ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:15 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Очи в очи с животните. Един ден под връх Триглав 13:30 Обзор “УЕФА Лига Европа” 14:00 Когато сърцето зове 4 – тв филм /12, последен епизод/ 14:45 Малки истории /п/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Ужилването – залавянето на Дзагария – тв филм /7 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на “TROMBOBBY & С-MO и единствените им приятели” – Международен джаз фестивал – Банско 2020 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Музика, музика /п/ 04:40 Когато сърцето зове 4 – тв филм /12, последен епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.19 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.25 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.23 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.181, 182 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп.2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.110 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.123 (последен) 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.7 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.29 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.92

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.2 – 5 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.10 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.11 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.12 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.22 12:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.17 12:30 “Хакер” – екшън, криминален (САЩ, 2015), режисьор Майкъл Ман, в ролите Крис Хемсуърт, Вайола Дейвис, Тан Вей, Уилям Мейпотър, Холт Маккалъни, Джон Ортиз и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.11 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.12 17:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.9 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4, еп.13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мръсният Джон” – сериал, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Час пик 2” – екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др. 23:45 “Мръсният Джон” – сериал, еп.1 00:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.1 01:45 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.13 02:45 “Монк” – сериал, с.6, еп.9 03:45 “Чък” – сериал, с.2, еп.12 04:45 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.16

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.5, 6 07:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Големият Стан” – комедия, екшън (САЩ, 2008), режисьор Роб Шнайдър, в ролите Роб Шнайдър, Дейвид Карадайн, М. Емет Уолш, Сали Къркланд, Ричард Кайнд, Дженифър Морисън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.22, 23 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.109 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.8 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.21, 22 22:00 “Кухня” – сериал, с.3, еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8, еп.4, 5 00:00 “Големият Стан” /п/ – комедия, екшън (САЩ, 2008) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Съкровища” – сериал, сезон 1 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 11 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Остани с мен” – сериал /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Авангард – ЦСКА Москва, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Милуол – Куинс Парк Рейнджърс, Чемпиъншип – повторение 14:00 Баскетбол: Калев – Цмоки, ВТБ лига – повторение 16:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Жельона гура, ВТБ лига – повторение 17:55 Новини 18:00 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 18:30 Хокей на лед: Трактор – Йокерит, Континентална хокейна лига – повторение 20:30 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:30 Студио “Чемпиъншип” – директно 21:45 Футбол Чемпиъншип – директно 23:40 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 00:30 Новини – повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” /п/ 07:35 “Социална мрежа” /п/ 08:30 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *