ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Съвременници: В търсене на златната ябълка – документална поредица 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 14:45 Капри – тв филм /61 епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /18 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Икономика.БГ 21:30 Джинс 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 2 – тв филм /11 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Търсачи на реликви 3 – тв филм /18 епизод/п/ 03:05 Дойче веле: Шифт 03:20 Капри – тв филм /61 епизод/п/ 04:15 Законът на Дойл 2 – тв филм /11 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.25 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.10 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.40 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, с.2, еп.10 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.89 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.83 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.6 00:30 “Стрелата” – сериал, еп.22 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.6 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.2, 3 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:00 “Българи на три морета” – туристическо риалити (2016), еп.3 10:00 “Приказка за коледната звезда” – фентъзи, семеен, приключенски (Норвегия, 2012), режисьор Нилс Гауп, в ролите Камила Крогсвеен, Андерс Кристиансен, Агнес Кителсен, Вилде Цайнер, Андреас Капелен, Щиг Мьо, Кнут Валле и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 13:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.44 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.57 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.31, 32 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.7, еп.4, 5 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7, еп.8 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.8 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11, еп.16, 17 23:00 Премиера: “Хотел Елеон” – сериал, с.3, еп.19, 20 00:00 “Приказка за коледната звезда” /п/ – фентъзи, семеен, приключенски (Норвегия, 2012) 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.20 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.16 – 19 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.6 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.20 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.4 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.16 12:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.7 12:30 “Съпротива” – военен, драма, екшън, исторически (САЩ, 2008), режисьор Eдуард Зуик, в ролите Даниел Крейг, Лив Шрайбър, Джейми Бел, Алекса Давалос, Томас Арана, Миа Вашиковска и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.7 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.21 17:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.8 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.17 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.5 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4, еп.11 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Извън контрол” – криминален, романтичен, драма (САЩ, 1998), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите Дженифър Лопес, Джордж Клуни, Дон Чийдъл, Катрин Кийнър, Денис Фарина, Винг Реймс, Айзея Уошингтън, Луи Гузман, Стив Зан и др. 00:15 “Готъм” – сериал, с.4, еп.11 01:15 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.5 02:15 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.7 03:15 “Стоте” – сериал, с.3, еп.8 04:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.17

Nova TV
05:20 “Пътят на честта” – сериен филм /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” (нов сезон) – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Пътят на честта” – сериен филм /п/ 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм 04:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/

Nova Sport
00:00 Футбол: Милтън Кийнс Донс – Уимбълдън, мач от английската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Тенерифе – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Орландо, САЩ /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Ховентут – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Бъри, мач от английската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Ковънтри Сити – Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят с Наделина Анева” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят с Наделина Анева” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *