ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 МАРТ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменов, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Как стигнахме до тук документален филм /6 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Стройковци анимационен филм 14:50 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас информационна емисия 16:10 Новини на турски език информационна емисия 16:30 Как стигнахме до тук документален филм /7 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас информационна емисия 18:20 Още от деня коментарно предаване 19:00 Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Георги Марков. Хроника на социализма 22:00 Милиарди 12-сериен тв филм /САЩ, 2016г./, 1 епизод, режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Деймиън Луис, Пол Джамати, Маги Сиф и др.(16) 23:00 По света и у нас информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата 2 тв филм /6 епизод/(14) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:20 Милиарди тв филм /1 епизод/п/(16) 03:20 Малки истории /п/ 04:20 Брат за брата 2 тв филм /6 епизод/п/(14)

bTV
05:40 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс Прайм” – анимация, сериал, с.3 еп.9 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп.45 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 4, еп.62 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с. 3, еп.46 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.87 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.29 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.11 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.53, 54 01:50 bTV Новините /п./ 02:20 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал, с.12 еп.64

bTV Action
06:00 Анимационен блок Nickelodeon: “Робо и Страшко” /п./ – анимация, еп.7, 8 07:00 “Робо и Страшко” /п./ – анимация, еп.9, 10 08:00 “Монк” /п./ – сериал, с.2 еп.12 09:00 “Мъртва точка” /п./ – сериал, с.2 еп.14 10:00 “Супергърл” /п./ – сериал, с.2 еп.1 11:00 “Тежки престъпления” /п./ – сериал, с.5 еп.7 12:00 “Кости” /п./ – сериал, с.11, еп.9 13:00 “Опасен гост” /п./ – екшън, трилър (САЩ, Белгия, България, 2004), режисьор Марк Стивън Джонсън, в ролите: Робърт Де Ниро, Джон Траволта, Майло Вентимиля, Елизабет Олин, Диана Любенова, Калин Сърменов, Стефан Щерев и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.13 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.15 17:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.10 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.2 еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.6 еп.10 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Бандата на екшън: “Бодлива тел” – фантастика, екшън (САЩ, 1993), режисьор Дейвид Хоган, в ролите: Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Пауър, Зандър Бъркли, Удо Кир и др. 00:00 “Стрелата” /п./ – сериал, с.6 еп.10 01:00 “Супергърл” /п./ – сериал, с.2 еп.2 02:00 “Монк” /п./ – сериал, с.2 еп.13 03:00 “Кости” /п./ – сериал, с.11 еп.10 04:00 “Тежки престъпления” /п./ – сериал, с.5 еп.8

bTV Comedy
06:00 “Слънчева Филаделфия ” – сериал, с.10 еп.5, 6 07:00 “По средата” /п./ – сериал 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.6 еп.8 09:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал, с.13 еп.1 10:00 “Боуфингър” – комедия (САЩ, 1999), режисьор Франк Оз, в ролите: Стив Мартин, Еди Мърфи, Хедър Греъм, Кристин Барански, Джейми Кенеди, Терънс Стамп, Робърт Дауни мл. и др. 12:00 ” Супермаркет ” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.19, 20 18:00 “Супермаркет” – сериал, еп.4, 5 19:00 “По средата” – сериал, с.6 еп.11, 12 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.8 еп.5 22:00 “Модерно семейстно” – сериал, с.6 еп.21, 22 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 4 еп.13, 14 00:00 ” Боуфингър” /п./ 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 03:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 18 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода” (нов сезон) – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 18 сезон 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, 10 сезон 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Марсилия – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Уест Бромич Албиън – Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 5-и епизод, повторение 17:00 Студио “Първа професионална лига”, директно 17:30 Футбол: Берое – Витоша, мач от Първа професионална лига, директно 19:25 Студио “Първа професионална лига”, директно 20:00 Футбол: Бирмингам Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Страсбург – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Икономика и бизнес” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Интервю” с Наделина Анева 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *