ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ЯНУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 05:55 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов 09:20 100% будни, сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев 11:00 Култура.БГ, предаване за култура с Димитър Стоянович 12:00 По света и у нас 12:25 Новини на турски език 12:35 Малки истории /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Амос – пазителят на маските, анимационен филм 14:40 Рошко, анимационен филм 14:45 Ранчо „Седмица пика“, тв филм /17 епизод/ 15:15 Да живеят рицарите, тв филм /7 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът и ние 16:55 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня, коментарно предаване 18:45 Спорт тото 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Вечерното шоу с Георги Любенов 22:00 Сину, реката на страстта, 61-сериен тв филм /Колумбия, 2016 г./, 1 епизод, режисьори Андре Марокин, Родолфо Ойос и Хуан Карлос Делгадо, в ролите Карлос Енрике Алмиранте, Марио Еспитиа, Диана Ойос и др. (12) 23:00 По света и у нас 23:25 Кажи ми коя съм 00:30 Светът и ние /п/ 00:55 100% будни, сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/ 02:30 Култура.БГ, предаване за култура с Димитър Стоянович/п/ 03:25 Ранчо „Седмица пика“, тв филм /17 епизод/п/ 03:55 Да живеят рицарите, тв филм /7 епизод/п/ 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:20 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п/ 06:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу /п/ 13:30 „Златно момче“ – сериал, еп. 19 /п/ 15:00 „Мрежа от лъжи“ – сериал, с. 1, еп. 70 16:00 „Доктор чудо“ – сериал, с. 2, еп. 44 17:00 bTV Новините 17:20 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова 18:00 „Стани богат“ – телевизионна игра с водещ Михаил Билалов 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Кой да знае?“ – куиз шоу с водещ Александър Кадиев 21:00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с. 1, еп. 9 22:00 „Жива мишена“ – сериал, с. 2, еп. 12 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:45 „По средата“ – сериал, с. 5, еп. 1 00:15 „Добрият доктор“ – сериал, с. 5, еп. 9 01:20 „Скъпи наследници“ – сериал, еп. 120 02:10 bTV Новините /п/ 02:50 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п/ 04:45 „По средата“ – сериал /п/

bTV Comedy

05:00 „Безкрайна фиеста“ – сериал /п/ 06:00 „Безкрайна фиеста“ – сериал, с. 1, еп. 20, 21 07:30 „Тролчета: Купонът продължава“ – анимационен сериал, с. 2 08:30 „Безкрайна фиеста“ – сериал /п/ 10:00 „Баби мажоретки“ – комедия (САЩ, 2019 г.), режисьор Зара Хейс, в ролите Даян Кийтън, Джаки Уийвър, Пам Гриър, Селия Уестън, Алиша Бо, Филис Самървил, Риа Пърлман и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – сериал /п/ 13:00 „Приятели“ – сериал /п/ 14:00 „Затегнете коланите“ – сериал /п/ 15:00 „Новите съседи“ – сериал /п/ 17:00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу /п/ 17:30 Премиера: „Безкрайна фиеста“ – сериал, с. 3, еп. 125, 126 19:00 „Приятели“ – сериал, с. 4, еп. 10, 11 20:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 12, еп. 16 22:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, с. 6, еп. 20, 21 23:00 „Затегнете коланите“ – сериал, с. 2, еп. 4, 5 00:00 „Баби мажоретки“ – комедия (САЩ, 2019 г.), режисьор Зара Хейс, в ролите Даян Кийтън, Джаки Уийвър, Пам Гриър, Селия Уестън, Алиша Бо, Филис Самървил, Риа Пърлман и др. 02:00 „Безкрайна фиеста“ – сериал /п/ 03:30 „Безкрайна фиеста“ – сериал /п/

bTV Action

05:15 „Орелът: Криминална одисея“ – сериал /п/ 06:00 „Трансформърс Прайм“ – анимационен сериал /п/ 06:30 „Трансформърс: Академия Рескю Ботс“ – анимационен сериал /п/ 07:00 „Трансформърс: Академия Рескю Ботс“ – анимационен сериал, с. 1, еп. 3-6 08:00 „Орелът: Криминална одисея“ – сериал /п/ 09:00 „Опасни улици“ – сериал /п/ 10:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал /п/ 11:00 „Балтазар“ – сериал /п/ 12:00 „Спенсър“ – сериал /п/ 13:00 „Забравеното момиченце“ – трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор Линдзи Хартли, в ролите Брий Уилямсън, Хедър Маккоум, Джейсън Сърмак, Дейвид Келси и др. 15:00 „Орелът: Криминална одисея“ – сериал, еп. 2 16:00 „Опасни улици“ – сериал, с. 4, еп. 5 17:00 „Спенсър“ – сериал, с. 3, еп. 18 18:00 „Балтазар“ – сериал, с. 1, еп. 3 19:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал, с. 1, еп. 15 20:00 „Невероятната планета Земя“ – документална поредица 20:30 Студио Суперкупа на Испания 21:00 ПРЯКО: Суперкупа на Испания – полуфинал #2: Барселона – Осасуна 23:00 Студио Суперкупа на Испания 23:30 „Мамчето“ – трилър, хорър (САЩ, 2019 г.), режисьор Тейт Тейлър, в ролите Октавия Спенсър, Даяна Силвърс, Джулиет Луис, Маккейли Милър, Люк Евънс, Алисън Джани и др. [14+] 01:30 „Балтазар“ – сериал /п/ 02:30 „Спенсър“ – сериал /п/ 03:30 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал /п/ 04:30 „Опасни улици“ – сериал /п/

Nova TV

05:20 „Пресечна точка“ – публицистично шоу /п/ 06:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Наследство“ (премиера) – сериен филм 13:30 „Свободна да избира“ (премиера) – сериал 15:00 „Не ме оставяй“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу 17:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 18:00 „Сделка или не“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – риалити 21:00 „Новобранецът“ (премиера) – сериал, сезон 3 22:00 „Хавай 5-0“ – сериал, сезон 9 23:00 Новините на NOVA 23:30 „Военни престъпления: Лос Анджелис“ – сериал, сезон 10 00:30 „Библиотекарите“ – сериал, сезон 2 01:20 „Специален отряд: Лайпциг“ (премиера) – сериал, сезон 21 02:15 „Ти разкажи, Черно море“ – сериен филм 03:15 „Наследство“ – сериен филм /п/ 04:10 „Свободна да избира“ – сериал /п/

Nova Sport

10:00 Рио Бреоган – Гранада, Баскетбол: Лига Ендеса 2023/2024 /n/ 12:00 Пета четвърт, обзорно предаване за испански баскетбол 2023/2024 /n/ 12:30 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол 2023/2024 /n/ 13:00 Барселона – Обрадойро, Баскетбол: Лига Ендеса 2023/2024 /n/ 15:00 Новини 15:05 Питърбъро Юнайтед – Лийдс Юнайтед, Футбол: ФА Къп 2023/2024 /n/ 17:00 Уест Бромич Албиън – Алдършот Таун, Футбол: ФА Къп 2023/2024 /n/ 19:00 Билбао – Манреса, Баскетбол: Лига Ендеса 2023/2024 /n/ 21:00 Новини 21:05 Тенерифе – Ховентут, Баскетбол: Лига Ендеса 2023/2024 /n/ 23:00 Саутхямптън – Уолсол, Футбол: ФА Къп 2023/2024 /n/ 01:00 Еротичен Телепазар

NovaNews

05:10 „Другото лице“ – предаване /п/ 05:35 „Другото лице“ – предаване /п/ 06:00 „Ускорение“ – поредица на DW 06:30 „Ничия земя“ /п/ 07:30 „Денят на живо“ – публицистично предаване /п/ 08:00 Новините на NOVA NEWS 09:00 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:10 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:10 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Парламентът на живо“ – директно излъчване 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 „Твоят ден“ – избрано 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 „Истории от света“ – поредица на DW 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 „Социална мрежа“ – следобеден блок 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:10 „Ничия земя“ /п/ 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 „Денят на живо“ – публицистично предаване 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:20 „Челюсти“ с Диана Найденова – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 „Ничия земя“ /п/ 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 „Бизнесът“ – рубрика 20:55 „Шоубизнес“ – светска рубрика 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 „Челюсти“ с Диана Найденова – публицистично токшоу /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 „В добра форма“ – – поредица на DW 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:10 „Ничия земя“ /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:20 „Денят на живо“ – публицистично предаване /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:10 „Ничия земя“ /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 „Челюсти“ с Диана Найденова – публицистично токшоу /п/ 02:55 „Бизнесът“ – рубрика /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:10 „Пресечна точка“ – публицистично предаване /п/ 03:50 „Ничия земя“ /п/ 04:40 „Социална мрежа“ /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *