Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 МАЙ

БНТ


05:10 Още от деня, коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Людмила Гурченко, тв филм /2 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой!, анимационен филм 15:30 Кой знае отговора, детски филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Церемония по връчване на националните награди “Икар” 2021 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Людмила Гурченко, тв филм /2 епизод/п/

bTV

05:20 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с. 3, еп. 1 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 3, еп. 30 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп. 79 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 5, еп. 9 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 91 21:00 “Master Chef” – кулинарно шоу, с. 7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп. 11, 12 01:00 “Островът на Пиетро” – сериал, с. 3, еп. 6 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с. 2, еп. 32

bTV Action

05:00 “Монк” – сериал, с. 8, еп. 12 06:00 Анимационен блок: “Турбо” – сериал, еп. 12 – 15 08:00 “Монк” – сериал, с. 8, еп. 12 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с. 4, еп. 12 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 5, еп. 10 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 15 12:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 3 13:00 “Шпионски свалки” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Макджи, в ролите Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Том Харди, Тил Швайгер, Абигейл Спенсър, Челси Хандлър, Анджела Басет, Лора Вандервоорт и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 8, еп. 13 16:00 “Тредстоун” – сериал, еп. 1 17:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 4 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 16 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 5, еп. 11 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 19, еп. 6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “На прицел” – екшън, криминален (САЩ, 2016), режисьор Кеони Уаксман, в ролите Стивън Сегал, Флорин Пиърсик мл., Джейд Юън, Джейкъб Гродник и др. 23:45 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 19, еп. 6 00:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.16 01:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 5, еп. 11 02:45 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 4 03:45 “Тредстоун” – сериал, еп. 1 04:45 “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, еп. 5

bTV Comedy

05:00 “Фитнес” /п/ – сериал 06:00 “Фитнес” – сериал, еп. 5, 6 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 10:00 “Когато се появи ти” – приключенски, комедия (САЩ, 2018), режисьор Питър Хъчингс, в ролите Ейса Бътърфилд, Мейзи Уилямс, Нина Добрев, Пейтън Лист, Кен Джонг, Тайлър Хеклин, Дейвид Кекнър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 5, еп. 24, с. 6, еп. 1 19:00 “По средата” – сериал, с. 9, еп. 6 19:30 “Новите съседи” – сериал, с. 9, еп. 6 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 9, еп. 2 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, с. 3, еп. 5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 6, еп. 2, 3 00:00 “Когато се появи ти” /п/ – приключенски, комедия (САЩ, 2018) 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 1 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 1 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 2 01:30 “Бегълци от бъдещето” – сериал 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Авангард, Континентална хокейна лига, финал, мач №2 – /п/ 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, Испанска баскетболна лига – /п/ 14:00 Футбол: Борусия Дортмунд – Холщайн Кийл, Купа на Германия, полуфинал – /п/ 16:00 Купа на Германия: Обзор, предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 16:30 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 17:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Химки, ВТБ лига, четвъртфинали, мач №1 – директно 19:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 20:00 Баскетбол: Зенит – Парма, ВТБ лига, четвъртфинали, мач №1 – директно 21:45 Таекуондо: Олимпийски квалификации София 2021, ден 3 – /п/ 23:45 Баскетбол: Локомотив Кубан – Химки, ВТБ лига, четвъртфинали, мач №1 – /п/ 01:45 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Без резервация 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Ерата на водолея /п/ 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Другото лице /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *