ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ЮЛИ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Изненада детски тв филм 06:15 Суматоха в джунглата, детски анимационен филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Тидонг Парк 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг /п/ 11:30 Тайният живот на птиците, 5-сериен докуметален филм /Великобритания, 2011 г./, режисьор Йоло Уилямс 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 13:55 Окото на минотавъра, документален филм /България, 2017 г./, режисьор Борислав Колев 14:40 “Басейнът 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Моят плейлист Валди Тотев /п/ 18:30 Извън играта – Благовест и Светослав Аргирови /п/ 19:00 Лекари по време на пандемия 19:10 Дивия Франк в Австралия, 6-серийна документална поредица /Испания, 2015 г./ (12) 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Танго за свободата, игрален филм /2, последна част/ (14) 22:40 По света и у нас 22:55 Студио Х: Мисия: Пророкът, игрален

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.4 06:30 “Норвегия” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.2, еп.23 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” /п/ – лайфстайл предаване 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” /п/ – документална поредица 13:00 “Грейси” – спортен, биографичен, драма (САЩ, 2007), режисьор Дейвис Гугенхайм, в ролите Карли Шроудър, Андрю Шу, Елизабет Шу, Дърмът Мълроуни и др. 15:00 “Ловен сезон” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2006), режисьори Роджър Алърс и Джил Кълтън 16:40 “Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии” – фентъзи, приключенски (Великобритания, Австралия, Канада, САЩ, 2010), режисьор Крис Кълъмбъс, в ролите Логан Лърман, Кевин Маккид, Стив Куган, Алекзандра Дадарио, Пиърс Броснан, Росарио Доусън, Катрин Кийнър и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п/ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Мегахит: “Мобилна връзка” – криминален, трилър (САЩ, Германия, 2004), режисьор Дейвид Елис, в ролите: Ким Бейсингър, Крис Евънс, Джейсън Стейтъм, Джесика Бийл, Ноа Емърик, Валъри Крус, Уилям Мейси и др. 22:00 Мегахит: “Съучастникът” – трилър, криминален, драма (САЩ, 2004), режисьор Майкъл Ман, в ролите Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет-Смит, Марк Ръфало, Питър Бърг, Брус Макгил, Деби Мазар, Хавиер Бардем и др. [14+] 00:20 “Смъртоносна надпревара 2” – фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2010), режисьор Рул Рейне, в ролите Дани Трехо, Шон Бийн, Винг Реймс, Люк Гос, Лорън Кохан, Робин Шу и др. [14+] 02:10 “Грейси” /п/ – спортен, биографичен, драма (САЩ, 2007) 04:00 “Норвегия” /п/ – документален филм

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.22 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.14 – 17 08:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.8 – 10 10:45 “Мъжът от U.N.C.L.E.” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Гай Ричи, в ролите Хенри Кавил, Хю Грант, Алисия Викандер, Арми Хамър, Джаред Харис, Елизабет Дебики, Даниел Уестууд и др. 13:00 “Ченге за един ден” – комедия, екшън (САЩ, 2014), режисьор Тим Стори, в ролите Айс Кюб, Кевин Харт, Джон Легуизамо, Брус Макгил, Тика Съмптър, Лорънс Фишбърн и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6 еп.8, 9 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.15 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.1 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.24, 25 19:00 “Х-Мен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Х-Мен 2” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Брайън Сингър, в ролите Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др. 00:30 “Ченге за един ден: Мисия Маями” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Стори, в ролите Айс Кюб, Кевин Харт, Оливия Мън, Кен Джонг, Нейдин Веласкес, Тика Съмптър, Глен Пауъл, Бенджамин Брат, Тайрийз Гибсън, Брус Макгил и др. 02:30 “Чък” /п/ – сериал, с.3 еп.9, 10 04:15 “Срещу стихиите” – екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Даниел Гилбой, в ролите Майкъл Паре, Лиан Кол Янг, Патрик Макекърн, Камерън Гордън и др.

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.20, 21 07:00 “Изгубеняци” – сериал, еп.3, 4 08:00 “По средата” /п/ – сериал 09:00 “На по-добро място” – сериал, с.2, еп.12, 13 10:00 “Умирай умно” – екшън, комедия (САЩ, 2008), режисьор Питър Сигъл, в ролите Стив Карел, Ан Хатауей, Алън Аркин, Дуейн Джонсън, Тери Крюс, Дейвид Кекнър, Бил Мъри, Патрик Уорбъртън, Маси Ока, Нейт Торънс и др. 12:00 “Умирай умно 2: Брус и Лойд се развихрят” – екшън, комедия (САЩ, 2008), режисьор Гил Джънгър, в ролите Маси Ока, Нейт Торънс, Джейма Мейс, Марика Доминчик, Лари Милър и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Шитс Крийк” /п/ – сериал 16:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 18:30 “Гранд” /п/ – сериал 19:30 “На по-добро място” /п/ – сериал 20:30 “Бетовен” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др. 22:30 “Изгубеняци” /п/ – сериал, еп.3, 4 23:30 “Шитс Крийк” /п/ – сериал 00:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 04:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал

Nova TV
06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 1 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Космическа надпревара”- с уч. на Джеймс Уудс, Анабет Гиш, Алекс Линц, Уесли Ман и др. 15:10 “Баща – мечта” – с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Индиана Джоунс и храмът на обречените” – с уч. на Харисън Форд, Кейт Капшоу, Ке Хуи Куан, Дан Акройд, Амриш Пури, Филип Стоун и др. 22:20 “Уасаби” – с уч. на Жан Рено, Риоко Хиросу, Мишел Мюлер и др. 00:20 “Секс запис” – с уч. на Камерън Диас, Джейсън Сийгъл, Роб Кордри, Ели Кемпър, Роб Лоу, Нат Факсън и др. 01:50 “Баща – мечта” – с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др. /п/ 03:20 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 1 /п/ 04:15 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/ 12:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Студио “Висша лига”, директно 14:30 Футбол: Норич Сити – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно 16:25 Студио “Висша лига”, директно 17:00 Футбол: Дарби Каунти – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, запис 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 Футбол: Мач от Чемпиъншип, запис, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Футбол: Фулъм – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 28-и епизод 23:00 Футбол: Дарби Каунти – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
07:10 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” /п/ 10:10 “Денят на живо” /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *