ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ЮЛИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 05:55 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов 09:10 Сутрин с УЕФА ЕВРО 2024 09:30 100% будни – сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /избрани моменти/ 11:00 Поглед към бъдещето – документална паредица 11:30 Днес на УЕФА ЕВРО 2024 12:00 По света и у нас 12:25 Новини на турски език 12:35 Малки истории /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Семейството на джиновете, 2020 – анимационен филм 14:45 Благуните – детски филм 15:15 Арабела се завръща или Румбурак – крал на света на приказките тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:30 Светът и ние 16:55 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 УЕФА ЕВРО 2024: Трето полувреме 22:00 УЕФА ЕВРО 2024: Полуфинална среща – пряко предаване от Дортмунд 00:00 УЕФА ЕВРО 2024: Трето полувреме 00:30 Имате среща с … Диана Любенова – лайфстайл ток шоу /п/ 01:20 100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /избрани моменти/п/ 02:50 История.bg /п/ 03:50 Арабела се завръща или Румбурак – крал на света на приказките – тв филм/п/ 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV
05:10 „Дракони: Ездачите от Бърк“ – анимационен сериал, еп.8 05:35 „Тролстопия“ – анимационен сериал, еп.8 06:00 „Смърфовете“ – анимационен сериал, с.2, еп.13 06:20 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./ 07:00 „Тази сутрин“ – сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Комиците“ – комедийно шоу /п./ 13:30 „Златно момче“ – сериал, с.2, еп.68 /п./ 15:00 Премиера: „Плен“ – сериал, с.1, еп.13 16:00 Премиера: „Скъпа мамо“ – сериал, еп.70 17:00 bTV Новините 17:20 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова 18:00 „Стани богат“ – телевизионна игра с водещ Ники Кънчев 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Татковци“ – сериал, с.1, еп.8 21:00 „Лас Вегас“ – сериал, с.1, еп.3 22:00 bTV Новините – късна емисия 22:30 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп.16 23:30 „Под прикритие“ – сериал, с.5, еп.7 00:40 „Закон и ред: Специални разследвания“ – сериал, с.23, еп.15 01:40 „Ослепително слънце“ – сериал, с.2, еп.76 02:10 bTV Новините 02:50 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./ 04:45 „Ослепително слънце“ – сериал /п./

bTV Action
05:15 „Хуберт без Щалер“ – сериал /п./ 06:00 „Дракони: Надпревара до предела“ – анимационен сериал /п./ 07:00 „Дракони: Надпревара до предела“ – анимационен сериал, с.3, еп.19, 20 08:00 „Хуберт без Щалер“ – сериал /п./ 09:00 „Дъф и Вазовски“ – сериал /п./ 10:00 „Опасни улици“ – сериал /п./ 11:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал /п./ 12:00 „Затворници“ – криминален, драма (САЩ, 2013 г.), режисьор: Дени Вилньов, в ролите: Хю Джакман, Джейк Джиленхол, Вайола Дейвис, Мария Бело, Терънс Хауърд, Мелиса Лио, Пол Дейно, Уейн Дювал и др. 15:00 „Хуберт без Щалер“ – сериал, с.8, еп.12 16:00 „Дъф и Вазовски“ – сериал, с.1, еп.10 17:00 „Кланът“ – сериал, еп.6 18:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал, с.2, еп.15 19:00 „Опасни улици“ – сериал, с.3, еп.8 20:00 Премиера: „Професионалисти“ – сериал, еп.9 21:00 „Фауда“ – сериал, с.1, еп.9 22:00 „Нощ на отмъщение“ – екшън, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джорд Гало, в ролите: Морган Фрийман, Руби Роуз, Патрик Мълдуун, Ник Валелонга и др. [14+] 00:00 „Фауда“ – сериал /п./ 01:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал /п./ 02:00 „Професионалисти“ – сериал /п./ 03:00 „Опасни улици“ – сериал /п./ 04:00 „Дъф и Вазовски“ – сериал /п./

bTV Comedy
05:00 „Боб и Абишола“ – сериал /п./ 06:00 „Боб и Абишола“ – сериал, с.2, еп.7, 8 07:00 „Приятели“ – сериал /п./ 07:30 „Смърфовете“ – анимационен сериал, с.1 08:30 „Наръчник за женени“ – сериал /п./ 09:30 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу /п./ 10:00 ПРЕМИЕРА: „Ваканция на Марс“ – комедия, приключенски (Италия, 2020 г.), режисьор: Нери Паренти, в ролите: Кристиан Де Сика, Масимо Болди, Лучия Масино, Милена Вукотич, Паола Миначони, Франческо Бруни, Алесандро Бизиня и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – сериал /п./ 13:00 „Новите съседи“ – сериал /п./ 15:00 „Шитс Крийк“ – сериал /п./ 16:00 „Приятели“ – сериал /п./ 17:00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу /п./ 17:30 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу /п./ 18:00 „Новите съседи“ – сериал, с.4, еп.9 19:30 „Фитнес“ – сериал 20:00 „Наръчник за женени“ – сериал, с.1, еп.5, 6 21:00 „Приятели“ – сериал, с.4, еп.24 21:30 „Приятели“ – сериал, с.5, еп.1 22:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, с.7, еп.16, 17 23:00 „Шитс Крийк“ – сериал, с.4, еп.11, 12 00:00 „Ваканция на Марс“ – комедия, приключенски (Италия, 2020 г.), режисьор: Нери Паренти, в ролите: Кристиан Де Сика, Масимо Болди, Лучия Масино, Милена Вукотич, Паола Миначони, Франческо Бруни, Алесандро Бизиня и др. 02:00 „Боб и Абишола“ – сериал /п./ 03:00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу /п./ 03:30 „Наръчник за женени“ – сериал /п./ 04:30 „Комиците“ – комедийно шоу /п./

Nova TV
06:00 „Пресечна точка“ – публицистично шоу /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Наследство“ (премиера) – сериен филм 13:30 „Свободна да избира“ (премиера) – сериал 15:00 „Не ме оставяй“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу 17:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 18:00 „Сделка или не“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – риалити 21:00 „ФБР“ (премиера) – сериал, сезон 5 22:00 Новините на NOVA 22:30 „Новобранецът“ (премиера) – сериал, сезон 5 23:30 „Хъдсън и Рекс“ – сериал, сезон 1 00:30 „Военни престъпления: Лос Анджелис“ – сериал, сезон 8 01:20 „Франклин и Баш“ – сериал, сезон 1 02:15 „Моето име е Мелек“ – сериен филм 03:15 „Наследство“ – сериен филм /п/ 04:00 „Не ме оставяй“ – сериен филм /п/ 04:50 „Свободна да избира“ – сериал /п/

Nova Sport
09:00 Бразилия – Черна гора, Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/ 11:00 Грузия – Латвия- Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/ 13:00 Хърватия – Нова Зеландия, Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/ 15:00 Новини 15:05 Доминиканска Република, Гърция Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/ 17:00 Нова Зеландия – Словения, Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/ 19:00 Полша – Финландия, Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/ 21:00 Новини 21:05 Мач за трето място, Баскетбол: Световно първенство U17 2024, мач за трето място /n/ 23:00 Финал Баскетбол: Световно първенство U17 2024, финал /n/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:30 „Да хванеш гората“ – документална поредица на Галя Щърбева /п/ 06:00 „Истории от света“ – поредица на DW /п/ 06:30 „Ничия земя“ – /п/ 07:30 „Денят на живо“ – публицистично предаване /п/ 08:00 Новините на NOVA NEWS 09:00 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:10 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:10 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Да хванеш гората“ – документална поредица на Галя Щърбева /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 „Твоят ден“ – избрано 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 „Евромакс“ – поредица на DW 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 „Социална мрежа“ – следобеден блок 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:10 „Ничия земя“ – /п/ 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 „Денят на живо“ – публицистично предаване 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:20 „Твоят ден“ – избрано 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 „Ничия земя“ – /п/ 20:15 „Пресечна точка“ – публицистично предаване /п/ 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:30 „Да хванеш гората“ – документална поредица /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 „Да хванеш гората“ – документална поредица на Галя Щърбева /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:20 „Денят на живо“ – публицистично предаване /п/ 00:00 Новините на NOVA NEWS/п/ 00:25 „Твоят ден“ – избрано 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:15 „Ничия земя“ /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:25 „Социална мрежа“ – /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:15 „Пресечна точка“ – публицистично предаване /п/ 03:50 „Ничия земя“ – /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *