ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ЮЛИ

БНТ
05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Дует “Ритон” /п/ 13:40 Небесно око, документална поредица 14:15 Светът на жестовете, специализирано предаване за хора с увреден слух 14:30 Приключенията на Илайъс, анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно 16:45 Пристанищата на света 17:00 Тайните на войната, документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Раят на дамите, тв филм /10 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Династията на Борджиите, тв филм /6 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Истинска легенда, игрален филм /Китай, 2010 г./, режисьор Юен Ву Пин, в ролите: Винсънт Жао, Жу Ксън, Анди Он, Гуо Ксядон, Дейвид Карадайн и др. (16) 01:25 Лято с БНТ /п/ 03:25 Раят на дамите, тв филм /10 епизод/п/ 04:20 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.14 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.41 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.84 – 86 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.4 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.16 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.10 22:30 “Столичани в повече” – сериал, с.3 еп.5 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.3 01:00 “Гранд” – сериал, еп.3 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.20 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, еп.33

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.21 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.12 – 15 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.21 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.9 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.8 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.16 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.12 13:00 “Мъжът от U.N.C.L.E.” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Гай Ричи, в ролите Хенри Кавил, Хю Грант, Алисия Викандер, Арми Хамър, Джаред Харис, Елизабет Дебики, Даниел Уестууд и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.22 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.10 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.13 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.17 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.9 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.6, еп.11 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Х-Мен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др. 00:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.11 01:00 “Неизвестният” – сериал, еп.17 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.9 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.13 04:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.10

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.18, 19 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Гранд” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Овца или вълк” – анимация, комедия (Русия, 2016), режисьори Максим Волков и Андрей Галат 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.13, 14 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.32 20:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.8 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.21, 22 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, еп.11 22:00 “Гранд” – сериал, еп.21, с.2, еп.1 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 еп.4, 5 00:00 “Защо точно той?” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Джон Хамбърг, в ролите Брайън Кранстън, Зоуи Дойч, Джеймс Франко, Адам Дивайн, Мегън Мълали, Кигън-Майкъл Кий [16+] 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 17 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Стоук Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Лестър Сити – Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Нотингам Форест – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 6-и епизод /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Тотнъм Хотспър – Арсенал (2010-11) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Чемпиъншип”, директно 21:45 Футбол: Мач от Чемпиъншип, директно 23:40 Студио “Чемпиъншип”, директно 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *