ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ЮЛИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 05:55 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов 09:10 Сутрин с УЕФА ЕВРО 2024 09:30 100% будни, сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /избрани моменти/ 11:00 Поглед към бъдещето, документална паредица 11:30 Истории от Олимпийските игри /п/ 12:00 По света и у нас 12:25 Новини на турски език 12:35 Малки истории /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Семейството на джиновете, 2020 – анимационен филм 14:45 Благуните – детски филм 15:15 Арабела се завръща или Румбурак – крал на света на приказките – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:30 Светът и ние 16:55 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня – коментарно предаване 18:45 Спорт тото 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Синдикалистката – игрален филм /копродукция, 2023 г./, режисьор Жан-Пиер Саломе, в ролите Изабел Юпер, Грегори Гадбоа, Марина Фоис и др. 23:00 По света и у нас 23:25 Сорьонен – тв филм /7 и 8 епизод/ (16) 01:30 С БНТ завинаги /п/ 02:30 100% будни – сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /избрани моменти/п/ 04:00 Арабела се завръща или Румбурак – крал на света на приказките – тв филм/п/ 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:10 „Дракони: Ездачите от Бърк“ – анимационен сериал, еп.9 05:35 „Тролстопия“ – анимационен сериал, еп.9 06:00 „Смърфовете“ – анимационен сериал, с.2, еп.14 06:20 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п/ 07:00 „Тази сутрин“ – сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Комиците“ – комедийно шоу /п/ 13:30 „Златно момче“ – сериал, с.2, еп.69 /п/ 15:00 Премиера: „Плен“ – сериал, с.1, еп.14 16:00 Премиера: „Скъпа мамо“ – сериал, еп.71 17:00 bTV Новините 17:20 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова 18:00 „Стани богат“ – телевизионна игра с водещ Ники Кънчев 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Татковци“ – сериал, с.1, еп.9 21:00 „Лас Вегас“ – сериал, с.1, еп.4 22:00 bTV Новините – късна емисия 22:30 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп.17 23:30 „Под прикритие“ – сериал, с.5, еп.8 00:40 „Закон и ред: Специални разследвания“ – сериал, с.23, еп.16 01:40 „Ослепително слънце“ – сериал, с.2, еп.77 02:10 bTV Новините 02:50 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п/ 04:45 „Ослепително слънце“ – сериал /п/

bTV Action

05:00 „Хуберт без Щалер“ – сериал /п/ 06:00 „Дракони: Надпревара до предела“ – анимационен сериал /п/ 07:00 „Дракони: Надпревара до предела“ – анимационен сериал, с.3, еп.21, 22 08:00 „Хуберт без Щалер“ – сериал /п/ 09:00 „Дъф и Вазовски“ – сериал /п/ 10:00 „Опасни улици“ – сериал /п/ 11:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал /п/ 12:00 „Професионалисти“ – сериал /п/ 13:00 „Театърът на мечтите“ – драма, спортен (Великобритания, 2013 г.), режисьор Дейвид Шеймин, в ролите: Брайън Кокс, Наташа Макелоун, Джон Смит, Кейт Ашфилд, Джеймс Калис, Филип Джаксън, Ан Рийд и др. 15:00 „Хуберт без Щалер“ – сериал, с.8, еп.13 16:00 „Дъф и Вазовски“ – сериал, с.2, еп.1 17:00 „Кланът“ – сериал, еп.7 18:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал, с.2, еп.16 19:00 „Опасни улици“ – сериал, с.3, еп.9 20:00 Премиера: „Професионалисти“ – сериал, еп.10 (последен) 21:00 „Фауда“ – сериал, с.1, еп.10 22:00 „Взвод“ – екшън, драма, военен (САЩ, 1986 г.), режисьор Оливър Стоун, в ролите Том Беринджър, Уилям Дефо, Чарли Шийн, Форест Уитакър, Франческо Куин, Джон Макгинли, Ричард Едсън, Кевин Дилън, Реджи Джонсън и др. 00:30 „Фауда“ – сериал /п/ 01:30 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал /п/ 02:30 „Професионалисти“ – сериал /п/ 03:30 „Опасни улици“ – сериал /п/ 04:30 „Дъф и Вазовски“ – сериал /п/

bTV Comedy

05:00 „Боб и Абишола“ – сериал /п/ 06:00 „Боб и Абишола“ – сериал, с.2, еп.9, 10 07:00 „Приятели“ – сериал /п/ 07:30 „Смърфовете“ – анимационен сериал, с.1 08:30 „Наръчник за женени“ – сериал /п/ 09:30 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу /п/ 10:00 „Мир, любов и неразбирателство“ – комедия, драма (САЩ, 2011 г.), режисьор Брус Бересфорд, в ролите Кайл Маклоклън, Джефри Дийн Морган, Час Крауфорд, Катрин Кийнър, Джейн Фонда, Елизабет Олсън, Нат Улф, Розана Аркет и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – сериал /п/ 13:00 „Новите съседи“ – сериал /п/ 15:00 „Шитс Крийк“ – сериал /п/ 16:00 „Приятели“ – сериал /п/ 17:00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу /п/ 17:30 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу /п/ 18:00 „Новите съседи“ – сериал, с.4, еп.10 19:30 „Фитнес“ – сериал 20:00 „Наръчник за женени“ – сериал, с.1, еп.7, 8 21:00 „Приятели“ – сериал, с.5, еп.2, 3 22:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, с.7, еп.18, 19 23:00 „Шитс Крийк“ – сериал, с.4, еп.13 23:30 „Шитс Крийк“ – сериал, с.5, еп.1 00:00 „Мир, любов и неразбирателство“ – комедия, драма (САЩ, 2011 г.), режисьор Брус Бересфорд, в ролите Кайл Маклоклън, Джефри Дийн Морган, Час Крауфорд, Катрин Кийнър, Джейн Фонда, Елизабет Олсън, Нат Улф, Розана Аркет и др. 02:00 „Боб и Абишола“ – сериал /п/ 03:00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу /п/ 03:30 „Наръчник за женени“ – сериал /п/ 04:30 „Комиците“ – комедийно шоу /п/

Nova TV

06:00 „Пресечна точка“ – публицистично шоу /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Наследство“ (премиера) – сериен филм 13:30 „Свободна да избира“ (премиера) – сериал 15:00 „Не ме оставяй“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу 17:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 18:00 „Сделка или не“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – риалити 21:00 „ФБР“ (премиера) – сериал, сезон 5 22:00 Новините на NOVA 22:30 „Новобранецът“ (премиера) – сериал, сезон 5 23:30 „Хъдсън и Рекс“ – сериал, сезон 1 00:30 „Военни престъпления: Лос Анджелис“ – сериал, сезон 8 01:20 „Франклин и Баш“ – сериал, сезон 1 02:15 „Моето име е Мелек“ – сериен филм 03:15 „Наследство“ – сериен филм /п/ 04:00 „Не ме оставяй“ – сериен филм /п/ 04:50 „Свободна да избира“ – сериал /п/

Nova Sport

09:00 Полуфинал 1, Баскетбол: Олимпийска квалификация мъже 2024, полуфинал /п/ 11:00 Полуфинал 2, Баскетбол: Олимпийска квалификация мъже 2024, полуфинал /п/ 13:00 Полуфинал 1, Баскетбол: Олимпийска квалификация мъже 2024, полуфинал /п/ 15:00 Новини 15:05 Полуфинал 2, Баскетбол: Олимпийска квалификация мъже 2024, полуфинал /п/ 17:00 Полуфинал 1, Баскетбол: Олимпийска квалификация мъже 2024, полуфинал /п/ 19:00 Полуфинал 2, Баскетбол: Олимпийска квалификация мъже 2024, полуфинал /п/ 21:00 Новини 21:05 Полуфинал 1, Баскетбол: Олимпийска квалификация мъже 2024, полуфинал /п/ 23:00 Полуфинал 2, Баскетбол: Олимпийска квалификация мъже 2024, полуфинал /п/ 01:00 Еротичен Телепазар

NovaNews

05:30 „Да хванеш гората“ – документална поредица на Галя Щърбева /п/ 06:00 „Ускорение“ – поредица на DW 06:30 „Ничия земя“ /п/ 07:30 „Денят на живо“ – публицистично предаване /п/ 08:00 Новините на NOVA NEWS 09:00 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:10 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:10 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Да хванеш гората“ – документална поредица на Галя Щърбева /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 „Твоят ден“ – избрано 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 „Истории от света“ – поредица на DW 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 „Социална мрежа“ – следобеден блок 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:10 „Ничия земя“ /п/ 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 „Денят на живо“ – публицистично предаване 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:20 „Челюсти“ с Диана Найденова – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 „Ничия земя“ /п/ 20:15 „Пресечна точка“ – публицистично предаване /п/ 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:30 „Челюсти“ с Диана Найденова – публицистично токшоу /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 „Да хванеш гората“ – документална поредица на Галя Щърбева /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:20 „Денят на живо“ – публицистично предаване /п/ 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:25 „Челюсти“ с Диана Найденова – публицистично токшоу /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:15 „Ничия земя“ /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:25 „Социална мрежа“ /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:15 „Пресечна точка“ – публицистично предаване /п/ 03:50 „Ничия земя“ /п/ 04:40 „Другото лице“ – предаване /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *