Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 АВГУСТ

БНТ
01:00 Господин Селфридж 10-сериен тв филм /1 и 2 епизод/п/(12) 03:00 Безплатно пътуване игрален филм /п/(14) 04:30 Бразди /най-доброто/ /п/ 05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/ 07:15 Сламеното сираче тв филм /5, последна серия/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки /п/ 08:30 По света и у нас информационна емисия 09:00 Седмото джудже анимационен филм /Германия, 2014г./ 10:30 Културното наследство на България 2 документална поредица 11:00 Отблизо с Мира /п/ 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 # Европа 13:00 С поглед отвъд хоризонта /140г. от създаването на Военноморските сили на България/ документален филм /България, 2019г./, режисьор Людмил Колев 14:00 Библиотеката /п/ 15:00 Мера според мера игрален филм /2 част/ 16:25 Националните съкровища на Чехия: Вила Тугенхат 16:45 Кадифе 4 тв филм /7 епизод/ 18:00 Джаз фестивал в Монтрьо “Микстейп” 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Войните на Наполеон: Войната на шестата коалиция 4-сериен документален филм /Русия, 2014г./, 1 епизод, режисьори: Павел Тупик и Андрей Верещагин 19:55 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:20 Волейбол: България – Бразилия, среща от Олимпийския квалификационен турнир/мъже/ пряко предаване от Варна 22:30 По света и у нас информационна емисия 22:45 Битка в Сиатъл игрален филм /копродукция, 2007г./, режисьор Стюарт Таунсенд, в ролите: Андре Бенджамин, Дженифър Карпентър, Уди Харелсън и др.(16) bTV 00:20 “Тъмна вълна” – приключенски, трилър, хорър (САЩ, Великоритания, ЮАР и др., 2012), режисьор Джон Стокуел, в ролите: Хали Бери, Оливие Мартинез, Ралф Браун, Сизве Мсуту, Марк Елдеркин и др. 02:20 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 03:20 “След залеза ” /п./ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004)

bTV
05:10 “Cool…T” /п./ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.25, 26 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.5, 6 08:00 “Тази събота и неделя” /най-доброто/ 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.3 еп.2 13:00 “Корабът на мечтите: Палау” – романтичен, комедия, драма (тв филм, Германия, 2016), режисьор Щефан Бартман, в ролите: Хайде Келер, Саша Хен, Ник Вилдер, Харалд Шмид, Ралф Гасман и др. 14:50 “Аламинут: Добре дошли в България” – скеч шоу 15:20 “Ледена епоха 3: Зората на динозаврите ” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2009), Карлос Салдана и Майкъл Търмайер 17:00 “120 минути” /най-доброто/ 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” /най-доброто/ 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите /п./ 20:00 “Мисията невъзможна” – екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Брайън Де Палма, в ролите: Том Круз, Джон Войт, Еманюел Беар, Хенри Чърни, Жан Рено, Кристин Скот Томас, Ванеса Редгрейв и др. 22:20 “Човекът-вълк” – хорър, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Джо Джонстън, в ролите: Бенисио Дел Торо, Антъни Хопкинс, Емили Блънт, Дейвид Стърн, Джералдин Чаплин, Хюго Уийвинг и др. [16+]

bTV Comedy
01:30 “Кухня” – сериал 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Червеното джудже” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал 05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, 1с.7 еп.10, 11 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 еп.3, 4 10:00 “Бейб в града” – фентъзи, комедия, анимация (Австралия, 1998), режисьор Джордж Милър, в ролите: Мики Руни, Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Ким Стори, Ричард Картър и др. 12:00 “Мастилено сърце” – фентъзи, приключенски, семеен (Германия, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Иън Софтли, в ролите: Брендън Фрейзър, Анди Съркис, Елайза Бенет, Пол Бетани, Хелън Мирън, Джим Бродбе… 14:00 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.11 15:00 “Хотел Елеон” – сериал 17:00 “Дивата Нина” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “K-911” – екшън, комедия (САЩ, 1999 г.), режисьор Чарлз Канганис, в ролите: Джим Белуши, Кристин Тучи, Джеймс Хенди, Уейд Уилямс и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.9, еп.3 23:00 “Червеното джудже” – сериал, с.10 еп.1 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал

bTV Action
01:30 “Открити рани” – екшън, криминален (САЩ, 2001), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Ева Мендес, Стивън Сегал, Бил Дюк, Том Арнолд, Айзея Уошингтън, DMX, Дейвид Вадим, Джил Хенеси и др. 03:30 “Монк” – сериал, еп.7 – 9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.6 – 9 08:00 “Монк” – сериал, еп.10 – 12 11:00 “Открити рани” – екшън, криминален (САЩ, 2001), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Ева Мендес, Стивън Сегал, Бил Дюк, Том Арнолд, Айзея Уошингтън, DMX, Дейвид Вадим, Джил Хенеси и др. 13:00 “Мики Синьото око” – криминален, комедия, романтичен (САЩ, Великобритания, 1999), режисьор Кели Мейкин, в ролите: Хю Грант, Джийн Трипълхорн, Джеймс Кан, Бърт Янг, Джоузеф Витерели и др. 15:00 “Опасна зона” – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 1994), режисьор Стивън Сегал, в ролите: Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Джоан Чен, Джон Макгинли, Били Боб Торнтън, Ричард Хамилтън и др. 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.17 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн /най-доброто, еп.2/ 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.10 18:30 “Джурасик парк” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите Ричард Атънбъро, Лора Дърн, Сам Нийл, Джеф Голдблъм, Самюъл Джаксън, Джоузеф Мазело и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Завръщане в бъдещето” – фантастика, приключенски (САЩ, 1985), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Криспин Главър, Кейси Семашко

Nova TV
01:00 “Развален телефон” – с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин и др. /п/ 04:30 “Инга Линдстрьом: Нежна сила” – с уч. на Зина Ткоч, Леополд Хорнунг, Мари – Терез Релин, Филип Пийтърс и др./п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 10:00 “Инга Линдстрьом: Сватбата на Грета” – с уч. на Йенс Ацорн, Хайке Тринкер, Алиса Юнг и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Последен шанс за любовта” – с уч. на Джеси Хътч, Аликс Анджелис, Томас Будоа, Ейприл Боулби и др. 14:10 “Моите най-добри години” – с уч. на Кирстен Зийн, Лариса Албъкърки, Чарли Карик, Сара Дъгдейл и др. 16:00 “Като две капки вода” – забавно предаване, 6 сезон 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Капитан Америка: Първият отмъстител” – с уч. на Крис Евънс, Хюго Уивинг, Самюел Джаксън, Томи Лий Джоунс, Хейли Атуел, Стенли Тучи, Доминик Купър, Себастиан Стан, Тоби Джоунс и др. 22:30 “Дама, поп, асо, шпионин” – с уч. на Гари Олдман, Колин Фърт, Том Харди, Киаран Хиндс, Бенедикт Къмбърбач, Стивън Греъм, Тоби Джоунс, Марк Стронг, Джон Хърт и др.

Nova Sport
01:40 Професионална борба: “Първична сила”, 32-ри епизод /п/ 02:40 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:55 Еротичен телепазар 04:55 Край на програмата 10:00 Футбол: Вюрцбургер Кикерс – Хофенхайм, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лийдс Юнайтед – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Алемания Аахен – Байер Леверкузен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Класика от Висшата лига: Нюкасъл Юнайтед – Арсенал (2001-02) /п/ 16:30 Футбол: Оснабрюк – РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно 18:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 37-и епизод /п/ 19:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 2-ри епизод 19:30 Футбол: Веен Вийсбаден – Кьолн, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Тотнъм Хотспър – Астън Вила (2007-08) /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 32-ри епизод 23:00 Футбол: Оснабрюк – РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/

Kanal 3
01:00 НОВИНИ /п/ 06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” – избрано 08:30 “Вечните песни” 09:00 “Икономика и бизнес” – избрано 09:45 Телемаркет 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 “Букмейкър” 12:00 Топ шоп 12:15 “Парламентът на фокус” -/п/ 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж” 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” -избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 Документален филм на КАНАЛ 3 18:00 Документален филм на КАНАЛ 3 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Социолози на повикване” – док.филм на КАНАЛ 3

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *