ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ЮНИ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:40 Препрочитаме Вазов 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Библейските загадки, документален филм /3, последен епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой!, анимационен филм 15:30 Мън Уа, анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт ТОТО 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 22:00 Денят, тв филм /5 епизод/ 22:55 Препрочитаме Вазов 23:00 По света и у нас 23:30 Смяна на местата 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Библейските загадки, документален филм/3, последен епизод/п/

bTV
05:20 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.26 (последен) 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.51 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.1 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Седем часа разлика” – сериал, еп.16 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.112 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.9 22:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.14 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.7, 8 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.86 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.54

bTV Action
05:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.5 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.20 – 23 08:00 “Стоте” – сериал, с.6 еп.5 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.12 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.17 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.5 12:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.5 13:00 “Макс Пейн” – екшън, криминален (Канада, САЩ, 2008), режисьор Джон Мур, в ролите Марк Уолбърг, Мила Кунис, Бо Бриджис, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Олга Куриленко, Крис ОДонъл и др. 15:00 "Стоте" - сериал, с.6, еп.6 16:00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.3, еп.13 17:00 "Кости" - сериал, с.12, еп.6 18:00 "Хуберт и Щалер" - сериал, с.3, еп.6 19:00 Часът на супергероите: "Луцифер" - сериал, с.3, еп.18 20:00 "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20, еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: "Ледена смърт" - екшън, криминален, мистъри (САЩ, Канада, Франция, Турция, 2009), режисьор Доминик Сена, в ролите Кейт Бекинсейл, Гейбриъл Макт, Том Скерит, Шон Дойл, Къламбъс Шорт, Алекс ОЛафлин, Ерин Хайкок, Башар Рахал и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.4 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.6 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.18 03:00 “Кости” – сериал, с.12 еп.6 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.13

bTV Comedy
05:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.1 07:00 “Круд” – сериал, еп.19, 20 08:00 “Корени” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Анжелика” /п/ – сериал 10:00 “Кит Китридж: Едно американско момиче” – драма, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2008), режисьор Патриша Розема, в ролите Абигейл Брезлин, Джулия Ормънд, Стенли Тучи, Джоан Кюсак, Крис О`Донъл, Джейн Краковски и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.19, 20 19:00 “Корени” – сериал, еп.4 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.9 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.11 22:00 Премиера: “Анжелика” – сериал, с.2, еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7 еп.22, с.8, еп.1 00:00 “Кит Китридж: Едно американско момиче” /п/ – драма, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2008) 02:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 03:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 2 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3 01:30 “Врагът сред нас” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 14:15 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор, предаване за азиатски футбол (2021) – /п/ 14:45 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 15:15 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 17:15 Новини 17:30 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 19:30 Футбол: Рот-Вайс Есен – Байер Леверкузен Купа на Германия – /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE (2021) 23:00 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи – директно 00:45 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 В добра форма 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Ускорение 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *