ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ЮНИ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни /най-доброто/ – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Мускетарите 3 – тв филм /8 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 14:55 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:10 Сафарито на Скаут – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Мускетарите 3 – тв филм /9 епизод/ 17:25 Зелена светлина 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Студио Футбол – коментарно предаване 21:45 УЕФА европейски квалификации: България – Косово – пряко предаване от стадион “Васил Левски” 00:10 УЕФА европейски квалификации обзор 00:40 Култура.БГ /п/ 01:40 100% будни /най-доброто/ /п/ 02:40 Измамникът – игрален филм /п/ (14) 04:05 Малки истории /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.11 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.24 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.50 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.2, еп.14 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова. 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.23 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.18 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.19 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.179, 180 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” /п/ – сериал, с.2, еп.5, 6 07:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.7, 8 08:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.13 09:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.22 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.5 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.6 12:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.9 13:00 “Секретна квартира” – екшън, криминален, трилър (САЩ, ЮАР, 2012), режисьор Даниел Еспиноса, в ролите Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик, Вера Фармига, Брендън Глийсън, Сам Шепърд и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.14 16:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.23 17:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.10 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Луцифер” – сериал, с.3, еп.10 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Маями Вайс” – екшън, криминален (САЩ, 2006), режисьор Майкъл Ман, в ролите: Джейми Фокс, Колин Фарел, Гонг Ли, Джон Ортиз, Джъстин Дероу, Кирън Хайндс, Наоми Харис и др. 00:30 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.10 01:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.6 02:30 “Монк” – сериал, с.6, еп.14 03:30 “Готъм” – сериал, с.2, еп.10 04:30 “Бягство от затвора” – сериал, еп.7

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5, еп.6, 7 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Томас и приятели” – сериал, еп.13 – 15 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2018) 10:00 “Тайната на горските пазители” – анимация, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Крис Уедж 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Барът на Пепе” – сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, еп.7, 8 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.8, 9 19:00 “Столичани в повече” – сериал 20:00 “Барът на Пепе” – сериал, еп.22 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.15, 16 23:00 “Кухня” – сериал, с.3, еп.7, 8 00:00 “Тайната на горските пазители” /п/ – анимация, приключенски (САЩ, 2013) 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21/п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Полицаите от края на града” – комедиен сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Костюмари” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: РБ Лайпциг – Хофенхайм, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лион – Ница, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Страсбург – Нант, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия/Уникаха, втори полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Ним – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2018-19) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Студио “Баскетбол”, директно 22:00 Баскетбол: Валенсия/Уникаха – Реал Мадрид, трети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, директно 23:40 Студио “Баскетбол”, директно 00:00 Футбол: Хамбургер – Нюрнберг, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Икономика и бизнес” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *