ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:50 Неделно евангелие 06:00 Румбата, аз и Роналдо – детски тв филм /6 епизод/ 07:00 Пътеки 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 /п/ 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Принцът престолонаследник – игрален филм /Чехия, 2015 г./, режисьор Карел Янак, в ролите Патрик Дергел, Ева Йозефикова, Крищоф Хадек, Яромир Ханзлик и др. 15:35 Геният на Джордж Бул – документален филм /Великобритания, 2015 г./, режисьор Стивън Мизелас 16:35 Лорд Бънди от София – филм за група “Бъндараци” 18:00 Домът на вярата: С вяра в ума и сърцето 18:30 Луана – футболното чудо детски тв филм /Хърватия, 2019 г./ 18:45 Спорт тото 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 “Българска киновечер представя: Приятелите ме наричат Чичо 22:40 По света и у нас 22:50 БГ версия 23:50 Студио Х: Анаклето, тайният агент – игрален филм /п/ (14) 01:20 БНТ на 60 /п/ 02:20 Пътеки /п/ 03:10 Извън играта /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

05:00 “COOLt” /п/ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.10 06:30 “Климатът и историята” – документален филм, част II 07:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.19 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов, с.5, еп.12 13:00 Премиера: “Нашата коледна песен” – романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Гари Йейтс, в ролите Алиша Уит, Брендън Хайнс, Андреа дел Кампо, Ана Андерсън-Еп и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:10 “Парижки мистерии: Мистерия в парижката опера” – криминален, трилър (тв филм, Франция, 2015), режисьор Леа Фазер, в ролите Матилда Ме, Полин Шевийе, Антоан Дюлери, Юго Бекер и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Мегахит: “Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Зак Снайдър, в ролите Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенбърг, Даян Лейн, Лорънс Фишбърн, Джереми Айрънс, Холи Хънтър, Гал Гадот и др. 23:00 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 00:00 “Пътят на Юпитер” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Анди Уачовски и Лана Уачовски, в ролите Мила Кунис, Чанинг Тейтъм, Дъглъс Буут, Еди Редмейн, Шон Бийн, Гугу Ембата-Ро, Тери Гилиъм, Джеймс Д`Арси, Ванеса Кърби, Тапънс Мидълтън, Мариа Дойл Кенеди и др. 02:30 “Аутопсията на Джейн Доу” – хорър, трилър, мистъри (Великобритания, 2016), режисьор Андре Йовредал, в ролите Брайън Кокс, Емил Хърш, Офилия Лъвибонд, Майкъл Макелхатън, Олуен Кели, Джейн Пери и др. [16+] 04:10 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.6 – 9 08:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.5 – 7 10:45 “Опасна майка” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Кристин Конрад, в ролите Карън Клийш, Кърби Блис Блантън, Мади Мартин, Ричард Рой Сътън, Джеймс Хикс и др. 12:30 “Час пик 2” – екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001), режисьор Брет Ратнър, в ролите Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др. 14:30 “Хакер” – екшън, криминален (САЩ, 2015), режисьор Майкъл Ман, в ролите Крис Хемсуърт, Вайола Дейвис, Тан Вей, Уилям Мейпотър, Холт Маккалъни, Джон Ортиз и др. 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.38 17:30 Премиера: “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, 2020 г. еп.4 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.19 18:45 “Еверест” – приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол, Ванеса Кърби, Ингвар Сигурдссон и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Наркос” – сериал, с.3, еп.9, 10 00:00 “Час пик 2” – екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001), режисьор Брет Ратнър, в ролите Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др. 02:00 “Горещи палки” – екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2007), режисьор Едгар Райт, в ролите Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Бил Най, Робърт Попър, Тимъти Долтън, Джим Бродбент, Оливия Колман, Рейф Спол и др. [14+] 03:45 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.5 – 7

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.9, 10 07:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.4, еп.17, 18 08:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.3, 4 09:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.2 10:00 “Бейб” – фентъзи, комедия, семеен (Австралия, САЩ, 1995), режисьор Крис Нунън, в ролите Джеймс Кромуел, Магда Шубански, Зоуи Бъртън, Пол Годърд, Британи Бърнс и др. 12:00 “Големият Стан” – комедия, екшън (САЩ, 2008), режисьор Роб Шнайдър, в ролите Роб Шнайдър, Дейвид Карадайн, М. Емет Уолш, Сали Къркланд, Ричард Кайнд, Дженифър Морисън и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.11, еп.8 16:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Кухня” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.4, еп.17, 18 20:30 “Бейб в града” – фентъзи, комедия, анимация (Австралия, 1998), режисьор Джордж Милър, в ролите Мики Руни, Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Ким Стори, Ричард Картър и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.11, еп.8 00:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 01:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Приятелите на Дядо Коледа” – с уч. на Кристофър Лойд, Джордж Уенд, Дани Удбърн, Шарийз Бейкър и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Теория за големия взрив” – ситком, сезон 12 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Най-сладката Коледа” – с уч. Лейси Чабърт, Лиа Коко, Джонатан Адамс, Лейн Едуардс и др. 14:15 “Влюбих се по Коледа” (премиера) – с уч. на Брук Д’Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Дейвид Кийли и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Моят шпионин” (премиера) – с уч. на Дейв Баутиста, Кен Джонг, Кристен Шал, Париса Фитц-Хенли, Грег Брайк и др. 22:00 “Запознай се с нашите” – с уч. Робърт Де Ниро, Бен Стилър, Тери Поло, Оуен Уилсън, Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др. 00:10 “Лошият Дядо Коледа 2” – с уч. на Били Боб Торнтън, Кейти Бейтс, Тони Кокс и др. 01:40 “Влюбих се по Коледа” – с уч. на Брук Д’Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Дейвид Кийли и др. /п/ 03:00 “Теория за големия взрив” – ситком, сезон 12 /п/ 03:30 “Съдебен спор” – предаване на NOVA /п/ 04:10 “Най-сладката Коледа” – с уч. Лейси Чабърт, Лиа Коко, Джонатан Адамс, Лейн Едуардс и др. /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Тенерифе – Бургос Испанска баскетболна лига – повторение 12:00 Футбол Чемпиъншип – повторение 14:00 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 14:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 15:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Зенит ВТБ лига – директно 17:00 Футбол Чемпиъншип – повторение 19:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 19:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха Испанска баскетболна лига – директно 21:15 Новини 21:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 22:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Зенит ВТБ лига – повторение 00:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха Испанска баскетболна лига – повторение 02:00 Новини – повторение 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов /п/ 11:45 Телемаркет 12:15 “Парламентът на фокус” /п/ 12:30 “Икономика и бизнес” /п/ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *