HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 МАРТ

БНТ
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Внимание, роботика анимационен филм 07:35 Пиксел Пинки анимационен филм 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов публизистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 #Европа информационно предаване с водещ Петър Георгиев 13:00 Музикална сцена БНТ1 Концерт на Васил Петров В памет на Ал Жиро Празници на изкуствата “Аполония 2017” 14:25 Изгубени комшии документален филм на Бойко Василев 15:20 Полицаят и полицайките игрален филм /Франция, 1980г./, режисьор Жан Жиро, в ролите: Луи дьо Фюнес, Ги Гросо, Мишел Модо и др. 17:00 Непозната земя документална поредица 17:25 Спортна треска обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Можем ли да живеем вечно документален филм 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Изкуството да пееш фалшиво игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Ксавие Джаноли, в ролите: Катрин Фро, Андре Маркон, Мишел Фо, Криста Тере и др. 22:55 По света и у нас Информационна емисия 23:10 Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 00:10 Полицаят и полицайките игрален филм/п/ 01:45 Колекцията тв филм /5 епизод/п/ (14) 02:40 Зелена приказка игрален филм /п/ 04:20 Непозната земя /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

Btv
05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 05:30 “Чудовища срещу извънземни” – /п./ 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 07:00 “Като на кино” – /п./ предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – Великите творци на България /п./ – документална поредица 13:00 “Нова в града” – комедия,драма, романтичен (САЩ, Канада, 2013), режисьор – Джонас Елмер, актьори – Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др. 15:00 “Българи на три морета” 16:00 bTV Документите 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Гласът на България” – музикално шоу 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид 22:30 Церемония по връчване на наградите “Оскар” (2018) 00:30 “Дневниците на вампира” – сериал, с.6, еп.10 01:30 “Космос” – научно-популярна поредица 02:30 “Нова в града” – комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Канада, 2013), режисьор – Джонас Елмер, актьори – Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др. 04:00 “Търси се…” /п./ – токшоу

bTV Comedy
05:00 “Двама мъже и половина” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.9 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 08:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.4 09:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 10:00 “Американско момиче: Грейс постига успех” – смесен (САЩ, 2015), режисьор – Винс Марсело, актьори – Вирджиния Мадсън, Кейтлин Кармайкъл, Оливия Родриго и др. 12:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12 13:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 14:00 “Приятели” – сериал 15:00 “Столичани в повече” – с.9 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал 19:30 “По средата” – сериал 20:30 “Сам вкъщи 3” – комедия, семеен (САЩ, 1997), режисьор – Раджа Госнел, актьори – Алекс Линц, Олек Крупа, Риа Килстед, Лени фон Долен, Мариан Зелдес, Скарлет Йохансон и др. 22:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.3 23:30 “Столичани в повече” – сериал 02:30 “Мутра по заместване” – сериал 03:00 “Да отгледаш Хоуп” /п./- сериал 04:00 “Клуб Веселие” – сериал

bTV Action
06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 07:30 “Кости” – сериал, с.9, еп. 13,14,15 10:30 “Наследството на Борн” – – екшън, криминален, трилър ( САЩ, Япония, 2012), режисьор – Тони Гилрой, актьори – Джеръми Ренър, Скот Глен, Едуард Нортън, Дона Мърфи, Рейчъл Уайз и др. 13:00 “Шпионски свалки” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор – МакДжи, актьори – Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Анжела Басет, Том Харди, Тил Швайгер,Саймън Кинберг, Абигейл Спенсър и др . 15:00 “Агент Х” – сериал, еп.8,9 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове, еп.10 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:45 “Секретна квартира” – екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор – Даниел Еспиноза, актьори – Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик, Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Пустинята” – екшън (САЩ, 1993), режисьор – Вик Армстронг, актьори – Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др. 00:00 “Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири” – фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор – Тимур Бекмамбетов, актьори – Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др. 02:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.14,15 04:00 “Капитан Съблезъб и съкровището на Лама Рама” – приключенски, екшън, комедия (Норвегия,2012), режисьор -Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори – Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Каре Хаген Сиднес, Робърт Скайрстад и др.

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Непорочната Джейн” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Обсебеният младоженец” (премиера) – с уч. на Дарин Брукс, Елизабет Райс, Девон Никсън, Кейт Върнън и др. 14:10 “Преди да кажеш “Да” (премиера) – с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др. 16:00 “Аз обичам България” – забавно предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Паркър” (премиера) – с уч. на Джейсън Стейтъм, Дженифър Лопес, Майкъл Чиклис, Ник Нолти, Уендъл Пиърс и др. 22:20 “Не умирай днес” – с уч. на Пиърс Броснан, Холи Бери, Тоби Стивънс, Майкъл Медсън, Джуди Денч, Розамунд Пайк и др. 01:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:30 “Бързи и яростни” – с уч. на Мишел Родригес, Пол Уокър, Вин Дизел, Чад Линдбърг, Джордана Брустър, Рик Юне и др./п/ 03:40 “Преди да кажеш “Да” – с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др. /п/ КИНО ТРЕЙЛЪРИ София Пловдив Варна Бургас След 1 час започват 13:30 Гномчета вкъщи (2017) 13:30 Лили Рибката (2017) 13:30 Привличане (2018) 13:30 Три билборда извън града (2017) Изгодни оферти Реклама

Nova Sport
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Метц, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Класика от Висшата лига – Астън Вила – Евертън (2002-03), повторение 12:35 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Ливърпул (1992-93), повторение 13:05 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-и епизод, повторение 13:30 Баскетбол: Валенсия – Билбао, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:30 Класика от Висшата лига – Челси – Уулвърхямптън Уондърърс (2003-04), повторение 16:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 26-и епизод 16:30 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно 18:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 30-и епизод 19:00 Студио “Баскетбол”, директно 19:30 Баскетбол: Барселона – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:10 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 Футбол: Лион – Каен, мач от френската Лига 1, запис 23:20 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 26-и епизод, повторение 23:50 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 30-и епизод, повторение 00:20 Футбол: Тулуза – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 02:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:30 Еротичен телепазар 04:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 06:30 Документален филм 07:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 10:00 “Историята оживява”, (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 13:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 14:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 16:30 “Майсторски клас”, (п) 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ 18:35 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 19:30 “Историята оживява”, (п) 20:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 21:00 “Майсторски клас”, (п) 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина 23:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 01:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 03:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 08:00 “Уикенд с Роси”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Коктейл” с Деси Жаблянова/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни” 13:00 “Всеки следобед”, избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”, избрано от седмицата 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп Шоп 15:30 “Патарински Live”/п/ 15:55 Телемаркет 16:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Интервю” с Наделина Анева 20:00 “Патарински Live”/п/ 20:30 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Беновска пита”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *