ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ЕФВРУАРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Славянската цивилизация – документален филм /8 серия/ 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:45 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 15:10 Магна Аура, изгубеният град – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Извън играта /п/ 17:30 Туризъм.бг /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Людмила Гурченко – тв филм /7 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Следите остават – разследващо предаване 22:00 Рецитал на Петер Бенс /Унгария/ – Музикален фестивал “Пиано Екстравацанца – 2016” 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Младият Върколак 4 – тв филм /12, последен епизод/ (12) 00:25 Култура.БГ /п/ 01:25 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:25 Людмила Гурченко – тв филм /7 епизод/п/ 03:10 Отблизо с Мира /п/ 04:10 Младият Върколак 4 – тв филм /12, последен епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.17 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.11 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.70 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.5, еп.10 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.68 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.25 21:30 Премиера: “Името на розата” – сериал, еп.2 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, еп.4 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.5, еп.10 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.49

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.6 – 9 08:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.12 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.10 10:00 “Стрелата” – сериал, еп.16 11:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.5 12:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.20 13:00 “Такси в Ню Йорк” – екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др. 15:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.13 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.11 17:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.21 18:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.6 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Пурпурният връх” – фентъзи, хорър (САЩ, 2015), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите Миа Вашиковска, Джесика Частейн, Чарли Хънам, Том Хидълстън, Дъг Джоунс и др. [16+] 00:15 “Ел Чапо” – сериал, еп.7 01:15 “Изчезнали” – сериал, еп.3 02:15 “Стрелата” – сериал, еп.17 03:15 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.21 04:15 “Монк” – сериал, с.3, еп.6

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче”/п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.19, 20 07:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 10:00 “Луда нощ” – комедия, криминален, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Шон Леви, в ролите Стив Карел, Тина Фей, Марк Уолбърг, Джеймс Франко, Тараджи Хенсън, Комън, Уилям Фиктнър, Кристен Уиг, Марк Ръфало, Мила Кунис и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.43 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.3 еп.20, 21 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.6 22:00 “Кухня” – сериал, с.2 еп.13, 14 23:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2 еп.2, 3 00:00 “Луда нощ” /п/ – комедия, криминален, романтичен (САЩ, 2010) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Супермаркет” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 3 22:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 8 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 00:30 “Черният списък: Изкуплението” – сериен филм 01:30 “Когато сърцето зове” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport 10:00 Хокей на лед: Аван- гард – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Химки – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Зенит, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Уигън Атлетик – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-ви епизод 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 7-и епизод 23:00 Футбол: Милуол – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 Баскетбол: Астана – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 02:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:00 Еротичен телепазар

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ, cентрална емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *