ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 НОЕМВРИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:30 За отечеството сърцето ми туптеше – документален филм /България, 1996 г./, режисьор Гергана Иванова 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 14:45 Сребристият жребец – анимационен филм 15:10 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат – тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /20 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Българските мъченици на Народна република Македония 1944 – 1948 г. 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Равносметките на прехода: Промяна в курса: посока Запад – документален филм /България, 2014 г./, режисьор Елвира Илиева 00:25 Култура.БГ /п/ 01:25 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:25 Съкровище в двореца – тв филм /20 епизод/п/ 03:35 Малки истории /п/ 04:35 Днес и утре

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.15 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.52 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.7 16:00 “Клиника на кораловия остров” – сериал, еп.12 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.9 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.19 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.5 00:30 “Втори шанс” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.21 – 24 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.4 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.8 10:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.17 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.3 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.8 13:00 “Снайперисти 3: Обсадата” – екшън, драма, военен (САЩ, 2016), режисьор Уилям Кауфман, в ролите Чарли Уебър, Скот Адкинс, Том Ейнсли, Ерик Валдес, Данте Баско и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.5 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.9 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.9 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.4 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2, еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Забравен от Бога” – уестърн, драма (Канада, Франция, САЩ, 2015), режисьор Джон Касар, в ролите: Кийфър Съдърланд, Доналд Съдърланд, Естър Първис-Смит, Брайън Кокс, Деми Мур, Майкъл Уинкот и др. [14+] 23:45 “Смъртоносно оръжие” /п/ – сериал, с.3, еп.2 00:45 “Готъм” – сериал, с.2, еп.18 01:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.5 02:45 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.9 03:45 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.4 04:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.26

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11, еп.4, 5 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.3, еп.13, 14 10:00 “К-9” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1989), режисьор Род Даниъл, в ролите Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед О`Нийл и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Мис Сладкиш” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.100 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.15, 16 18:00 Премиера: “По средата” – сериал, с.9, еп.24 (последен) 18:30 “Без пукната пара” – сериал, с.5, еп.1 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.12 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.51 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7, еп.8, 9 23:00 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, с.2, еп.20, 21 00:00 “27 сватби” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролите Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 03:30 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Кардиф Сити – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Престън Норт Енд – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 13-и епизод /п/ 16:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 4-и епизод /п/ 17:00 Студио “Футбол”, директно 17:30 Футбол: Царско село – Дунав, мач от efbet Лига, директно 19:25 Студио “Футбол”, директно 20:00 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Парма – Химки, мач от ВТБ лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю с Наделина Анева” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *