ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ОКТОМВРИ

БНТ
05:50 Неделно евангелие 06:00 Островът на сините птици детски тв филм /5 епизод/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Думата на краля детски игрален филм /Чехия, 2001г./, режисьор Крищов Ханзлик, в ролите: Марош Крамар, Клара Исова, Луцие Вондрачкова и др. 15:30 Национални съкровища на Чехия: Кутни Хора 15:50 Марс 2 тв филм /4 епизод/ 16:40 Концерт на Васил Петров – “В памет на Ал Жиро” Празници на изкуствата “Аполония 2017” 18:00 Домът на вярата Бог води ръката на иконописеца 18:30 Студио “УЕФА Лига на нациите” 19:00 Футбол: Република Финландия – България, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Хелзинки 21:00 По света и у нас 21:30 Спортни новини 21:45 Българска киновечер представя: Единственият свидетел игрален филм /България, 1990 г./, режисьор Михаил Пандурски, в ролите: Олег Борисов, Кирил Варийски, Ирен Кривошиева, Любен Чаталов, Катя Чукова и др. 22:50 По света и у нас 23:05 БГ версия 00:05 Обзор “УЕФА Лига на нациите” 00:35 Арена спорт /п/ 01:35 Марс 2 тв филм /4 епизод/п/ 02:35 БНТ на 60 /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Вяра и общество /п/

bTV
05:00 “COOLt” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3, еп.5 06:30 “Американският Югозапад: От “Гранд Каньон” до “Долината на мъртвите” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.1 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов 13:00 Премиера: “Любов и победа” – романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Клер Нидърпрум, в ролите: Ерин Кейхил, Тревър Донован, Грегъри Харисън, Джазмин Шоу, Йоланда Ууд и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:20 Премиера: “Загадки за начинаещи: Думите могат да убиват” – криминален (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Анди Микита, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Сара Дъгдейл и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “Черна служба” – криминален, биографичен (САЩ, 2015), режисьор Скот Купър, в ролите: Джони Деп, Бенедикт Къмбърбач, Дакота Джонсън, Джоуел Еджъртън, Кевин Бейкън, Питър Сарсгаард, Джеси Племънс, Рори Кокрън, Кори Стол, Джулиан Никълсън и др. [16+] 00:50 “Принизяването” – романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Бари Левинсън, в ролите: Ал Пачино, Грета Гъруиг, Нина Арианда, Чарлз Гродин, Даян Уийст, Били Портър, Кира Седжуик, Дан Хедая и др. 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.3 – 6 08:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.20 – 22 11:00 “К-911” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1999), режисьор Чарлз Канганис, в ролите Джим Белуши, Джеймс Ханди, Уейд Уилямс, Кристин Тучи и др. 12:45 “Престъпна война 2: Ловът” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. 15:00 “Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.7, 8 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.29 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.15 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.9 18:45 “Завръщане в бъдещето” – фантастика, приключенски (САЩ, 1985), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Криспин Главър, Кейси Семашко, Били Зейн и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Завръщане в бъдещето II” – фантастика, приключенски (САЩ, 1989), режисьор Робърт Земекис, в ролите Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Кейси Семашко, Били Зейн, Елизабет Шу, Илайджа Ууд и др. 00:00 “Опасна мишена” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Кевин Карауей, вролите Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Иън Шорт и др. [16+] 01:45 “Нинджа убиец” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите Рейн, Рик Юн, Наоми Харис, Бен Майлс, Шьо Косуги, Кайли Голдстайн и др. [16+] 03:30 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.20 – 22

bTV Comedy
05:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 06:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.8, 9 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.4, 5 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 Премиера: “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.14, еп.7, 8 10:00 “Малката голф лига” – комедия, спортен, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джим Валдес, в ролите: Бойд Кестнър, Натали Имбрулия, Роб Мороу, Джей Фъргюсън и др. 12:00 “Феята на зъбките 2” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Алекс Зам, в ролите: Лари Кабелджията, Дейвид Макей, Ерин Бют, Дгон Конън и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.4, 5 20:30 “Диагноза: Секси!” – комедия (Китай, САЩ, 2018), режисьори Аби Коон и Марк Силвърстайн, в ролите: Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Емили Ратайковски, Бизи Филипс, Том Хопър, Лорън Хътън, Наоми Кембъл, Ейдриън Мартинес и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 23:30 “Преспав” /п/ – сериал 01:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV
05:15 “Хиляда думи” – с уч. на Еди Мърфи, Кери Уошингтън, Клиф Къртис, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др./п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Сватбен марш: Любовта до теб” – с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Тара Уилсън, Сара Грей и др. 14:15 “Да се омъжиш за господин Дарси” (премиера) – с уч. на Синди Бъзби, Райън Пиви, Франсис Фишър, Лини Евънс и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Шанхайско слънце” – с уч. на Джеки Чан, Оуен Уилсън, Луси Лиу, Ксандър Бъркли, Том Дей и др. 22:10 “Ченгета без значки” – с уч. на Мартин Лорънс, Стив Зан, Колм Феоре, Стивън Тоболовски, Ерик Робъртс, Бил Дюк и др. 00:00 “Тиха нощ, луда нощ” – с уч. на Даян Кийтън, Алън Аркин, Джон Гудман, Ед Хелмс, Мариса Томей и др. 01:45 “Да се омъжиш за господин Дарси” – с уч. на Синди Бъзби, Райън Пиви, Франсис Фишър, Лини Евънс и др. /п/ 03:15 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 /п/ 04:00 “Сватбен марш: Любовта до теб” – с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Тара Уилсън, Сара Грей и др. /п/

Nova Sport
17:30 Футбол: Съндърланд – Блекпул Лига 1 – повторение 10:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) повторение 10:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) повторение 11:00 Футбол: Риал – Левски Чепинци Държавно първенство по футбол за жени – директно 13:00 Студио “Баскетбол” – директно 13:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Обрадойро Испанска баскетболна лига – директно 15:15 Студио “Баскетбол” – директно 15:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 16:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Калев ВТБ лига – директно 17:45 Баскетбол: ЦСКА Москва – Автодор ВТБ лига – повторение 19:30 Футбол: Съндърланд – Блекпул Лига 1 – повторение 21:30 Новини 21:45 Футбол: Риал – Левски Чепинци Държавно първенство по футбол за жени – повторение 23:45 Баскетбол: Реал Мадрид – Обрадойро Испанска баскетболна лига – повторение 01:45 Новини – повторение 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус”-/п/ 12:30 “Икономика и бизнес” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” – /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” – /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *