ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ЮЛИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика /п/ 06:00 История с куче без куче – детски тв филм /България, 1985 г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Яница Стаматова, Мария Стефанова, Коста Цонев, Мариана Димитрова, Петър Слабаков и др. 07:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 13:00 Днес на УЕФА Евро 2020 13:30 Денят на владетелите – игрален филм /България, 1985г./, режисьор Владислав Икономов, в ролите: Васил Михайлов, Любен Чаталов, Георги Георгиев – Гец, Вельо Горанов и др. 15:45 Избори 2021: Финалът – пряко предаване 18:00 По света и у нас 18:45 Избори 2021: Финалът – пряко предаване 21:30 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 22:00 УЕФА Евро 2020: Финал – пряко предаване от Лондон 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 01:15 БНТ на 60 /п/ 02:15 Стоунхендж – документален филм /п/ 03:15 Малки истории /п/ 04:10 Музика, музика /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.5 06:30 “Изгубените воини на Картаген” – документален филм (Германия, 2014) 07:30 “Приятели” – сериал, с.7, еп.6 08:00 “Тази събота и неделя” – парламентарни избори 2021 12:00 bTV Новините – обедна емисия 13:00 “Бетовен става известен” – комедия, семеен (САЩ, 2008), режисьор Майк Елиът, в ролите: Джонатан Силвърман, Дженифър Финиган, Мойзес Ариас, Еди Грифин и др. 14:00 bTV Новините – парламентарни избори 2021 14:10 “Бетовен става известен” /продължение/ 15:00 bTV Новините – парламентарни избори 2021 15:10 “Бетовен става известен” /продължение/ 15:30 Премиера: “Кухня. Война за хотел” – сериал, еп.7 16:00 “Новият парламент: избираме отново” – специално изборно студио с водещи Антон Хекимян и Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 “Новият парламент: избираме отново” – специално изборно студио 00:00 “Танц на дракона” – романтичен, драма, музикален (Сингапур, 2008), режисьори Макс Маникс и Джон Рейдъл, в ролите: Джан Хюк, Уонг Фан, Джейсън Скот Лий, Фан Уонг, Лим Кай Тон и др. 02:20 “Бетовен става известен” /п/ – комедия, семеен (САЩ, 2008) 04:10 “Изгубените воини на Картаген” /п/ – документален филм

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.32 07:00 “Изгубеняци” – сериал, с.3, еп.7, 8 08:00 “Модерно семейство” – сериал, с.10, еп.7 – 10 10:00 “Терминалът” – комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Ханкс, Катрин Зита-Джоунс, Чи Макбрайд, Зоуи Салдана, Чи Макбрайд, Диего Луна, Стенли Тучи и др. 12:00 “Овца или вълк 2: Голям прас” – анимация, комедия, приключенски (Русия, 2019), режисьор Владимир Николаев 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Анжелика” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Прекият път към щастието” – фентъзи, комедия (САЩ, 2003), режисьор Алек Болдуин, в ролите: Алек Болдуин, Боби Канавали, Ким Катрал, Дан Акройд, Дженифър Лав Хюит, Антъни Хопкинс и др. 22:30 Премиера: “Мърфи Браун” – сериал, с.11, еп.11 – 13 (последен) 00:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 01:00 “Супер екипаж” /п/ – сериал 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 04:00 “Мърфи Браун” /п/ – сериал

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.4 – 7 08:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.1, 2 10:00 “Войната за планетата на маймуните” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Мат Рийвс, в ролите: Анди Съркис, Уди Харелсън, Стив Зан, Тери Нотари, Тай Олсън, Тоби Кебъл, Амая Милър, Джуди Гриър и др. 12:45 “Денят на независимостта” – фантастика, екшън (САЩ, 1996), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Джеф Голдблъм, Уил Смит, Вивика Фокс, Маргарет Колин, Робърт Лоджиа, Мери Макдонъл, Джъд Хърш, Бил Пулман и др. 15:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.24 16:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21, еп.1 17:30 Премиера: “Да Знаеш Как” (2021) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.14 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.6, 7 19:00 “Танго и Кеш” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор Андрей Кончаловски, в ролите: Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палънс, Бинг Ръсел, Марк Алаймо, Брайън Джеймс и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Денят на независимостта: Нова заплаха” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Джеф Голдблъм, Лиъм Хемсуърт, Шарлот Генсбур, Вивика Фокс, Сила Уорд, Уилям Фиктнър, Майка Монро, Джоуи Кинг, Бил Пулман, Джъд Хърш и др. 00:15 “Елиминатори” – екшън (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Джеймс Нън, в ролите: Скот Адкинс, Стю Бенет, Даниел Калтаджироне, Джеймс Козмо и др. [16+] 02:15 “Пълен контакт” – екшън, трилър (България, Германия, САЩ), режисьор Дани Лърнър, в ролите: Долф Лунгрен, Джина Мей, Майкъл Паре, Башар Рахал, Лес Уелдън, Александър Кадиев и др. [16+] 04:00 “Да Знаеш Как” (2021) /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.14 04:30 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.1, 2

Nova TV

05:00 “Професия блондинка” – с уч. на Рийз Уидърспун, Люк Уилсън, Селма Блеър, Матю Дейвис, Дженифър Кулидж, Холанд Тейлър и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Събуди се, България избира!” с Марина Цекова 12:00 Новините на NOVA 13:00 “Бурлеска” – с уч. на Шер, Кристина Агилера, Стенли Тучи, Кристен Бел, Алън Къминг, Питър Галахър, Кам Жиганде и др. 15:45 България избира Неделята на NOVA 17:50 България избира НОВИТЕ ДЕПУТАТИ с Мира Иванова, Виктор Николаев, Ники Дойнов, Христо Калоферов 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:35 България избира НОВИТЕ ДЕПУТАТИ с Мира Иванова, Виктор Николаев, Ники Дойнов, Христо Калоферов 21:30 “Еуфория” – студио за европейското първенство по футбол 21:40 Студио “UEFA EURO 2020” 22:00 Финален мач на UEFA EURO 2020™, директно 23:55 Студио “UEFA EURO 2020™” 00:35 “Битката за Мидуей” – с уч. на Ед Скрейн, Патрик Уилсън, Уди Харелсън, Люк Еванс, Денис Куейд, Манди Мур, Арън Екхард, Ник Джонас и др. 03:40 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 04:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 18 /п/

Nova Sport

09:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Дарби Каунти Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Чонбук – Гамба Осака Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Виетел – БГ Патум Юнайтед Шампионска лига на Азия (2021) – директно 14:55 Новини 15:00 Футбол: Кавазаки Фронтале – Пекин Шампионска лига на Азия (2021) – директно 17:00 Футбол: Поханг Стийлърс – Нагоя Грампус Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 19:00 Футбол: Престън Норт Енд – Рединг Чемпиъншип – /п/ 20:55 Новини 21:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 Футбол: Виетел – БГ Патум Юнайтед Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 23:30 Футбол: Кавазаки Фронтале – Пекин Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Карай направо /п/ 05:30 Другото лице /п/ 06:00 Ничия земя /п/ 07:00 Събуди се, България избира! 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 В добра форма 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Бизнесът 15:40 Шоубизнес 15:45 България избира Неделята на NOVA 17:50 България избира НОВИТЕ ДЕПУТАТИ 19:00 Новините на NOVA 19:35 България избира НОВИТЕ ДЕПУТАТИ 00:00 Истории от света 00:30 Без резервация 01:00 Ничия земя /п/ 01:45 България избира НОВИТЕ ДЕПУТАТИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *