ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 СЕПТЕМВРИ

БНТ

05:25 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:10 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Търсачи на реликви 3 тв филм/4 епизод/ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Знаете ли, че… 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Милиарди 3 тв филм /9 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Бялата гвардия тв филм /8, последен епизод/ (16) 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:30 Култура.БГ /п/ 03:35 Знаете ли, че… /п/ 03:45 Домът на вярата Манастир “Св. Въведение Богородично”, Калофер/п/ 04:15 България от край до край 4 /п/ 04:45 Търсачи на реликви 3 тв филм /4 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.2 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.6 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.85 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.17 – 19 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.46 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.59 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.2 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.18 02:30 “Преди обед” /п./ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.27

bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.20- 24 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.11 09:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.16 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.13 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.3 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.22 13:00 “Борба за справедливост” – екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др. 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.12 16:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.17 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.23 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.4 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.8 еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Смъртоносно оръжие 2” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др. 00:15 “Стрелата” – сериал, с.8 еп.9 01:15 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.4 02:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.14 03:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.23 04:15 “Готъм” – сериал, с.4 еп.17

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.17, 18 07:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Супер екипаж” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Полицейска академия 4: Граждански патрул” – комедия (САЩ, 1987), режисьор Джим Дрейк, в ролите: Стив Гутенбърг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук, Шарън Стоун и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 15:00 “Преспав” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп.13, 14 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.77 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.30 20:30 “Преспав” – сериал, еп.39, 40 22:00 “Супер екипаж” – сериал, еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.11, 12 00:00 “Полицейска академия 4: Граждански патрул” /п./ – комедия (САЩ, 1987) 02:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “All inclusive” (премиера) – сериен филм, сезон 2 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 6 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Сибир – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 Футбол: Фулъм – Кардиф Сити, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, финал за Купата на краля (2018-19) /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Брентфорд – Фулъм, финален плейоф на Чемпиъншип /п/ 18:30 Хокей на лед: Йокерит – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Класика от Висшата лига: Уимбълдън – Нюкасъл Юнайтед (1995-96) /п/ 21:45 Футбол: Уотфорд – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, директно 23:40 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 8-и епизод /п/ 00:40 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:55 Еротичен телепазар 02:55 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *