HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Данъ Коловъ: Роден за победи – тв филм /2 серия/ 13:55 История.bg Двойна годишнина на Антон Страшимиров/п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:20 Сийбърт анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /13 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 22:00 Играта – тв филм /4 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Хрътката 2 – тв филм /8, последен епизод/(12) 00:35 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Здравето отблизо /п/ 02:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /13 епизод/п/ 03:40 Хрътката 2 – тв филм /8, последен епизод/п/(12) 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 20 15:00 “Изкушение” – сериал, с.1, еп.2 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 88 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Сърцето на града” – сериал, с.1, еп. 8 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп.14 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Връзки”- сериал, с.2, еп.5 01:00 “Изкушение “ /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Сърцето на града” /п./- сериал

bTV Comedy
05:00 “Да отгледаш Хоуп” /п./- сериал 06:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 07:00 “Без пукната пара” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.5 09:00 “Домашен арест” – сериал 10:00 “Запознай се с един приятел” – комедия (Италия, 2010) , режисьор Карло Ванзина, актьори Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др. 12:00 “Кухня” – комедиен сериал 13:00 “Кое е това момиче” – сериал 14:30 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 18:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4 19:00 “Без пукната пара” – сериал, с.4 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.4 23:00 “Кухня” – комедиен сериал, с.5 00:00 “Запознай се с един приятел” – комедия (Италия, 2010) , режисьор – Карло Ванзина, актьори – Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др. 02:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал 03:00 “По средата” /п/- сериал 04:00 “Кое е това момиче” /п./

bTV Action
05:00 “Очарованието на островите Галапагос” – научно-популярен филм 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, еп.11 09:00 “Готъм” – сериал, еп. 21 10:00 “Кости” – сериал, с.11, еп. 2 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп. 10 12:00 “Стрелата” – сериал, еп.11 13:00 Жребий за осминафиналите в Шампионска лига – пряко предаване от Нион, Швейцария 13:30 “Природата в три измерения” – научно-популярен филм 15:00 “Монк” – сериал, еп.12 16:00 “Готъм” – сериал, еп. 22 17:00 “Стрелата” – сериал, еп.12 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп. 11 19:00 Премиера: “Кости” – сериал, с.11, еп. 3 20:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп. 3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Карго” – мистерия, комедия, драма (Швейцария, 2009), режисьори Айвън Енглер, Ралф Етър, актьори Мартин Раполд, Анна Катарина Шваброх, Регула Гровилър, Майкъл Фингър, Янгзум Бруен и др. 00:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп. 3 01:15 “Кости” – сериал, с.11, еп. 3 02:15 “Монк” – сериал, еп.12 03:15 “Стрелата” – сериал, еп.12 04:15 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп. 11

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Сезонът на черешите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 “Воевода” (премиера) – сериен филм 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Касъл” – сериен филм, 7 сезон 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Непростимо”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Рединг – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бордо – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Естудиантес – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Шефилд Юнайтед – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Монако – Троа, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 2 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Шоуто на играчите” – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 20:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 02:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Беновска пита”/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 Патарински Live/п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Кухнята на Звездев” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *