HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:00 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:45 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки 08:00 По света и у нас 09:00 Плюс това 10:00 Библиотеката 11:00 Отблизо с Мира Добрева 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Зимни олимпийски игри 2018: 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев 18:00 Животът е вкусен 19:00 Олимпийски върхове студийна програма 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала 21:45 Мишена: Даун игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Блейк Калхун, в ролите: Шери Уилсън, Натали Рейтано, Матю Томпкинс и др.(14) 23:35 По света и у нас 23:50 Мисля, че да игрален филм /п/ 01:20 Война и мир тв филм /3 серия/п/ 02:20 Отблизо с Мира Добрева /п/ 03:25 Бразди /п/ 03:55 Зимни олимпийски игри 2018

bTV
05:30 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 07:00 “Теория на глупостта” – развлекателна поредица, с.1, еп. 6 07:30 “Кое е това момиче” – сериал, с.3, еп.20 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “Робосапиен: рестарт” – драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор – Шон Макнамара, актьори – Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др. 15:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.21,22 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Троя” – екшън, приключенски, романтичен (САЩ, 2004), режисьор – Волфганг Питърсън, актьори – Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Питър О`Тул, Джули Кристи, Шон Бийн, Брендън Глийсън, Сафрън Бъроус и др. 23:00 “Заразяване” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Стивън Содърбърг, актьори – Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Санаа Латан и др. 00:50 “Дневниците на вампира” – сериал, с.6, еп.1 01:40 “Космос” – научно-популярна поредица 02:30 “Робосапиен: рестарт” – драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор – Шон Макнамара, актьори – Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др. 04:00 “Cool…T” /п./ – токшоу

bTV Comedy
05:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал 06:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 07:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 08:00 “Стажанти” – сериал, с.2 09:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.2 10:00 “Ченге в детската градина 2” – комедия (САЩ, 2016), режисьор – Дон Майкъл Пол, актьори – Долф Лундгрен, Дарла Тейлър, Сара Стрейндж, Алекс Паунович, Бил Белами и др. 12:00 “Новите съседи ” /п./- комедиен сериал 15:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал, с. 7 18:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 19:30 “По средата” – сериал 20:30 Премиера: “Коледата невъзможна 2” – комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор – Алекс Зам, актьори – Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Антъни Карели, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек и др. 22:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 23:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал 02:30 “Мутра по заместване” – сериал 03:00 “Стажанти” /п/- сериал 04:00 “Загадките на Лора” – сериал

bTV Action
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 5 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.10,11,12 11:00 “47 ронини” – екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2013), режисьор – Карл Ринч, актьори – Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ко Шибасаки, Кари-Ан Мос, Хюго Уиивинг, Ринко Кикучи, Кари-Хироюки Тагава, Того Игава, Джин Аканиши, Таданобу Асава и др. 13:15 “Кобра” – екшън, трилър, криминален (САЩ, 1986), режисьор – Джордж Косматос, актьори – Силвестър Сталоун, Бригите Нилсен, Рени Сантони и др. 15:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 10,11,12 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:45 “Самоличността на Борн” – екшън, драма, трилър (САЩ, Германия, Чехия 2002), режисьор – Дъг Лаймън, актьори – Мат Деймън, Франка Потенте, Крис Купър, Клайв Оуен, Джулия Стайлс и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Планетата на маймуните” – екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор – Тим Бъртън, актьори – Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др. 00:15 “Джон Уик” – екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори – Дейвид Лейтч, Чад Стахелски, актьори – Киану Рийвс, Майкъл Никвист, Алфи Алън, Уилям Дефо, Дийн Уинтърс, Бриджит Мойнахан, Бриджит Реган, Ейдриан Палики и др. 02:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 11,12 04:15 “Изгубена на 17” – драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор – Дъг Кембъл, актьори – Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др.

Nova TV
06:00 “Войната на розите”- сериен филм /п/ 07:00 “Непорочната Джейн” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Кънки с остър връх: Борба за златото” – с уч. на Кристи Карлсън Романо, Рос Томас, Кайла Карлсън и др. 15:00 “Хъни” – с уч. на Джесика Алба, Меки Файфър, Ромео , Джой Брайънт, Дейвид Москоу и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Антмен” (премиера) – с уч. на Пол Руд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Антъни Маки, Майкъл Пеня, Кори Стол и др. 22:20 “Гадна компания”- с уч. на Антъни Хопкинс, Крис Рок, Гейбриъл Махт, Кери Уошингтън, Питър Стормеър, Майк Стенсън и др. 00:40 “Нови светове” – с уч. на Джеръми Нортън, Фрея Мейвър, Алис Енглърт, Джейми Дорнан, Джо Демпси, Фил Чийдъл и др., втора част 02:40 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/ 03:30 “Ничия земя” – предаване /п/ 04:50 “Хъни”- с уч. на Джесика Алба, Меки Файфър, Ромео , Джой Брайънт, Дейвид Москоу и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Билбао – Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Сент Етиен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Баскетбол: Баскония – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Милуол – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, запис, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Футбол: Бристъл Сити – Съндърланд, мач от Чемпиъншип, запис 23:45 Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 09:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 14:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 1 част 16:00 най-доброто от “еМисия България” – 1 част 17:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 03:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Холивуд” с Ивелина Кунчева /п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни”/п/ 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 16:00 “Без монтаж”, избрано 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 “Интервю” с Наделина Анева 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 22:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 22:30 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 00:30 06:30 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *