Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ОКТОМВРИ

БНТ

05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Династията Романови документална поредица /5 епизод/ 13:30 Културното наследство на България документален филм /5 част/ 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Сафарито на Скаут тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Потомци на слънцето тв филм /16, последен епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Студио Футбол 21:45 Футбол: Черна Гора – България, квалификация за Европейско първенство 2020 пряко предавне от Подгорица 00:10 Обзор Футбол 00:40 Другата жена игрален филм /Канада, 2008 г./, режисьор Джейсън Пристли, в ролите: Джоузи Бисе, Тед Уитол, Макензи Портър, Лиса Мари Карук и др. (12) 02:10 Култура.БГ /п/ 03:10 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 04:20 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.20 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.31 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6 еп.61 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, с.2 еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.110 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.105 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Истински истории” – документално риалити 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.10 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.20 01:30 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.6 еп.10 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал 

bTV Action 

05:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.24 – 26, с.2 еп.1 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.5 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.10 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.24 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.14 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.13 13:00 “Амнезия: Кой съм аз?” – екшън, приключенски, драма (Китай, 2015), режисьор Уинкси Сонг, в ролите: Оушън Ванг, Ксингтонг Йао, Кен Ло и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.6 16:00 “Час пик” – сериал, еп.1 17:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.1 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.25 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход” – приключенски, екшън (САЩ, 1989), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Харисън Форд, Шон Конъри, Денълм Елиът, Алисън Дууди, Джон Рис-Дейвис, Джулиън Главър, Айла Блеър, Вернон Добчев и др. 00:30 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.7 01:30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.25 02:30 “Бягство от затвора” – сериал, еп.6 03:30 “Стоте” – сериал, с.5 еп.1 04:30 “Неизвестният” – сериал, еп.15

  bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.17, 18 07:00 “Томас и приятели” – сериал, еп.9 – 12 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Бездомното шоу на Башар Рахал” – токшоу (2015), еп.11 10:00 “Женихът” – комедия (Русия, 2016), режисьор Александър Незлобин, в ролите: Сергей Светлаков, Олга Картункова, Сергей Бурунов, Филип Рейнхардт, Светлана Смирнова-Марцинкевич, Георгий Дронов, Александър Демидов, Дмитрий Никулин и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Гранд” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.66 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.79 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 – есен), еп.7, 8 18:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.5, 6 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9 еп.4 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.30 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.14, 15 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, с.2 еп.21 (последен) 00:00 “Женихът” – комедия (Русия, 2016) 02:00 “Без пукната пара” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 Студио “Игри на волята: България” 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Баскония – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Атлас Деменхорст – Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 14:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Рочдейл, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Портсмут – Саутхямптън, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 20:00 Футбол: Фулъм – Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Милтън Кийнс Донс – Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

  Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *