ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 МАРТ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Референдум /п/ 13:35 Кръстьо Сарафов пред театралната маска и зад нея – документален филм/България, 2012г./, режисьор Иван Георгиев 14:05 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:45 Златно сърце – тв филм /2 серия/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Туризъм.бг /п/ 17:30 Бразди /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:10 Корпорация “Приключения” – тв филм /8 епизод/ 19:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Следите остават – разследващо предаване 22:00 Концерт на Мирослава Кацарова Празници на изкуствата – Аполония 2015 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Младият Върколак 5 – тв филм /14 епизод/ (12) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:20 Корпорация “Приключения” – тв филм /8 епизод/п/ 03:15 Отблизо с Мира /п/ 04:15 Младият Върколак 5 – тв филм /14 епизод/п/ (12) 04:55 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.10 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.30 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.89 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.7, еп.5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.7 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.42 21:00 “Смени жената” – семейно риалити, с.4 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.14 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.7, еп.5 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.69

bTV Action

05:00 “Животинско царство” – сериал, еп.8 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.10 – 13 08:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.8 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.8 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.12 11:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.8 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.18 13:00 “Вълната” – екшън, трилър, драма (Норвегия, Швеция, 2015), режисьор Роар Ютаг, в ролите: Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Йонас Хоф Офтебро, Фридтьоф Сохем и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.9 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.9 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.19 18:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2, еп.14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.5, еп.4 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “УЕФА Шампионска лига” 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига: Ливърпул – Атлетико Мадрид 00:00 Студио “УЕФА Шампионска лига” 00:30 УЕФА Шампионска лига /запис/: ПСЖ – Борусия Дортмунд 02:15 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.14 03:15 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.19 04:15 “Монк” – сериал, с.4, еп.9

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5, еп.3, 4 07:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “Почти Коледа” – комедия, драма (САЩ, Китай, 2016), режисьор Дейвид Талбърт, в ролите Кимбърли Елийс, Омар Епс, Дани Главър, Мо`Ник, Романи Малко и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.63 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 Премиера: “На по-добро място” – сериал, с.3, еп.11, 12 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.10 22:00 “Кухня” – сериал, с.4, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.7, 8 00:00 “Почти Коледа” /п/ – комедия, драма (САЩ, Китай, 2016) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “На по-добро място” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Шеф под прикритие” – риалити, нов сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Химки – Автодор, мач от ВТБ лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Суонси Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Айнтрахт Франкфурт – Вердер Бремен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бристъл Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 29-и епизод /п/ 20:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 24-и епизод 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 11-и епизод 23:00 Баскетбол: Естудиантес – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *