ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ЮЛИ

БНТ

05:40 Призраци не съществуват – детски тв филм /Япония, 2008 г./ 06:00 Аз обичам животните – детски тв филм 06:15 Тигърчето – детски игрален филм /България, 1973 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Владко Василев, Невена Коканова, Васил Михайлов, Емилия Радева и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг /п/ 11:30 Джинс /п/ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди /избрано/ 13:00 Иде нашенската музика /п/ 14:00 Пинокио – игрален филм /копродукция, 2019 г./, режисьор Матео Гароне, в ролите: Федерико Йелапи, Роберто Бенини, Роко Папалео, Джиджи Пройети и др. 16:00 Религията днес /п/ 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Капитан Кук – обсебване и откритие – документален филм /3 епизод/ 18:30 Извън играта /п/ 19:00 БНТ на 60 /п/ 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ /п/ 22:00 Моят плейлист /п/ 23:00 По света и у нас 23:15 Презареждане 23:20 Студио Х: Водопадите Мълхоланд – игрален филм /САЩ, 1996 г./, режисьор Лий Тамахори, в ролите: Ник Нолти, Мелани Грифит, Чаз Палинтери, Джон Малкович и др. (12) 01:10 БНТ на 60 /п/ 02:05 Ван Гог: Пред портите на вечността – игрален филм /п/ 04:00 Вечната музика /п/ 04:30 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.2, еп.11 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.4 06:30 “Походът на Ханибал” – документален филм (Германия, 2019) 07:30 “Приятели” – сериал, с.7, еп.5 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Аламинут” – скеч шоу 12:50 “Еди Орела” – спортен, драма (Великобритания, САЩ, Германия, 2016), режисьор Декстър Флечър, в ролите: Тарън Еджъртън, Хю Джакман, Кристофър Уокън, Рюне Темте, Тим Макинърни и др. 15:00 “Ледена епоха 2: Разтопяването” – анимация, комедия (САЩ, 2006), режисьор Карлос Салданя 16:50 “Мис Таен агент 2: Въоръжена и прекрасна” – комедия, екшън, криминален (САЩ, Австралия, 2005), режисьор Джон Паскуин, в ролите: Сандра Бълок, Реджина Кинг, Енрике Мърсиано, Уилям Шатнър, Ърни Хъдсън, Хедър Бърнс, Трийт Уилямс, Дидрик Бейдър, Елизабет Рьом, Доли Партън и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Сблъсъкът на титаните” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Луи Летерие, в ролите: Сам Уърдингтън, Лиъм Нийсън, Рейф Файнс, Джейсън Флеминг, Джема Артъртън, Мадс Микелсен, Люк Евънс, Изабела Мико, Лиъм Кънингам и др. 22:00 “Мисията невъзможна 2” – трилър, екшън (САЩ, Германия, 2000), режисьор Джон Ву, в ролите: Том Круз, Дугрей Скот, Танди Нютън, Винг Реймс, Ричард Роксбърг, Брендън Глийсън, Раде Шербеджия, Доминик Пърсел и др. 00:30 “Секс и смърт – 101 жени” – фентъзи, романтичен, комедия, драма (САЩ, 2007), режисьор Даниел Уотърс, в ролите: Робърт Уиздъм, Танк Сейд, Патън Осуалт, Саймън Бейкър, Уинона Райдър и др. [16+] 03:00 “Приятели” /п/ – сериал, с.7, еп.5 03:30 “COOLt” /п/ 04:20 “Ледена епоха 2: Разтопяването” /п/ – анимация, комедия (САЩ, 2006)

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.31 07:00 “Изгубеняци” – сериал, с.3, еп.5, 6 08:00 “Модерно семейство” – сериал, с.10, еп.3 – 6 10:00 “Прекият път към щастието” – фентъзи, комедия (САЩ, 2003), режисьор Алек Болдуин, в ролите: Алек Болдуин, Боби Канавали, Ким Катрал, Дан Акройд, Дженифър Лав Хюит, Антъни Хопкинс и др. 12:00 “Мадагаскар” – анимация комедия, приключенски (САЩ, 2005), режисьори Ерик Дарнел и Том Макграт 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Анжелика” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Терминалът” – комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Ханкс, Катрин Зита-Джоунс, Чи Макбрайд, Зоуи Салдана, Чи Макбрайд, Диего Луна, Стенли Тучи и др. 22:30 Премиера: “Мърфи Браун” – сериал, с.11, еп.9, 10 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 04:00 “Мърфи Браун” /п/ – сериал

bTV Action

05:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.14 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.2 – 5 08:00 “Записът” – сериал, еп.6 – 8 11:00 “Танго и Кеш” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор Андрей Кончаловски, в ролите: Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палънс, Бинг Ръсел, Марк Алаймо, Брайън Джеймс и др. 12:45 “Истински лъжи” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 1994), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Джейми Лий Къртис, Арнолд Шварценегер, Бил Пакстън, Чарлтън Хестън, Том Арнолд, Тиа Карере и др. 15:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.22, 23 17:30 “Да Знаеш Как” (2021) /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.13 18:00 “Войната за планетата на маймуните” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Мат Рийвс, в ролите: Анди Съркис, Уди Харелсън, Стив Зан, Тери Нотари, Тай Олсън, Тоби Кебъл, Амая Милър, Джуди Гриър и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Денят на независимостта” – фантастика, екшън (САЩ, 1996), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Джеф Голдблъм, Уил Смит, Вивика Фокс, Маргарет Колин, Робърт Лоджиа, Мери Макдонъл, Джъд Хърш, Бил Пулман и др. 01:00 “Пришълецът: Завет” – фантастика, трилър, хорър (САЩ, Австралия, Нова Зеландия, Великобритания, 2017), режисьор Ридли Скот, в ролите: Майкъл Фасбендър, Катрин Уотърстън, Били Крудъп, Дани Макбрайд, Демиан Бичир, Кармен Иджого, Джуси Смолет, Джеймс Франко, Кали Хернандес и др. [16+] 03:00 “Елиминатори” – екшън (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Джеймс Нън, в ролите: Скот Адкинс, Стю Бенет, Даниел Калтаджироне, Джеймс Козмо и др. [16+] 04:30 “Записът” – сериал, еп.7, 8

Nova TV

06:00 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/ 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Къде покриха Морган?” – с уч. на Хю Грант, Сара Джесика Паркър, Сам Елиът, Мери Стийнбъргън, Елизабет Мос и др. 15:00 “Професия блондинка” – с уч. на Рийз Уидърспун, Люк Уилсън, Селма Блеър, Матю Дейвис, Дженифър Кулидж, Холанд Тейлър и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Колибри” – с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър, Бенедикт Уонг и др. 22:00 “Бърлога на крадци” – с уч. на Джерард Бътлър, Пабло Шрайбър, О’Шей Джаксън мл., Фифти Сент и др. 01:00 “Стари приятели II” – с уч. на Джак Лемън, Уолтър Матау, Джонатан Силвърман, Кристин Барански, Лиса Уолц и др. 02:45 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/ 04:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/

Nova Sport

09:00 Футбол: Дарби Каунти – Борнемут Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Поханг Стийлърс – Нагоя Грампус Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Норич Сити – Бристъл Сити Чемпиъншип – /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Гуанджоу – Порт Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 17:00 Футбол: Китчи – Серезо Осака Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 19:00 Футбол: Стоук Сити – Уотфорд Чемпиъншип – /п/ 20:55 Новини 21:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) – /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Чонбук – Гамба Осака Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:30 Документална поредица на DW 06:00 Пулс /п/ 06:30 Документална поредица на DW 07:00 Ничия земя /п/ 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:20 Бизнесът 19:25 Шоубизнес 19:30 Евромакс 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:15 Карай направо 21:30 Ускорение 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01:05 Патарински LIVE /п/ 01:35 Шоубизнес /п/ 02:00 Ничия земя /п/ 02:45 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *