ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ЮНИ

БНТ
05:10 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:30 Луана – футболното чудо, детски тв филм /Хърватия, 2019 г./ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 17:40 Парламентарни избори 2021: Встъпителни клипове 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 22:00 УЕФА Евро 2020: Турция – Италия, пряко предаване от Рим 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:55 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:40 Музика, музика /п/

bTV
05:20 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.1 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.52 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Седем часа разлика” – сериал, еп.17 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.113 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.10 22:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.15 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.9, 10 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.87 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.55

bTV Action
05:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.22 – 25 08:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.6 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.13 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.18 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.6 12:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.6 13:00 “Ледена смърт” – екшън, криминален, мистъри (САЩ, Канада, Франция, Турция, 2009), режисьор Доминик Сена, в ролите Кейт Бекинсейл, Гейбриъл Макт, Том Скерит, Шон Дойл, Къламбъс Шорт, Алекс О`Лафлин, Ерин Хайкок, Башар Рахал и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.7 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.14 17:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.7 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.19 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Аквамен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Австралия, 2018), режисьор Джеймс Уан, в ролите Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилем Дефо, Никол Кидман, Темуера Морисън, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, Яя Абдул-Матин II и др. 01:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.5 02:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.7 03:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.19 03:45 “Кости” – сериал, с.12, еп.7 04:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.14

bTV Comedy
05:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.2 07:00 “Круд” – сериал, еп.21, 22 08:00 “Корени” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Анжелика” /п/ – сериал 10:00 “Лъжовна съпруга” – комедия, романтичен (САЩ, 1992), режисьор Франк Оз, в ролите Стив Мартин, Голди Хоун, Дейна Делейни, Джули Харис, Питър Макникъл и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.21, 22 19:00 “Корени” – сериал, еп.5 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.10 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.12 22:00 Премиера: “Анжелика” – сериал, с.2, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8 еп.2, 3 00:00 “Лъжовна съпруга” /п/ – комедия, романтичен (САЩ, 1992) 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 03:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Еуфория” – студио за европейското първенство по футбол 21:30 Студио “UEFA EURO 2020™” 22:00 Турция – Италия – мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно 23:55 Студио “UEFA EURO 2020” 00:00 “Черният списък” – сериал, сезон 2 01:00 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3 02:00 “Врагът сред нас” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 04:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/

Nova Sport
10:00 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 14:15 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 14:45 Карабао къп: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 15:15 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 17:15 Новини 17:30 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 19:30 Футбол: Борусия Дортмунд – Падерборн, Купа на Германия – /п/ 21:55 Новини 22:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 23:00 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи – директно 00:45 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Без резервация 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Истории от света 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *