HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ФЕВРУАРИ

БНТ
06:20 Олимпийски хроники: Олимпийските игри по БНТ 06:45 Зимни олимпийски игри 2018: 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 По света и у нас 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира Добрева 12:00 По света и у нас 12:30 #Европа 13:00 Зимни олимпийски игри 2018: 17:30 Олимпийски върхове студийна програма 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Запознайте се със семейство Тръмп: От имигрант до президент документален филм 19:55 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:45 К-19 игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Катрин Бигълоу, в ролите: Харисън Форд, Сам Спруъл, Лиъм Нийсън и др. 23:05 По света и у нас 23:20 Нощни птици 00:20 Значка на предателството игрален филм /п/(12) 01:50 Война и мир тв филм /4 серия/п/ 03:00 Зимни олимпийски игри 2018: фигурно пързаляне /отборно, волни програми/

bTV
05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 05:30 “Робо и Страшко” – анимация 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 07:00 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “Добрата лъжа” – трилър (Кения, Индия, САЩ, 2014), режисьор – Филип Фалардьо, актьори – Рийз Уидърспун, Арнолд Окенг, Гер Дуани, Кори Стол, Феми Огънс, Сара Бейкър, Линдзи Гарет и др. 15:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.23,24 16:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12, еп.11,12 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Премиера: “Елизабет: Златният век” – биографичен, драма, исторически (Великобритания, Франция, Германия, САЩ, 2007), режисьор – Шекар Капур, актьори – Джорди Молла, Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Саманта Мортън, Джефри Ръш, Том Холандър, Аби Корниш, Лорънс Фокс, Джон Шрапнел, Сюзън Линч и др. 22:30 “Папараци” – телевизионен таблоид 23:40 Премиера: “Хрониките на Шанара” – сериал, с.2, еп. 8 00:50 “Дневниците на вампира” – сериал, с.6, еп.2 01:40 “Космос” – научно-популярна поредица 02:30 “Добрата лъжа” – трилър (Кения, Индия, САЩ, 2014), режисьор – Филип Фалардьо, актьори – Рийз Уидърспун, Арнолд Окенг, Гер Дуани, Кори Стол, Феми Огънс, Сара Бейкър, Линдзи Гарет и др. 04:30 “Търси се…” /п./ – токшоу

bTV Comedy
05:00 “Двама мъже и половина” /п./- сериал 06:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 07:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 08:00 “Стажанти” – сериал, с.2 09:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.2 10:00 “Коледата невъзможна 2” – комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор – Алекс Зам, актьори – Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Антъни Карели, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек и др. 12:00 “Новите съседи ” /п./- комедиен сериал 15:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал, с. 7 18:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 19:30 “По средата” – сериал 20:30 “Ченге в детската градина 2” – комедия (САЩ, 2016), режисьор – Дон Майкъл Пол, актьори – Долф Лундгрен, Дарла Тейлър, Сара Стрейндж, Алекс Паунович, Бил Белами и др. 22:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 23:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал 02:30 “Мутра по заместване” – сериал 03:00 “Стажанти” /п/- сериал 04:00 “Загадките на Лора” – сериал

bTV Action
06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.13,14,15 11:00 “Крахът на земята” – фантастика (САЩ, 2015), режисьор – Стивън Даниелс, актьори – Кайл Кларк, Пресли Коукър, Рафаело Дегрутола, Джо Ландо, Мишел Стафорд, Денис Тонц, Брендън Маккарти и др. 12:45 “Самоличността на Борн” – екшън, драма, трилър (САЩ, Германия, Чехия 2002), режисьор – Дъг Лаймън, актьори – Мат Деймън, Франка Потенте, Крис Купър, Клайв Оуен, Джулия Стайлс и др. 15:15 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 12,13 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:45 “Планетата на маймуните” – екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор – Тим Бъртън, актьори – Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Библиотекарят: В търсене на копието” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор – Питър Уинтър, актьори – Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др. 00:00 “Крахът на земята” – фантастика (САЩ, 2015), режисьор – Стивън Даниелс, актьори – Кайл Кларк, Пресли Коукър, Рафаело Дегрутола, Джо Ландо, Мишел Стафорд, Денис Тонц, Брендън Маккарти и др. 01:45 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.13,14,15 04:15 “Джон Уик” – екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори – Дейвид Лейтч, Чад Стахелски, актьори – Киану Рийвс, Майкъл Никвист, Алфи Алън, Уилям Дефо, Дийн Уинтърс, Бриджит Мойнахан, Бриджит Реган, Ейдриан Палики и др.

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Непорочната Джейн” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Втори шанс” – с уч. на Алисън Суини, Грег Вон, Едуард Аснър, Бенджамин Стокан, Шарлот Лабади и др. 14:15 “Любовта не се купува” (премиера) – с уч. на Аделайд Кейн, Бен Холингсуърт, Джеймс Ремар и др. 16:00 “Аз обичам България” – забавно предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Денят на патриота” (премиера) – с уч. на Марк Уолбърг, Мишел Монахан, Джей Кей Симънс, Джон Гудман, Кевин Бейкън и др. 22:50 “Законът на Картър” – с уч. на Силвестър Сталоун, Рейчъл Лей Кук, Миранда Ричардсън, Рона Митра, Алън Къминг, Мики Рурк и др. 01:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:30 “Любовта не се купува” – с уч. на Аделайд Кейн, Бен Холингсуърт, Джеймс Ремар и др. /п/ 03:50 “Втори шанс” – с уч. на Алисън Суини, Грег Вон, Едуард Аснър, Бенджамин Стокан, Шарлот Лабади и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Класика от Висшата лига – Нюкасъл Юнайтед – Манчестър Юнайтед (2002-03), повторение 12:30 Класика от Висшата лига – Тотнъм Хотспър – Арсенал (2004-05), повторение 13:05 Класика от Висшата лига – Саутхямптън – Астън Вила (2004-05), повторение 13:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 22-и епизод 14:00 Футбол: Астън Вила – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:55 Студио “Лига 1”, директно 16:00 Футбол: Страсбург – Троа, мач от френската Лига 1, директно 17:55 Студио “Лига 1”, директно 18:00 Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, директно 19:55 Студио “Лига 1”, директно 20:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 26-и епизод 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, запис 22:30 Футбол: Астън Вила – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 00:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 26-и епизод, повторение 01:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 22-и епизод, повторение 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT
05:00 най-доброто от Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 1 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова 13:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 14:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 2 част 16:30 най-доброто от “еМисия България” – 2 част 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина 23:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 01:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 03:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част, (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 08:00 “Уикенд с Роси”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Коктейл” с Деси Жаблянова/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни” 13:00 “Всеки следобед”, избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп Шоп 15:30 “Патарински Live”/п/ 15:55 Телемаркет 16:00 “Без монтаж”, избрано 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Интервю” с Наделина Анева 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:30 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 22:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 22:30 “Беновска пита”/п/ 00:30 06:30 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *