
06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп. 5,6,7 11:00 “Пътуване за милиони” – екшън, трилър (Великобритания, 2012), режисьор – Инон Шампание, актьори – Доминик Монаган, Рик Гомез, Джордан Белфи и др. 12:45 “Ромео трябва да умре” (САЩ, 2000) – екшън, криминален, трилър; режисьор – Андрей Бартковиак; актьори – Джет Ли, DMX, Делрой Линдо, Аалия, Айзая Уошингтън, Ръсел Уонг и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 3,4 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Споон” – екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор – Марк А. З. Дипе, актьори – Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Хроники”- драма, трилър, фантастика (САЩ, 2012), режисьор – Джош Транк, актьори – Дейн Дехаан, Майкъл Б. Джордан, Ашли Хиншоу, Ана Ууд,Алекс Ръсел, Джо Ваз, Люк Тайлър, Матю Дилан Робъртс, Майкъл Кели и др. 23:45 “Херкулес в лабиринта на минотавъра” – приключенски (САЩ, 1994), режисьор – Джош Бекър, актьори – Кевин Сорбо, Антъни Куин, Майкъл Хърст, Тауни Китаен и др. 01:45 “Стоте” – сериал, с.2, еп.5,6,7 04:30 “Нова Зеландия: Забравеният рай” – документален филм

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.5 07:00 “Партньори” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.4 09:00 Премиера: “Модерно семейство”- сериал, с.7 10:00 “Джуниър” – комедия (САЩ, 1994), режисьор – Айвън Райтман, актьори – Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Ема Томпсън, Памела Рийд, Франк Лангела и др. 12:00 “Новите съседи ” /п./- комедиен сериал 15:00 “Приятели” – комедиен сериал, с.6 17:30 “На по-добро място” – комедиен сериал 19:00 “Двама бащи, двама синове”- сериал 20:30 “Деца на килограм” – комедия (САЩ, 2003), режисьор – Шоун Леви, актьори – Стив Мартин, Хилари Дъф, Бони Хънт, Шоун Леви и др. 22:30 “Модерно семейство”- сериал 23:30 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Предградие” – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п./- сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Тайнствени афери” – сериен филм, сезон 5 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Гръм от ясно небе” – с уч. на Хилари Бъртън, Пол Кембъл, Тим Конуей, Пати Алън и др. 14:10 “Полъхът на любовта” – с уч. на Анна Хътчисън, Николас Ринкон, Таляна Варгас, Констанца Дуке, Хулиан Аранго и др. 16:00 “Мис Пепеляшка” – тв реалити 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Сделка или не” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 Х Factor – музикално шоу 22:00 “Казино “Роял” – с уч. на Даниел Крейг, Ева Грийн, Джуди Денч, Джефри Райт, Мадс Миклесън,Катерина Мурино, Джанкарло Джанини и др. 01:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:30 “Планината на вещиците” – с уч. на Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Ана-София Роб, Чаран Хиндс, Том Еверет Скот и др. /п/ 03:30 “Хензел и Гретел: Ловци на вещици” – с уч. на Джеръми Ренър, Джема Артъртън, Фамке Янсен, Питър Стормеър и др./п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Ница – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Класика от Висшата лига – Евертън – Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение 14:30 Класика от Висшата лига – Манчестър Сити – Ливърпул (2008-09), повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Класика от Висшата лига – Болтън Уондърърс – Тотнъм Хотспър (2008-09), повторение 15:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 5-и епизод 16:00 Футбол: Сент Етиен – Анже, мач от френската Лига 1, директно 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Лион – Гингам, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 5-и епизод, повторение 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 5-и епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Болтън Уондърърс – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 23:15 Класика от Висшата лига – Блекбърн Роувърс – Шефилд Уенздей (1997-98), повторение 23:45 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 5-и епизод, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 най-доброто от Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част 11:00 най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, първо излъчване 14:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 2 част 16:30 най-доброто от еМисия България – 2 част 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 00:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 01:00 най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част, (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес – 2 част, (п)

Kanal 3
14:45 Телемаркет 07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 Холивуд с Ивелина Кунчева 12:30 Интервю с Наделина Анева 13:00 “На гости на Ники Сотиров 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж” 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп Шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 16:00 “Четвърта инстанция” 16:55 Телемаркет 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 20:00 “Кръвна група:шампион” – портрети на легендарни спортисти 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Беновска пита”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *