ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 АВГУСТ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Ангел детски тв филм /Чехия, 2016г./ 06:15 Търсачи на реликви 2 тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 Корпорация “Приключения” тв филм /11 епизод/п/ 09:45 Как е устроена Вселената 2 документална поредица /п/ 10:30 10 000 крачки 10:40 Средиземноморската кухня на Триш документална поредица/п/ 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Николина Чакърдъкова/п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви 2 тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Средиземноморската кухня на Триш документална поредица 17:10 Как е устроена Вселената 2 документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Обзор УЕФА Лига Европа 18:45 Какво ще се случи? 2 документална поредица 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /12 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /4 епизод/ (12) 22:00 Династията на Борджиите 3 10-сериен тв филм /копродукция, 2013г./, 1 епизод, режисьор Нийл Джордан, в ролите: Джереми Айрънс, Франсоа Арно, Холидей Грейнджър, Питър Съливан и др. (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Пепел тв филм /2 епизод/ (16) 00:20 БНТ на 60 Николина Чакърдъкова/п/ 01:15 България от край до край 2 /п/ 01:45 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /4 епизод/п/ (12) 02:30 Какво ще се случи? 2 документална поредица/п/ 03:05 Обзор УЕФА Лига Европа /п/ 03:35 Извън играта Орлин Горанов/п/ 04:05 Династията на Борджиите 3 тв филм/1 епизод/п/ (16) 04:55 Пепел тв филм /2 епизод/п/ (16)

bTV

05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.11 06:30 “Комиците и приятели” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.64 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.150 – 152 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.25 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.38 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.32 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.2 еп.5 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.3 01:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.5 01:30 “Домашен арест” – сериал, еп.5 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.5

bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.13 – 16 08:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.7 09:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.16 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.8 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.7 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.13 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.5, 6 15:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.8 16:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.17 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.1 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.9 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Дуум” – фантастика, хорър (Великобритания, Чехия, Германия, САЩ, 2005), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Карл Ърбън, Розамунд Пайк, Дуейн Джонсън, Деобиа Опарей, Ричард Брейк, Декстър Флечър и др. [16+] 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.9 01:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.8 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.9 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.1 04:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.17

bTV Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – сериал, еп.9, 10 07:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Фитнес” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Залог за любов” – комедия (Русия, 2016), режисьор Артьом Михалков, в ролите: Ованес Азоян, Андрей Бурковский, Катерина Шпица, Андрей Смоляков, Ян Цапник, Вадим Андреев и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Фитнес” /п./ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.11, 12 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.55 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.8 20:30 “Преспав” – сериал, еп.1 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, с.3 еп.8 22:00 “Фитнес” – сериал, еп.5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12 еп.7, 8 00:00 “Залог за любов” /п./ – комедия (Русия, 2016) 02:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Розамунде Пилхер: В търсене на бавачка” – с уч. на Руби Фий, Марк Шьотнер, Джонатан Бек и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 4 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

05:00 Край на програмата 10:00 Футбол: Кайзерслаутерн – Фортуна Дюселдорф, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Химки – Парма, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нотингам Форест – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Вердер Бремен – Борусия Дортмунд, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 20:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 8-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Манчестър Сити – Астън Вила (2009-10) /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 33-ти епизод 23:00 Футбол: Брентфорд – Фулъм, финален плейоф на Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:20 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Другото лице” 10:45 “Стъпки към успеха” 11:00 НОВИНИ 11:20 “Социална мрежа”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Парчета от реалността” 13:45 Топ шоп 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Другото лице” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:50 “Бизнес новини” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *