HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ЯНУАРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Концерт на “Арсенале соноро трио” – Цикъл “Изкуството на Барока” 13:55 В кадър Европа в България /п/ 14:25 Туристически маршрути 14:50 Телепазарен прозорец 15:05 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /26, последен епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:30 Официално откриване на българското председателство на Съвета на ЕС – концерт пряко предаване от Народния театър “Иван Вазов” 20:30 По света и у нас -информационна емисия 21:15 Спортни новини 21:25 КПП “Борнхолмер щрасе” – игрален филм /Германия, 2014 г./, режисьор Кристиан Швохов, в ролите Чарли Хюбнер, Милан Пешел, Улрих Матес и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Череп и кости – тв филм /4 епизод/(14) 00:15 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:25 Денят започва с Култура /п/ 02:05 Градчето Сидер Коув – тв филм /26, последен епизод/п/ 02:55 Дойче Веле: Шифт /п/ 03:10 Череп и кости – тв филм /4 епизод/п/(14) 03:50 Целувката – игрален филм /п/

bTV
05:30 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 38 15:00 “Изкушение” – сериал, с. 1, еп. 20 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 3, еп. 6 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Сърцето на града” – сериал, с. 1, еп. 26 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 30 21:30 “Екатерина” – сериал, с. 2, еп. 8 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с. 6, еп. 3 01:00 “Изкушение” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Сърцето на града” /п/ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 3 07:00 “Предградие” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с. 7 09:00 “Столичани в певече” – сериал 10:00 “Вечеря за идиоти” – комедия (САЩ, 2010), режисьор – Джей Роуч, актьори – Стив Карел, Пол Руд, Зак Галифанакис, Брус Гринууд, Луси Пънч, Рон Ливингстън и др. 12:00 “Кухня” – сериал 13:00 “По средата” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – комедиен сериал 17:00 “Столичани в певече” – сериал, с. 5 18:00 “По средата” – сериал, с. 4 19:00 “Предградие” – сериал, с. 2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал, с. 8 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с. 6 23:00 “Хотел “Елеон” – комедиен сериал 00:00 “Вечеря за идиоти” – комедия (САЩ, 2010), режисьор – Джей Роуч, актьори – Стив Карел, Пол Руд, Зак Галифанакис, Брус Гринууд, Луси Пънч, Рон Ливингстън и др. 02:00 “Клуб “Веселие” /п/ – сериал 03:00 “По средата” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 22 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, с. 3, еп. 5 09:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 22 10:00 “Стоте” – сериал, еп. 2 11:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 20 12:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 11 13:00 “Последният ловец на вещици” -екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор – Брек Айзнър, актьори – Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Уд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън, Олафур Дарри Олафссон и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 3, еп. 6 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 3, еп. 1 17:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 12 18:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 21 19:00 “Стоте” – сериал, еп. 3 20:00 Премиера: “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 6 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Супер коли” – автомобилно предаване 22:30 Барселона – Селта (футбол за Купата на краля) 00:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 6 01:00 “Стоте” – сериал, еп. 3 02:00 “Монк” – сериал, с. 3, еп. 6 03:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 12 04:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 21

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Играчът” (премиера) – сериен филм 21:00 “Дървото на живота” – сериен филм 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Такси: Бруклин” – сериен филм 02:00 “Непростимо” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Ница – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Ница – Монако, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Амиен – Пари Сен Жермен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение 20:00 Футбол: Монако – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Лион – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 3 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:00 “Кухнята на Звездев” /п/ 06:30 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Денят на живо” 19:45 Патарински Live 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:45 Патарински Live /п/ 22:00 “Денят на живо” /п/ 23:00 “Спорт в обектива” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *